05.05.2024
17:30

Osób online 1347

Prowadzimy w Londynie

Liverpool prowadzi po pierwszej połowie meczu na Emirates z Arsenalem. Otwierającego wynik spotkania gola zdobył już w 5. minucie Luis Suarez, który dobił piłkę po nieudanym strzale Daniela Sturridge'a. Najlepszą szansę na podwyższenie prowadzenia miał Jordan Henderson, jednak po jego strzale piłka powędrowała nad poprzeczką.

Komentarze (65)

Mefiuu 30.01.2013 21:33 #
rok 2013, Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce. Daniel Agger w reprezentacji Danii w skoku wzwyż.
kubak156 30.01.2013 21:34 #
Wrócił mój PEP REINA !!!!
Lfciorek 30.01.2013 21:34 #
Agger, Suarez, Henderson, Sturridge oni powinni strzelić po golu. Mogło być nawet 0:5...

Musimy to wygrać.
KubiaszLFC 30.01.2013 21:34 #
obrona i Reina na duży + !

Hendo do zmiany, chociażby za powietrze, przynajmniej będziemy mieli lepszy % celnych podań
Czabi 30.01.2013 21:35 #
Dobra gra zespołu :> Niech ktoś powie Luisowi, że to nie jest mecz w którym może sobie piętkować na pamięć -.-
LivingforLFC 30.01.2013 21:35 #
Jesteśmy lepsi. Pokazaliśmy to w 1 połowie, udowodnimy to ostatecznie w drugiej.
Luiz Hat-Trickiem pokaże gwiżdzącemu bydłu kto jest numerem 1 na Wyspach.
Pawcio99 30.01.2013 21:35 #
Gerrard dzisiaj najlepszy podpisój kontrakt:D
sg1248 30.01.2013 21:35 #
Niech tylko bd chcieli mi Reine sprzedać
RosolakLFC 30.01.2013 21:35 #
Sterling za Downinga, trzeba wykorzystać, że zszedł Gibbs! Santos nie grzeszy szybkością, Rodgers myśl!
Izzy 30.01.2013 21:35 #
Ja zaraz z nerwów wyjdę
Bonsky 30.01.2013 21:35 #
Coutinho powinien być w miarę ukotentowany, jeśli ogląda to spotkanie. ;)
RemigiouLFC 30.01.2013 21:35 #
Luis szacun za zapierdala•id do obrony.
Vepson 30.01.2013 21:35 #
Niby oglądam ten mecz, ale w takiej jakości, że niewiele widze...
helmoot 30.01.2013 21:35 #
Luis Suarez - BOCZNY OBROŃCA!!!!! ja pi........ to jest naprawdę WOJNA!!!!!!!!!!!!!!!
TOMVSZLFC 30.01.2013 21:35 #
Downinga bym nie zmieniał, ale Hendersona obowiązkowo.
Noodles 30.01.2013 21:36 #
REINA :oooooooooooooooooooooooooooooooooooo
suarez777 30.01.2013 21:36 #
38 min rodgers krzyknol JOOORDAN

JA W okolo 43 bo nietrafinej setce krzyknołem 2 razy glosniej Jooordan
aban89 30.01.2013 21:36 #
szalony mecz... nasi grubo bronią... Norwich prowadzi z Spurs...
Bozno1892 30.01.2013 21:36 #
Powinno być wyzej!! Hendo 1 do zmiany ;)
kubak156 30.01.2013 21:36 #
Obrona momentami szwankuje ;/ druga linia i napad działaja super
wisnia_pisz 30.01.2013 21:36 #
Wisdom daje dupy, co mecz to gorzej, Enrique poradziłby sobie lepiej bez jednej nogi.. Za to Henderson ładnie sobie poczyna, mogłoby być 2:0 po jego strzale, fajnie to sobie obmyślił wszystko. Suarez jak zawsze w gazie. A i jeszcze jedna ciekawostka, Johnson nie umie przyjmować piłek lewą nogą stąd jego problemy po tamtej stronie obrony. Wróci na prawą i będzie ogień! Czekam na wejście Sterlinga za Downinga bo dziś Stu nic nie wnosi.
Jezior94 30.01.2013 21:36 #
Ale mecz 100 razy lepszy niz gran derbi Hendo dlaczego chybiles!!!! musimy na 2 strzelic i kontrola.Pepe co robi dzis mistrzostwo swiata widac ze caly zespol chce 3 ptk
PlaSt87 30.01.2013 21:37 #
Czekam na obrońców Hendersona ;]
Thisu9 30.01.2013 21:37 #
Nie popadajcie w taki optymizm równie dobrze możemy to jeszcze przegrać z 5-1..
Eric5 30.01.2013 21:37 #
Enrique na plac. Winsdom może bez żadnych błędów ale tylko pozornie. Hamuje nasze ataki jak tylko może :/
liverpool4ever 30.01.2013 21:38 #
Oj Hendo Hendo, Suarez swietnie w obronie. Wieciej grac na downinga i bedzie elegancko. Byle tylko zeby Gerrardowi nic nie bylo! Czekam na II polowe YNWA!
FankaLFC 30.01.2013 21:38 #
Źle to widzę z taką grą w obronie... Ale Sturridge jeszcze coś ustrzeli.
LFC22 30.01.2013 21:39 #
Brakuje tylko procesji w tej Częstochowie :D
pspgor 30.01.2013 21:39 #
Obawiam się jakiegoś urazu naszego El Capitano, I hope not!
nethavy 30.01.2013 21:39 #
Dziś Suarez udowadnia że z powodzeniem może zastąpić Enrique, z resztą jak każdego zawodnika na boisku. Zachwyca nasz nr 7
Eric5 30.01.2013 21:39 #
wisnia_pisz - wypracował nam 2 dobre sytuacje a dodatkowo jest dużo lepszy w defensywie od RS.
AllHailbeforeDalglish 30.01.2013 21:40 #
Co chcecie od Jordana jeszcze 3 miechy temu w takiej sytuacji zagrywałby do tylu. Ogólnie strasznie murujemy bramkę, a pressing to chyba widzieliśmy tylko na kasetach video
Jaquar 30.01.2013 21:40 #
Wreszcie to my zdobyliśmy bramkę na lekkim szczęściu, rzadki widok. UTRZYMAĆ!
PlaSt87 30.01.2013 21:40 #
@Kosewsky97 ta dalej broń Brenda ;] jakby wyszli z takim nastawieniem na te Oldham jak dziś to by jebli im z 4-0 i nara.. Z Brednanem to możemy poprawić statystyki w posiadaniu piłki..
Beol 30.01.2013 21:40 #
ArtyKuyt a co mamy grać na pałe do przodu?
Hendo poza zmarnowaną sytuacją ( nie była to seta ) gra przyzwoicie , Wprowadził bym Enrique bo Johnson na lewej sie gubi
sijdn 30.01.2013 21:40 #
YNWA na zawsze panowie !
KubaLFC888 30.01.2013 21:40 #
Gerrard gryzie trawe jest wszedzie,Hendo troszke gorzej niz ostatnio,Pepe swietne interwencje.Prosze Was chlopaki wygrajcie !!!!! YNWA
MakaJ 30.01.2013 21:41 #
Obrona dziś coś nie pewne... a to co pracują Gerrard z Suarezem przechodzi ludzkie pojęcie....
Pewniej i z odwagą... :)
Liverpoolmichalfc 30.01.2013 21:41 #
Fantastyczny mecz emocje jak by to była Champions Leauge i ta magiczna godzina
Środa 20:45
Szczurek 30.01.2013 21:41 #
Do zmiany to pierwszy jest Sturridge, który poza tym że w świetnej sytuacji kopnął w Szczęsnego, to nie pokazuje nic.
Hendo chociaż biega i się stara.
I jak zwykle Suarez robi całą grę. Strzela bramkę, i udziela się z tyłu.
Hulus 30.01.2013 21:41 #
1. Gramy za głęboko.
2. Jak Arsenal się przebudzi a my dalej będziemy tak się bać to przegramy.
3. Gotze by to strzelił.
4. Jest Santos, jest impreza.
5. Jest dobrze i niedobrze naraz.
grochu11 30.01.2013 21:41 #
Jak oni to dzisiaj wygrają, to się ogole.
ps. nie ścinałem na 0 brody rok.
Alexandre 30.01.2013 21:42 #
A ja uważam że nikt do zmiany.Jak na razie jest dobrze i nie możemy tego spieprzyć. Do boju The Reds !!!
Czarodziej 30.01.2013 21:42 #
Carragher czyści aż miło, szczególnie górne piłki. Lucas gra świetnie, odwalając kawał czarnej roboty. Widać, że wraca do formy. Brawo dla całego zespołu za koncentrację, oby utrzymać ją w drugiej połowie!
PlaSt87 30.01.2013 21:43 #
@grochu11 prosimy o dane na FB :D i jutro aktualizacja zdjęć :D
kondzio9611 30.01.2013 21:43 #
Śmieszy mnie to ,że piszecie Hendo do zmiany ludzie to ,że nie trafił steki nie oznacza ,że trzeba go zdjąć. Jordan gra kapitalnie to przez niego przechodzi większość akcji dla nas i w dodatku ma asyste (chyba mu uznają ;d).
Edebede 30.01.2013 21:43 #
Z Suarezem w składzie, to chyba nawet Oldham byłoby w Premier League.
dominic 30.01.2013 21:43 #
prowadzimy, ale mecz szalony... również dobrze może się skonczyć, że wygramy 3:0, albo wdupimy 2:4 :P
bouzami3 30.01.2013 21:44 #
Brawo! Brawo! Dla Liverpoolu przede wszystkim za wspaniały występ w defensywie. Wreszcie wrócił stary dobry Pepe Reina, który rewelacyjnymi interwencjami w bramce uratował nam prowadzenie.
Należy również pochwalić za dobrą grę parę stoperów: Aggera i Carraghera-górowali w powietrzu, grali z pełną determinacją i kocentracją. Również Gerrard i kilku innych piłkarzy popisywało sie dobrymi interwencjami w obronie, nie tylko we własnym polu karnym. Odbieraliśmy im piłkę nawet tuż przed ich polem karnym. Niepweny dziś Szczęsny w bramce przy golu co prawda nie miał nic do powiedzenia, ale w kilku innych sytuacjach już tak: kiedy zostawił pustą bramkę, wychodząc do nadbiegającego skrzydłem Hendersona, który nieomal nie ośmieszył go posyłając mu piłkę za kołnierz, lub gdy wdał się w niepotrzebny drybling ze Sturridgem. Również obrona Arsenalu nie jest dziś specjalnie pewna, gdyby nasi napastnicy wykazali się większą dokładnością i skutecznością pod polem karnym rywali byc może prowadzilibyśmy jeszcze wyżej.
Świetny, świetny występ naszej drużyny na bardzo trudnym terenie, Oby tak dalej. Marsz po zwycięstwo i..PO LIGĘ MISTRZÓW!
july599 30.01.2013 21:44 #
@sid
To założenia taktyczne. Nie będziemy grac w każdym meczu tak samo.
Tutaj Rodgers wyraźnie kładzie nacisk na grę defensywną i kontrataki. ;)
barthes8 30.01.2013 21:44 #
Druga połowa będzie trudniejsza ,bo Arsenal strzela więcej goli w drugiej połowie (albo coś pomieszałem)

Nie podobała mi się gra obrona i szkoda sytuacji hendersona .

radoLFC 30.01.2013 21:44 #
Prowadzimy a gramy słabiej od rywala. Wenger ma trudniej (w szatni) bo musi pustawiać dobrze grający zespół i może to spieprzyć, Brendan musi opierniczyć całą drużynę i poprawić grę, szansa jest jest naprawdę duża.
helmoot 30.01.2013 21:46 #
sid - sam jesteś żałosny!!!!

YNWA90 30.01.2013 21:47 #
oj wojtuś, wojtuś... Coś ci dziś nie idzie...
Choto 30.01.2013 21:47 #
45 minut dzieli nas od szczęścia, także utrzymajmy te skromne 0-1...
tachi 30.01.2013 21:49 #
Hendo dla mnie bardzo dobry mecz! Asysta no i odważnie w miare. Gerrard to chyba na dragach ciśnie bo wszędzie jest dosłownie wszędzie. Przypieczętować i będzie git! : )
NorbertYNWA 30.01.2013 21:51 #
@sid, a co, mamy grac cios za cios? wtedy moglibysmy przegrywac juz z 3-1, Brendan ustawil druzyne zeby wygrac w tym meczu, a nie po to zeby grac cios za cios i mecz sie kazdemu podobal, United tez gra bez rewelacji pol sezonu i kazdy ich fan jest zadowolony.
Chcesz ogladac mecz z otwarta gra? wlacz TVP1 i ogladaj jakies male Gran Derbi czy co to tam u nich leci.
Teraz nie stracic bramki w pierwszych 10 min II polowy i bedzie dobrze.