05.05.2024
17:30

Osób online 1087

Zwycięstwo po nerwowym meczu

The Reds zwyciężyli z Mansfield 2:1 dzięki bramkom Daniela Sturridge'a oraz Luisa Suareza. Gospodarze zaprezentowali w drugiej połowie determinację i wolę walki, czego owocem było trafienie Greena z 79. minuty, jednak the Reds zdołali szczęśliwie zachować bezpieczny rezultat do końca meczu.

Stewart 06.01.2013 18:59 #
Fart, ale mimo wszystko trochę żenada...
Zubol89 06.01.2013 18:59 #
Nie do końca jestem pewien, czy Mansfield podejmowało dziś Liverpool, czy może Vive Targi Kielce.
xMariuszx 06.01.2013 18:59 #
Zagralismy ze stojAckim spokojem... Wieszaki jedne
zeboo 06.01.2013 18:59 #
Czuje sie jakbysmy oszukiwali :(
Jezior94 06.01.2013 18:59 #
Poziom naszej gry w 2 polowy tragedia.Tragicznie zagrali zmiennicy.Boisko tez bylo wymagajace wazne ze przeszlismy i zapomnijmy o tym spotkaniu
mayro78 06.01.2013 18:59 #
Niech sobie ziemniaki zasadzą na tym polu!!! Bravo chłopaki!
krystianYNWA 06.01.2013 19:00 #
Druga połowa? Siatkówka w naszym wykonianiu :D
ali14 06.01.2013 19:00 #
Wstyd i hańba ! Powinni na piechote wracać na anfield!... Jones uratował nam mecz ! Nie zganiajcie na murawe ! Była fatalna ale bez przesady zagraliśmy kiepsko trzeba wyciagnąć wnioski
AdasLFC7 06.01.2013 19:01 #
Najlepsze jest to, że Luis dał koszulke a Luisowi nie dał, bo musi mieć na następny mecz ;]
Michal91 06.01.2013 19:01 #
Razgraliśmy słabo, jedynie Sturridge i Downing coś grali (no i może Shelvey). Szczerze mówiąc jakoś ta wygrana mnie nie cieszy.
MiloszLFC 06.01.2013 19:01 #
Najbardziej się cieszę , że nikt nie doznał kontuzji bo na takiej murawie o to nie trudno , drugą połowę lepiej przemilczeć , jest kolejna runda i tyle :)

ekieki 06.01.2013 19:01 #
1. Wisdom - nie wiem, co on robi w tym klubie. Zwyczajnie brakuje mu umiejętności i pomysłu na grę.
2. Shelvey - poza asystą przy bramce Daniela niczego szczególnego nie pokazał.
3. Lucas - bezbarwny, kilka udanych odbiorów i nic poza tym.
4. Carragher - dzień jak co dzień dla niego.
5. Coates - dużo błędów, jeden z jego słabyszych występów.
6. Allen - beznadziejny mecz
7. Suso - też niczego nie pokazał
8. Jones - kilka ładnych interwencji, ale coś tam też się raz czy dwa pomylił
9. Sturridge i Robinson - tylko oni dziś naprawdę grali na jakimś poziomie.
11. Wejście Suareza i Hendersona trochę potem ożywiło naszą grę.
12. Flanagan - przeciętnie, ale zawsze to lepiej, niż Wisdom.

Bramka Suareza nie powinna być uznana. Beznadziejna druga połowa. Na początku drugiej połowy Mansfield miało posiadanie z 77%.
To niedopuszczalne.

Szkoda, że Suarez i Sturridge nie mieli okazji razem coś poklepać, szkoda...

Mansfield grało bez żadnej presji, ale grali naprawdę dobrze.
Jeszcze raz co do Wisdoma - nie ogarniam go.

Pozdrawiam
krystianYNWA 06.01.2013 19:01 #
cud że nie dano im dwóch karnych a nam uznano bramkę Suareza :D takiego farta wolałbym jednak w meczu z MUłami, aniżeli chłopakami z Mansfield :p
tical 06.01.2013 19:01 #
Wielkie brawa dla Mansfield za walkę.
BartekLfc1993 06.01.2013 19:02 #
Ale Wy jesteście tragiczni . Graliśmy na polu , a nie na boisku ! Tu nie dało się wymienić kilku podań pod koniec meczu. Wygraliśmy , nie ma kompromitacji , więc jest w sumie ok . O styl nie pytam , bo tutaj mielismy wygrać . I to uczyniliśmy ;)
Liverpoolmichalfc 06.01.2013 19:02 #
Szczerze to powiem że trochę wstyd wygrać z takim rywalem po niesłusznie uznanej bramce bo Suarez tam zagrał ręka .Nasi zawodnicy lubią sprawiać radość kibicom przeciwnej drużyny widać ze myśleli ze to będzie gładkie 4-0 dobrze ze gramy dalej i ze szczęście było z nami nauczka na przyszłość niema łatwych meczy
konriqe 06.01.2013 19:02 #
3 lata dymania nas przez sędziów,a jutro pewnie w angielskich pismakach będą trąbić tylko o ręce naszego "rasisty".
Hulus 06.01.2013 19:03 #
To właśnie FA Cup. Wszystko, absolutnie wszystko jest w nim możliwe. Nawet to, że Liverpool pojedzie na prostokątne kartoflisko i będzie drżał o awans przeciwko totalnym amatorom. A wzięło to się z tego, że zamiast dobić rywala kilkoma bramkami to marnowaliśmy kolejne sytuacje.

Ręka Suareza? Hejterzy będą mieli pożywkę, ale on to zleje. Błąd sędziego bardziej.

Brawo Sturidge za szybką bramkę. Tego oczekiwałem. Brawo Liverpool za awans. To jak wyglądał ten mecz nie będzie miało żadnego przełożenia na United. Oby tylko z Wisdomem było ok, bo sypią nam się boczni obrońcy w nieodpowiednim momencie.
kubak156 06.01.2013 19:03 #
Rywale grali na takim samym boisku
Jack92 06.01.2013 19:03 #
Przeciwnicy byli zmotywowani :) Cieżko się z nimi grało ale najważniejsze że awansowaliśmy dalej i znów gramy z Oldham :)
mancHATER 06.01.2013 19:03 #
Najlepsze kilka sekund meczu było wtedy gdy operator pokazywał żonę chairmana :D , a tak na poważnie nasi chłopcy powinni kieszenie sobie doszyć w tych czerwonych portkach ! 3/4 rączki ? haha no i Luis :D ale ciesze sie że gramy dalej i nie trzeba grać raz jeszcze :P
pk230681 06.01.2013 19:03 #
wazne ze wygrali i poradzili sobie na tym trudnym boisku raczej (klepisku)
Liverpoolmichalfc 06.01.2013 19:03 #
co niezmienia faktu że zwycięzców się nie sadzi
Swiader92 06.01.2013 19:04 #
Rąbaj siekaj i uciekaj a z przodu co się uda !!!
Rabik90 06.01.2013 19:04 #
Jest zwycięstwo i tyle w temacie. Na takim boisku i z przeciwnikiem który grał swój mecz sezonu(lub życia) ciężko jest grać.
silver7 06.01.2013 19:05 #
gra była fatalna, jeszcze nikt nas tak nie cisnął w PL,jak kelnerzy z 5 ligi
Sim0nSs 06.01.2013 19:05 #
@saviola998
Myślę, że po meczu to właścicielka właśnie czuje się wydymana :)
pk230681 06.01.2013 19:06 #
Wazne ze wygrali na tym trudnym boisku raczej nazwal bym to klepisko
mibaloo 06.01.2013 19:08 #
Meczu niestety nie mogłem obejrzeć ale ważne że wygraliśmy i brawo dla debiutanta będzie z niego pożytek
fanatykLFC 06.01.2013 19:10 #
Nie mówcie że drużyny grały na tej samej murawie , no bo Mansfield jest przyzwyczajone do takiego boiska bo grają a nim co 2 tygodnie w lidze , a my ? w naszej lidze nie ma takich boisk dlatego Liverpool'owi ciężko się grało.I nie ma co spinac bo widać było że zawodnicy nie grali na 100% ( nie wiem czemu tak było ) , poprostu zagrali by zagrać i tyle :D
cryptic 06.01.2013 19:11 #
Mecz się odbył, wygraliśmy, awansowaliśmy. I już zapomnijmy o tym meczu.
Miles 06.01.2013 19:13 #
jaa i tak wolę naszą Linde
trustme 06.01.2013 19:13 #
Nie ma się co oszukiwać, murawa była FATALNA. Już ta podczas odwołanego meczu Polska-Anglia była bardziej przystosowana do gry niż dzisiejsze bajorko.

Ważne,że Sturridge w pierwszych 8minutach gry dla LFC ustrzelił gola :) Z Oldhamem już nie możemy aż tak fatalnie grać. Teraz motywacja na MUly i jazda!
Liverpoolmichalfc 06.01.2013 19:13 #
W sumie to za miesiąc nikt nie będzie pamiętał stylu gry a wynik i to że gramy dalej także najważniejsze ze dziś wygraliśmy tak po prostu
lfc1964tl 06.01.2013 19:14 #
Tylko ze względu na panią prezes warto było ten mecz obejrzeć. I nie ważne gdzie wcześniej pracowała.
MIGHTYREDS 06.01.2013 19:24 #
Brawo Mansfield! Zasłużyli na coś więcej. co najmniej na powtórkę na Anfield. Do wszystkich wieśniaków na stronie lfc.pl: Wasze komentarze można porównać już tylko z serwisem onet.pl...
aro8 06.01.2013 19:28 #
da ktoś screena do tej laski z trybun?
Czabi 06.01.2013 19:30 #
To i tak dobry wynik patrząc na kartoflisko na ktróym grali, dobrze, że podeptali pietruszki albo buraków co tam mansfield zasadziło, a pani prezes pierwsza klasa :>
Robert1966 06.01.2013 19:45 #
Linda jest ok.
Kerio 06.01.2013 20:06 #
PLASK!!!!
Szmuggi 06.01.2013 20:07 #
Piszecie, że stylu gry nikt nie będzie pamiętał... może za 5 lat i tak. Ja na pewno szybko nie zapomnę stylu w jakim wygraliśmy Carling Cup w poprzednim sezonie.... Graliśmy gorzej jak dzisiaj...
ricochet 06.01.2013 20:12 #
aro8 - babka nazywa się Carolyn Still, są zdjęcia w sieci i o niej samej można co nieco znaleźć. ;)
Kerio 06.01.2013 20:23 #