05.05.2024
17:30

Osób online 1289

Bez goli w pierwszej połowie

Liverpool remisuje po pierwszych 45 minutach spotkania Premier League z West Bromem na Anfield. Choć Jonjo Shelvey pokonał Bena Fostera, piłkarz the Reds znajdował się na pozycji spalonej i gol nie został uznany. Przed szansami na zdobycie bramki stawali także Daniel Agger i Luis Suarez.

Komentarze (65)

greggie 11.02.2013 21:47 #
ale kopanina
thevoice 11.02.2013 21:47 #
Czy tylko mi się wydaje że Glen gra dziś bardzo niedokładnie?
Zochan 11.02.2013 21:48 #
Typowy Liverpool. Zagrać dwa dobre spotkania i potem prawdopodobnie oddać punkty słabemu WBA na własnym stadionie.
Może dzisiaj Reina nic nie puści.
pinki 11.02.2013 21:48 #
Shelvey do zmiany,on nie jest jeszcze gotowy na pierwsza jedenastkę...
Radojlu 11.02.2013 21:48 #
Co tu duzo mówic na razie slaba gra no i Glen bardzo słabiutko , az razi w oczy xD
bydgoszczlfc 11.02.2013 21:48 #
koniecznie zdjac tego łysego co tam z przodu biega.. Enrique jedyne celne podania to do tylu i Glen widze życiowy mecz rozgrywa.
zawad2 11.02.2013 21:48 #
Kibiców zasiadających na Anfield to należałoby wysłać do Turcji na naukę konkretnego dopingu.
liverpool4ever 11.02.2013 21:48 #
Cou wchodzi za lysego, Enrique schodzi wchodzi Wisdom. Zmiana stronami Glen Wisdom i dla nas mecz
Piotrek7LFC 11.02.2013 21:49 #
Johnso chujnia, Jonjo chujnia, Hendo z przebłyskami, ale dupeczki nie urywa. Kopaninaaaaaa
kamillfcfans 11.02.2013 21:49 #
szaałuu nimaa

Novas 11.02.2013 21:49 #
Nieciekawe spotkanie, słabo gra Shelvey, Henderson i Lucas, ale gra Johnsona to dziś dramat... Brendan kombinuj!
DudekLFC21 11.02.2013 21:51 #
Jakby Reid trafił tego samobója to przynajmniej śmiesznie by było a tak to niestety nuda...
Eric5 11.02.2013 21:53 #
LiveFan - Downing jeden z lepszych na boisku. Po kiego mielibysmy go zdejmowac?
Szpieg 11.02.2013 21:54 #
Bardzo słabo Shelvey.

Agger nie umie nam wyprowadzać piłki (w ogóle kto w tym meczu umie prócz Suareza i Hendersona ? ).

Gerro padaka...
Liverpoolmichalfc 11.02.2013 21:54 #
przecież nie jest aż tak źle kontrolujemy grę jak ich będziemy cisnąć w 2 połowie to mamy szanse zgarnąć 3 oczka chciałbym zobaczyć Sterlinga i Coutinho w drugiej połowie.
TomOLFC1993 11.02.2013 21:55 #
Dobra Brendan, nie róbmy jaj. Jak chcesz 3 punkty to mam się rozgrzewać czy nie?? ;D pokażę im jak się gryzie trawę żeby wygrać :)
Aruu 11.02.2013 21:57 #
jesteście śmieszni, chcecie zdjąć po 45 minutach Hendersona, zawodnika ktory od dobrych paru meczy gra na najwyższym poziomie i pewnie wszyscy spuszczaliście sie nad jego bramkami, a jak jeszcze widzialem propozycje Allena - śmiech. trzymajcie poziom ludzie!
HKz 11.02.2013 21:57 #
Dawno takich głupich komentarzy nie czytałem. Wymieńcie połowę składu i wszystkich kibiców na Anfield. Gramy przyzwoity mecz, bardzo solidnie w obronie, ciągniemy coś w ataku a tutaj ciągle narzekanie. Gramy jednym napastnikiem, nikt nawet nie wspomina o bardzo dobrej grze Downinga. W drugiej połowie powinniśmy spokojnie coś strzelić jeśli utrzymamy poziom.
suarez777 11.02.2013 21:58 #
najlepszy napastnik dzis to Reid chlopak sie stara
Lyzwa7 11.02.2013 21:58 #
Fatalny Gerrard, Shelvey i Johnson, szczególnie Glen, Enrique też niewiele lepszy.
Ogólnie nikt dobrze nie gra.
chorosz2005 11.02.2013 22:00 #
po co sracie ogniem, i tak to wygramy :) ynwa
horseman 11.02.2013 22:02 #
Pełna kontrola środka pola, to na pewno cieszy.
Problem pojawia się na 20 m., brak nam ruchliwości przed polem karnym.
Będzie dobrze :)
Czarodziej 11.02.2013 22:03 #
Krytyka dla zasady? Kontrolujemy mecz, Henderson błyszczy ambicją, Downing zadziornością. Suarez mógł kilka razy lepiej się zachować, ale jest coraz bliżej. WBA się broni, Brendan na pewno to widzi i jakieś drobne wskazówki taktyczne powinny przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść... Dobre, taktyczne spotkanie.
dominika 11.02.2013 22:04 #
może mi ktoś napisać wynik? 504533719. tylko bez głupich żartów proszę. z góry dziękuję.
Izzy 11.02.2013 22:22 #
Czarodziej
Ale 0:0 jest.
Radojlu 11.02.2013 22:40 #
W tym momencie skonczyly sie nasze marzenia o czymkolwiek w tym sezonie . Padalino i tyle.
M4teO 11.02.2013 22:40 #
toć kurwa żarty czy jaki chuj ?
Misiek123 11.02.2013 22:40 #
dziekuje dobranoc
Werny 11.02.2013 22:44 #
Toż to istna paranoja. Powinno być 3-1 jak nic. Tak coś czułem że to dobry mecz, żeby nadziać się na jakąś kontrę... Raczej top 4 nieosiągalne...
Kurtz 11.02.2013 22:44 #
Radojlu 11.02.2013 22:46 #
Na pewno a nie raczej . To nie fifa .
Kurtz 11.02.2013 22:48 #
nietrudno się kibicuje np. takiej Barcelonie, kiedy ciągle wygrywa. To monotonne.

Wiem, przegrane teżnie są ok, ale dają więcej emocji.
r3df4n 11.02.2013 22:49 #
jak mozna miec taka przewage i tak zjebac mecz !
trustme 11.02.2013 22:49 #
Przewaga w meczu,trylion sytuacji bramkowych, rzut karny.. co jeszcze musi się stać żeby Liverpool wygrał zasłużenie? Nie wierzę w ten wynik,nie po tym co oglądałam :)

Nie był to dzień ani Johnsona,ani Gerrarda..
Paprota1910 11.02.2013 22:50 #
Niech Suarez odejdzie z Liverpoolu bo jedyne co pokazał w meczu z WBA to " nurkowanie " i dyskusja z sędzia. Wziąłby się za grę to byśmy może coś ugrali, ale nie musiał dyskutować. Gerrard strzelił jak junior w podwórkowym meczu.
Hulus 11.02.2013 22:52 #
Ogłaszam koniec sezonu. Frajerstwo + 0 cojones. Tchórzliwy, bezbronny i poddający się Liverpool. Nie potrzeba młodości, nie potrzeba gwiazd, potrzeba charakteru. Jak nie ma go cała 11 to nie ma po co wychodzić na boisko. Skandaliczny mentalność, obrzydliwa. Jak można wyjść na boisko i nie dawać z siebie wszystkiego w każdym meczu? Jak można wyjść tak na Anfield. Jak można pozwolić tak szargać imię klubu i jeszcze schodzić w czystym stroju. 0 walki, 0 serca. To jest drużyna niezdolna do sukcesu jednak. Fajnie się strzela kelnerom po 5 bramek, ale jak nie idzie to trzeba zapieprzać a tego nie było.
DaxPL 11.02.2013 22:52 #
Tyle Przegrać.
aban89 11.02.2013 22:53 #
no jak nie idzie to nie idzie - 25 strzałów, nie wykorzystany karny, 0 goli, bramka z rzutu rożnego i z kontry WBA - pozamiatane, no trudno, trzeba wierzyć i czekać za kolejnymi spotkaniami... ANFIELD puste- YNWA!
castaway 11.02.2013 22:53 #
Paprota1910 , ty lepiej wyjdz z tego forum gdyby nie suarez to teraz pewnie bili byśmy sie o utrzymanie.
Toto8Sagres 11.02.2013 22:53 #
Brak mi jebanych kurwa słów na ten mecz, jutro znowu będę cały dzień chodził zły jak osa, ja pierdole.... [sorry za słowa, inaczej nie umiem tego wyrazić]
Paprota1910 11.02.2013 22:55 #
Tylko zauważ że Suarez strzelał bramki z cieniasami, i jak idzie LFC to wszystko jest dobrze, a jak przegrywają to dyskutuje i płacze zamiast grać.
mibaloo 11.02.2013 22:58 #
Reina- tak jak mówiłem że jest ważnym elementem zespołu pokazał to dziś
Carragher- przeciętny mecz nie zawinił przy bramkach
Enrique i Johnson- tyle strat w ich wykonaniu to jeszcze w jednym meczu nie widziałem
Agger- łądne okazje na strzelenie bramki ale to wszystko
Lucas- niestety mało widoczny ale radził sobie od czasu do czasu
Gerrard- nie strzelił karnego ale to chyba dobrze bo ten karny się nie należał
Henderson- jak zwykle nie zbyt wiele ale nie ma co narzekać mógł zawsze grać dużo gorzej bo zdążył nas juz do tego przyzwyczaić
Downing- dobry mecz wywalczył kilka rożnych i ładnie operował na prawej stronie
Shelvey- widać nie był na treningu gdy uczyli schodzić ze spalonego a mecz złaby jak zwykle BR nie powinien dawać go wogóle na ławę
Suarez- mecz słaby oddał kilka strzałów ale bez skutku próbował dryblingów ale tez bez korzyści
Coutinho- brak oceny
Sterling- wprowadził coś do gry powinien być wpuszczany częsciej gdy wchodzi z ławki to ruszą offensywą trochę
Borini- nie specjalnie widoczny miał jedną okazję ale oczywiście nie trafił no nie dziwiłem się specjalnie

Ogólnie bardzo jestem zadowolony z wyniku liverpool nie zasłużył nawet na remis dostali konkretną lekcję od słabego WBA dobrze że gerro nie strzlił bramki z karnego bo był niesłuszny

Tak więc panie Rodgers w tym sezonie top4 nie będzie już na 100% ale nikt do pana pretensji nie ma bo to było wiadome:)