05.05.2024
17:30

Osób online 855

Wieści z wypożyczeń

Jay Spearing zdobył ładnego gola z dystansu w meczu Boltonu z Barnsley w ramach Championship. Pomocnik zagrał cały mecz, a jego drużyna wygrała 3-2.

Były piłkarz the Reds, który także reprezentuje Bolton - David N'gog - także wpisał się na listę strzelców.

Andy Carroll zagrał pełne 90 minut w wyjazdowym spotkaniu West Hamu ze Stoke City.

W Szkocji porażki doznało Hearts, które przegrało u siebie 2-1 z Motherwell. Barwy tego klubu reprezentują Michael Ngoo i Danny Wilson, którzy zagrali cały mecz.

W ostatni piątek drużyna Jacka Robinsona - Wolves - zdobyło bramkę wyrównującą w doliczonym czasie gry podczas meczu z Watford u siebie. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Robinson zagrał pełne 90 minut.

Dani Pacheco prawdopodobnie zagra dziś od pierwszych minut w meczu SD Huesca z Alcoron.