05.05.2024
17:30

Osób online 1412

Joao zdobywa zwycięską bramkę

Portugalczyk Joao Carlos Teixeira zdobył decydującą bramkę, a Liverpool do lat 21 powrócił na zwycięską ścieżkę wygrywając 2:1 na wyjeździe z West Bromwich Albion.

The Reds odpowiedzieli znakomicie po tym, jak zanotowali pierwszą porażkę w sezonie z Kogutami i zasłużenie zdobyli w niedzielę trzy punkty.

Jordon Ibe strzelił pierwszą bramkę dla Liverpoolu, jednak zwycięstwo zostało przyćmione kontuzją, jaką odniósł Marc Pelosi. Utalentowany Amerykanin został przewieziony do szpitala po tym, jak opuścił boisko na noszach.

Ibce zdobył swoją pierwszą bramkę dla zespołu U-21, dając prowadzenie w 19. minucie. Asystę na swoje konto zapisał Adam Morgan, jednak dobrą pracę wykonał także Teixeira.

The Baggies rozpoczęli drugą połowę w dobrym stylu i Adil Nabi wyrównał wynik meczu 10 minut po przerwie, kiedy Liverpool nie zdołał oddalić zagrożenia po rzucie rożnym.

The Reds odzyskali jednak kontrolę nad grą i wspaniałe podanie od Suso otrzymał Teixeira, który świetnie wykończył akcję. To była jego druga w tym sezonie.

Alex Inglethorpe i jego podopieczni w pełni zasłużenie sięgnęli po zwycięstwo, jednak w ostatniej minucie gry Pelosi doznał kontuzji kostki po zagraniu Liama O'Neila, który od razu ujrzał czerwoną kartkę.

Zespół Liverpoolu: Ward, McLaughlin, Robinson, Sama, Coady, Pelosi (Roddan 90), Suso, Teixeira, Morgan, Adorjan, Ibe (Dunn 72).