05.05.2024
17:30

Osób online 1255

Młodzicy pokonują Histon

Juniorski zespół Czerwonych zapewnił sobie awans do piątej rundy młodzieżowego Pucharu Anglii po pewnym zwycięstwie 4:0 nad Histon w spotkaniu rozegranym w Cambridgeshire.

Przy akompaniamencie wypełnionych trybun Glass World Stadium i zmagając się z fatalnymi warunkami atmosferycznymi, The Reds absolutnie zdominowali środowy pojedynek.

Kristoffer Peterson wyprowadził ekipę Steve'a Coopera na prowadzenie po upływie 19 minut gry. Napastnikowi udało się przechytrzyć stojącego w bramce rywali Barney'a McLaughlina.

Następnie, tuż po wznowieniu gry po przerwie piękny strzał ,,piętką'' w wykonaniu Jerome'a Sinclaira podwoił dorobek strzelecki przyjezdnych.

Bezwzględni faworyci za sprawą Jacka Dunna uzyskali trzecie trafienie w 83 minucie, który po bardzo ładnym uderzeniu z ostrego kąta umieścił futbolówkę w górnym rogu bramki.

Ostatniego gola dla Liverpoolu i zarazem zamykającego wynik tej rywalizacji zdobył Daniel Trickett-Smith. Pomocnik skutecznie zakończył swą szarżę środkiem boiska.

Na piłkarzy Coopera czeka już Leeds United. Mecz odbędzie się 27 lutego na Anfield Road.