05.05.2024
17:30

Osób online 1285

Wieści o wypożyczonych

Jack Robinson zadebiutował przed publicznością Wolverhampton Wanderers, jednak jego drużyna przegrała 2-1 z Cardiff w niedzielę na stadionie Molineux.

Chociaż obrońca rozegrał pełne 90 minut, bramka Fraizera Campbella sprawiła, że to walijski klub dopisał sobie 3 punkty w tabeli Championship.

Cieszyć się jednak mógł Jay Spearing, gdyż jego Bolton zanotował znaczace zwycięstwo 4-2 nad Hull City na Reebok Stadium.

Tymczasem w Szkocji, Danny Wilson i Michael Ngoo walczyli o zwycięstwo dla drużyny Hearts, jednak ostatecznie schodzili z opuszczonymi głowami, przegrywając z Iverness 3-2 na stadionie Tynecastle.

W Hiszpani, Dani Pacheco rozegrał pełne 90 minut, jednak jego zespół SD Huesca przegrał na wyjeździe 3-1 z drużyną Elche.

Ostatni z naszych wypożyczinych, Andy Carroll ma dzisiaj zagrać w meczu West Ham United z Tottenhamem Hotspur w ramach Premier League.