05.05.2024
17:30

Osób online 1173

Skład Liverpoolu

Brendan Rodgers dokonał tylko jednej zmiany w składzie w porównaniu do ostatniego spotkania na Emirates Stadium z Arsenalem. Od pierwszych minut na lewej obronie zobaczymy Jose Enrique, zaś na środku defensywy ponownie wystąpi Jamie Carragher.

Liverpool: Reina, Johnson, Enrique, Agger, Carragher, Lucas, Gerrard, Henderson, Downing, Suarez, Sturridge

Rezerwowi: Jones, Wisdom, Skrtel, Allen, Shelvey, Sterling, Borini

Komentarze (27)

snuffer135 03.02.2013 16:02 #
Enrique,brawo.Dobrze dobrana 11 zeby tylko wszystko poszlo po naszej mysli-dobrze w obronie i skutecznie w ataku i mamy zainkasowane 3 pkt.
w0rst 03.02.2013 16:02 #
W końcu Downing z Johnsonem na jednej stronie. Byle nie było błędów w obronie!
TyBuBuTy 03.02.2013 16:02 #
co sie dzieje ze Skrtelem ?
soot 03.02.2013 16:02 #
Jak Carragher zagra tak jak z Arsenalem to jest to najmocniejszy skład, jakim dysponujemy.
stambul2005 03.02.2013 16:02 #
mam nadzieje, że Borini wejdzie z ławki i coś zdobędzie ;)
Byk5 03.02.2013 16:02 #
za Downinga mógłby grac Borini, lub Strling , wystarczajaco długo odpczął
Eric5 03.02.2013 16:02 #
Skład dobry tylko szkoda że nie ma Skrtela. Strasznie musiał podpaść Rodgersowi że zamiast jego daje 35-letniego Carraghera.
ATB 03.02.2013 16:03 #
Downing, dzisiaj mecz życia !

No hatin'
Boniek 03.02.2013 16:04 #
Jedyna obawa dotczy Carraghera , bo to drugi mecz w przeciągu kilku dni najprawdopodoniej w pełnym wymiarze... Całe szczęście wraca Jose - liczmy na 0 z tyłu
Asahi 03.02.2013 16:06 #
Aktualnie Downing wciąga nosem Sterlinga, dlatego dobrze, że to właśnie on gra, a nie nasz młody skrzydłowy, który jeszcze się nagra w życiu. ;)
Ciuras 03.02.2013 16:06 #
Sterling? Kto pamięta ostatni jego dobry mecz? Od kilku tygodni bez formy... bodajże od podpisania kontraktu. Borini? Sił ma na 20-30 minut... o strzelaniu goli zapomniał na dobre. A Skrtel, tak jak nasza cała obrona, zbyt pewnie się poczuł po kilku czystych kontach z takimi tuzami jak QPR, Sunderland czy Norwich. Idealny skłąd na dzisiejszy mecz biorąc pod uwagę formę graczy.
aronley 03.02.2013 16:09 #
Allena i Skrtela mi brakuje mimo wszystko. ;s
Sim0nSs 03.02.2013 16:11 #
Nasz nietuzinkowy pedałek wraca do akcji!
bbagrowski 03.02.2013 16:14 #
Downing kosztował nas zbyt wiele, żeby jarać się jego jedną, czy dwiema bramkami z jakimiś słabiakami w FA, PA czy Carling Cup..
ludwik1320 03.02.2013 16:21 #
Skład taki sam jak na Arsenal(1 osoba), ciekawe czy zmieni sie styl gry...
Hulus 03.02.2013 16:21 #