05.05.2024
17:30

Osób online 997

The Reds w reprezentacjach

Daniel Sturridge wszedł z ławki w meczu z San Marino i zdobył swoją pierwszą bramkę dla reprezentacji Anglii, zaś Luis Suarez zdobył gola wspaniałym wolejem w meczu reprezentacji Urugwaju z Paragwajem. W sumie 4 czerwonych reprezentowało swój kraj we wczorajszych meczach.

W Montevideo Suarez mógł zapewnić reprezentacji La Celeste trzy punkty z Paragwajem, po tym, jak w 82 minucie z powietrza trafił idealnie przy długim słupku.

Kilka minut później Urugwaj, czwarty zespół ostatnich Mistrzostw Świata, stracił jednak bramkę, a spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Sebastian Coates cały mecz przesiedział na ławce.

W innym meczu kwalifikacji Mistrzostw Świata 2014 reprezentacja Anglii zanotowała przekonujące zwycięstwo 8-0 nad drużyną San Marino. Daniel Sturridge zdobył siódmą bramkę w tym spotkaniu.

23-latek wszedł na boisko w 56 minucie i już po chwili miał okazję na gola, kiedy strzelał główką. W 70 minucie nie pomylił się już w podobnej sytuacji i zaliczył pierwszego gola w zespole Synów Albionu.

Kapitan Anglii Steven Gerrard oraz Glen Johnson odpoczywali przed arcyważnym spotkaniem z Czarnogórą, które odbędzie się we wtorek.

W innym spotkaniu, Martin Skrtel zagrał 90 minut z opaską kapitana, prowadząc w meczu u siebie reprezentację Słowacji do remisu 1-1 z Litwą.

Daniel Agger miał więcej szczęścia jako kapitan, tym razem reprezentacji Danii, gdyż jego drużyna zanotowała imponujące, wyjazdowe zwycięstwo 3-0 nad reprezentacją Czech.

Golkiper the Reds Pepe Reina obejrzał zaskakująco zremisowane spotkanie reprezentacji Hiszpani z Finlandią (1-1) w Gijon z ławki rezerwowych.