05.05.2024
17:30

Osób online 1030

Liverpool wygrywa na Villa Park!

The Reds zagrali dużo lepiej w drugiej połowie meczu z Aston Villą i ostatecznie wygrali 2:1 na Villa Park. Najpierw do remisu po świetnym podaniu Philippe'a Coutinho doprowadził Jordan Henderson, a później z rzutu karnego do siatki trafił Steven Gerrard.

ekieki 31.03.2013 16:20 #
Ktoś mówił, że Hendo do zmiany i że mecz przegrany.
Meth 31.03.2013 16:20 #
Król!
AdasLFC7 31.03.2013 16:20 #
w 2 połowie oglądaliśmy prawdziwy Liverpool Football Club.
Cwirek666 31.03.2013 16:21 #
1-sza połowa katastrofa...
2-ga o 5 klas lepsza! lecz i tak wiem ze stac naszych pilkarzy na wiecej ;)
xMariuszx 31.03.2013 16:21 #
Ale ten Coutinho jest czadowy, szkoda, ze zagralismy mega padake...
antistar 31.03.2013 16:21 #
a nie mówiłem, że trzeba wierzyć i być cierpliwym? YNWA!
konriqe 31.03.2013 16:22 #
Fajnie, że wygrali ale Glen to padaka straszna ostatnio...:/ Coutinho Gerrard Reina epic win:)
LFCtoPany 31.03.2013 16:22 #
Bardzo dobry mecz naszej ekipy , trzeba w nich wierzyc do konca !!!
Swietny mecz Coutinho. Oby tak dalej .. trzeba gonic top 4 !! ;d
YNWA
LFCForever19 31.03.2013 16:22 #
Coutinho jest za słaby na LFC mówili....
krzych144 31.03.2013 16:23 #
Do końca spotkania siedziałem jak na jajkach! yy..
KondziuLFC 31.03.2013 16:23 #
Piękne święta! :) thx LFC!
CieszonLFC 31.03.2013 16:23 #
Brawo Gerrard , Brawo Coutinho ,Brawo Liverpool ! Oby tak dalej ! YNWA !
MastersFromAnfield 31.03.2013 16:24 #
Gerro parada sezonu.
KubiaszLFC 31.03.2013 16:24 #
Latający Gerro, lepszy niż Reina :D

Ale jednak mój głos na MVP poleci chyba na Coutinho, chłopak w każdym meczu robi niezłe zamieszanie, dzisiaj mógł mieć o wiele więcej niż 1 asysta :)
mateusz95lfc 31.03.2013 16:24 #
Gerrard popisał się lepszym refleksem i grą w polu bramkowym niż Reina przez cały sezon. Brawo!
reddsPL 31.03.2013 16:25 #
No i gra gitara ! :)
mibaloo 31.03.2013 16:25 #
Nie wierzyłem po 45 minutach nawet w remis.
Miłe zaskoczenie;)
Batigol 31.03.2013 16:25 #
Brawo The Reds pierwszy mecz w sezonie, który wygrywamy przegrywając do przerwy,ale pomimo to za łatwo tracimy bramki, zdecydowanie!!!
tyska21 31.03.2013 16:26 #
Teraz można iście prawdziwie świętować. YNWA, wesołych czerwona rodzino ;)
damiand 31.03.2013 16:27 #
Jordan Hendersoooooooon!
Liverpoolmichalfc 31.03.2013 16:27 #
Kapitalna druga połowa fajnie ze się podnieśliśmy dzisiaj Coutinho Reina Gerrard i reszta świetny występ YNWA
RedShanks7 31.03.2013 16:27 #
Przez Benteke pod koniec meczu prawie klawiaturę ze złości rozj****em, na szczęście spalony :D
LFCtoPany 31.03.2013 16:28 #
A czemu nie wszedł Sturridge? I w ogole tylko 1 zmiana ??
Stewart 31.03.2013 16:28 #
karol16 -> na Twoim miejscu "pomażyłbym" o słowniku :p
zakulfc 31.03.2013 16:28 #
Musimy wysłać kwiaty temu idiocie który puścił do nas Coutinho :)
antistar 31.03.2013 16:29 #
@LFCtoPany bo u Brendana bez zmian ;)
NorbertYNWA 31.03.2013 16:30 #
Gerrard powinien zastapic Reine w bramce :]
Majher13 31.03.2013 16:30 #
Gdybyśmy wykorzystali wszystkie sam na sam, to byłoby z 5:1 ;) Ale ważne, że są 3 pkt.
LFCtoPany 31.03.2013 16:32 #
Hehe. Moj kumpel to kibic Interu i sie cieszył ze odszedł bo nic super nie grał. A prawda jest taka , ze pseudo trener mu nie dawał szans sie wykazac ;dd
zakulfc 31.03.2013 16:32 #
Jeszcze muszę dodać, że Lucas w tym sezonie mnie osłabia niestety... Ani odbioru, ani przecięcia akcji ani rozegrania. Tęsknie za Lucasem sprzed kontuzji. Ale takie smuty trzeba zostawić na później bo dzisiaj wygraliśmy i to jest najważniejsze.

YNWA
Chodzi mi o Coutinho ;ddd
kondi16 31.03.2013 16:34 #
jak dla mnie to Coutinho ma o wiele wiekszy potencial od tych neymarow i oscarow ;)
kipper 31.03.2013 16:38 #
wzyscy wychwalają Gerrarda i Coutinho, ale Pepe za uratowanie nam dupy to juz nikt nie pochwali... ;)
Czabi 31.03.2013 16:44 #
Pierwszy występ kiedy mogę szczerze pochwalić Pepe ;) Solidna obrona, w końcu XD

Coutinho?= Dar Boży :>

Inter będzie sobie pluł w brodę :>
YNWA
ircek 31.03.2013 16:45 #
Nie miałem okazji obejrzeć meczu, mam nadzieje na szybki skrót lub cały mecz, aby to choć trochę ogarnąć. Czytam, że pierwsza połowa kiepska a druga już o wiele lepsza. Widać nadal brak stabilności, ale najważniejsze są 3 punkty.

Pias93 31.03.2013 16:51 #
Jedyne co mnie dzisiaj irytowało to Glen i to klepanie sobie na naszej połowie , jeden błąd i mogło być po nas. Wesołych ;)
Jack92 31.03.2013 16:53 #
Świetna akcja i jej wykończenie Hendersona :)

Nasza 10 kolejny świetny mecz!
july599 31.03.2013 16:54 #
A ja mam pytanie.
Gdzie jest niejaki "Sid"? Największy hejter BR, który przed meczem i po 1. połowie pisał różne śmieci i wjeżdżał na Rodgers'a? Napisz coś teraz chorągiewko. Pewnie Ci głupio, że odrobiliśmy straty, co? Wolałbyś żeby LFC przegrał, bo miałbyś argumenty do hejtowania. Kibicem trzeba byc na dobre i na złe. Najważniejsze to wierzyc w swój klub, a nie na każdym kroku wbijac mu szpile.
LfcForever 31.03.2013 17:01 #
He's big and he's f*cking hard, Steve Gerrard, Gerrard...

BR... człowiek "samouk""
Wiem, że dziś zagraliśmy słabo, ale to nie znaczy żeby pluc jadem na wszystkich, a szczególnie na BR.
PS. Ja przynajmniej nie skreśliłem naszych w przerwie i wierzyłem do końca. Ty piszesz tylko jak nam nie wychodzi, po meczu nie napisałeś nic dopóki Cię nie wywołałem.
aban89 31.03.2013 19:39 #
brawo!
Skalkaslk 31.03.2013 20:07 #
Wygrywamy - źle, remisujemy - źle, przegrywamy - źle.
United prawie cały czas wygrywa jedną bramką ze średniakami i będzie mistrzem, i ich kibice nie narzekają, liczy się wynik końcowy który z przebiegu gry trzeba przyjąć z uśmiechem.
szampi1008 31.03.2013 20:33 #
Nagraliście mecz? Jak tak to moglibyście wrzucić do ściągnięcia, bo nie było mnie w domu i nie mogłem obejrzeć meczu. Chciałbym obejrzeć, bo jak już czytam, że Gerrard wybił piłkę z linii to już mnie ciary przechodzą. A więc proszę o wrzucenie (oczywiście jak nagraliście) ten mecz.
GUNS 31.03.2013 20:36 #
Skalkaslk@ zgadzam się z tobą w 100% . Tutaj ludzi nigdy nie zadowolisz, nawet jak wygrywamy 5:0 zawsze znajda się jacyś eksperci i twierdzą że słabo zagraliśmy... jak jeden z drugim taki mądry niech weźmie piłke pod pachę i idzie grać z kolegami a nóż jakiś skaut go wypatrzy ( haha ) zamiast siedzieć przed komputerem i jechać po swoich pupilach starających się przywrócić honor temu klubowi. Nie rozumiem takich ludzi co nawet z wygranej nie potrafią się cieszyć...
GUNS 31.03.2013 21:10 #
nieważne w jakim stulu... ważne że wygrana :)
Martin37Skrtel 31.03.2013 21:50 #
Wiadomo że każdy by chciał żebyśmy co mecz ładnie grali,no ale to nie koncert życzeń i chłopaki grają jak im wyjdzie:)Dużo jest do poprawy w obronie ale mam nadziej że to nadrobią i fajnie zakończymy ten sezon.Karny Gerrarda:Bramkarz wiedział gdzie będzie strzał ale i tak nie miał szans :D:D Coutinho fajna asysta i wykonanie Hendersona wzorowe:) Powinien chłopak więcej szans dostać:)
Reszty meczu nie będę komentował bo nie oglądałem:D:D:D
sza3000 31.03.2013 22:03 #
Ble ble ble sid to głupi cwel. Filozof. Ja jestem prostakiem fakt. Ale potrafię kochac i wybaczac. kocham córkę kobietę i liverpool a ty jesteś zwykły judssz!!!! Ps nie ripostuj mnie bo i tak ci nie odp. Szkoda czasu na ciebie
guzio112 31.03.2013 22:43 #
Kuźwa, a ile razy było że gramy pięknie, ale mamy remis, a bo sędzia, a bo powinien być karny.... Teraz kuźwa cieszmy się zwycięstwem i tyle. Nosz kurde, takimi meczami wygrywa się mistrzostwo. Brendan musi wpoić chłopakom, że nie mogą się poddawać. Ja patrzę z coraz większym optymizmem w przyszłość :)
PrzemekLFC7 31.03.2013 23:03 #
@sid
skoro uważasz że kibicowanie z tyrbun to jedyny sposób to się myślisz
ruszyłbyś głową i pomyślał że nie każdy ma takie szczęście i tyle pieniędzy by być na każdym meczu(a uwierz że każdy by chciał).
czemu po wygranym meczu się kłócimy panowie YNWA mówi wam to coś
karol16 31.03.2013 23:13 #
stewart -> mam dysleksje
GUNS 31.03.2013 23:34 #
Sid@ "fakt jest taki... kazdy mecz do jakiego podchodzimy jest wielka niewiadomą - możemy wygrać przegrac lub zremisowac (wiem wiem... taka jest piłka" hehe stary no ameryki to ty nie odkryłes:-D każdy ale to każdy mecz jest jedną wielką niewiadomą :-) nawet wczoraj taka barcelona wielki faworyt meczu z celta vigo zremisowała, a no i real to samo :-) każdy może wygrać, przegrać lub zremisować... A tzw faworyt jest tylko na papierku.
Martin37Skrtel 01.04.2013 10:58 #