05.05.2024
17:30

Osób online 1030

Przegrywamy do przerwy

Liverpool po pierwszych 45 minutach przegrywa 2:1 z Southampton. Gospodarze prowadzili 2:0 po golach Morgana Schneiderlina i Rickiego Lamberta, jednak w samej końcówce pierwszej połowy bramkę kontaktową zdobył Philippe Coutinho.

Komentarze (20)

Dejv 16.03.2013 16:56 #
Service Temporarily Unavailable - Zróbcie z tym coś bo nerwicy można dostać!!!
live992 16.03.2013 16:57 #
Myślę, że po kilku udanych meczach powinno się zabraniać piłkarzom wypowiadać się
AdasLFC7 16.03.2013 16:57 #
Suthampton wszystich zaskoczyło. dobrze, że Coutinho strzelił kontakowa brame. 2 połowa nasza DO BOJU !
snuffer135 16.03.2013 16:57 #
dobrze ze Cou strzelil,licze na zmiane allen>henderon w drugiej polowie i koncentracje od samego poczatku,przewracaja sie o wlasne nogi ; d
Liverpoolmichalfc 16.03.2013 16:57 #
Tak to jest jak się bez przerwy pieprzy o top 4
ale ja wierze w naszych i nie będę jak chorągiewka.
dvvdr4 16.03.2013 16:58 #
Sędzia liniowy out !
hrust 16.03.2013 16:58 #
Wcześniej się zastanawiałem dlaczego Carra wygryzł Skretela - teraz już wiem.

Co do meczu - gramy dziś wyjątkowo słabo i mam nadzieję że Brendan zawodników zdrowo opierdo.i w szatni!
Mefiuu 16.03.2013 16:58 #
w lecie musimy wzmocnić obronę ...
Komar 16.03.2013 16:58 #
Allena i Skrtela bym od razu zdjął i wrzucił w ich miejsce Hendo i Lucasa, przechodząc tym samym na 3-5-2. Niżej upaść się nie da a do stracenia nic nie mamy...
raffal 16.03.2013 16:58 #
allen do zmiany ;/
Timberwolf 16.03.2013 16:59 #
Jak się pytam: jak to możliwe ze sedziowie z taką nadwagą prowadzą mecze?
mateusz95lfc 16.03.2013 16:59 #
Patrząc na pierwszą połowę zastanawiam się który zespół 'walczy' o Ligę Mistrzów, a który o utrzymanie.

Allen zdecydowanie do zmiany, kto wystawia w tak ważnym meczu kontuzjowanego gracza ?
szybsson 16.03.2013 16:59 #
najgorsza połowa w sezonie. przez 30 minut wygladalismy jak z II ligi, kolejne 15' to pokroju Norwich. Mając akcje jedną na 15 minut nie wygra się meczu. I ten Skrtel się dziwi ze grzeje ławe... Posiedzi już do konca sezonu. :)
tyska21 16.03.2013 16:59 #
Southampton gra dziś świetnie, ale Liverpool musi tą imprezę skończyć. Po wygranej z Tot powinni nabrać pewności siebie, a dziś ja widzę kompletnie inny zespół ;P
DO BOJU CZERWONI ! NIE Z TAKICH OPRESJI SIĘ WYCHODZIŁO !
Adriano280 16.03.2013 17:01 #
Southampton 2:1 Niewidomi .
Tevins 16.03.2013 17:02 #
Jones do zmiany? o czym ty mowisz gdyby nie on to juz by bylo 4:0
kokso 16.03.2013 17:02 #