05.05.2024
17:30

Osób online 1534

Gorzka porażka U-21

Młodzi The Reds byli zdruzgotani po tym, jak stracili bramkę w 94. minucie meczu, która dała zwycięstwo Czerwonym Diabłom. Manchester United wygrał dziś z Liverpoolem na Langtree Park w stosunku 1:0.

The Reds byli zmuszeni do gry w dziesiątkę od 50 minuty meczu, aczkolwiek zespół tworzony przez piłkarzy takich jak Raheem Sterling, Andre Wisdom, Jonjo Shelvey i Suso, walczył dzielnie do końca.

Stworzyli oni nawet kilka dogodnych sytuacji w końcowych minutach meczu, ale to jednak United wykorzystało swoją szansę i w doliczonym czasie gry Michele Fornasier strzelił jedynego, decydującego gola.