05.05.2024
17:30

Osób online 1246

Młodzi wyeliminowani przez Inter

Drużyna Liverpoolu do lat 18 zaprezentowała się ze znakomitej strony, jednakże przegrała nieznacznie 0-1 z ekipą Interu i odpadła w ćwierćfinale Al-Kass Cup rozgrywanym w Katarze.

Fantastyczny strzał głową, którym popisał się Francesco Bigotto okazał się jedynym, który znalazł drogę do siatki w meczu i zapewnił włoskiej drużynie zwycięstwo.

Młoda drużyna Liverpoolu we wcześniejszych spotkaniach wygrała 2-0 z Aspire Qatar oraz zremisowała z ekipą Esperance zapewniając tym samym sobie awans do ćwierćfinału, w który rozegrali naprawdę dobre 90 minut.

Jordon Ibe otrzymał opaskę kapitańską oraz pozostawił po swoim występie na prawym skrzydle niezłe wrażenie.

Bramkarz Ryan Fulton popisał się dwoma fantastycznymi interwencjami w pierwszych 22 minutach meczu. Connor Randall i Jerome Sinclair stanęli przed świetnymi okazjami na zdobycie bramki w końcówce starcia, jednak nie udało im się ich wykorzystać.

Sinclair był bardzo bliski zdobycia gola dla drużyny prowadzonej przez Coopera, jednak po zejściu z lewego skrzydła oddał minimalnie niecelny strzał.

Lloyd Jones również mógł wpisać się na listę strzelców po strzale głową. Liverpool wywierał presję na obronie Interu, lecz nie zdobył wyrównującego gola, mimo iż na niego zasługiwał.