13.05.2024
21:00

Osób online 1177

Kontuzja Sturridge'a

Daniel Sturridge czeka na prześwietlenie kostki, po tym jak doznał urazu w zremisowanym przez Anglię 1:1 towarzyskim meczu z Irlandią na Wembley. Piłkarz Liverpoolu po raz pierwszy znalazł się w podstawowej jedenastce swojej reprezentacji i od początku był bardzo aktywny.

Irlandczycy po główce Shane’a Longa wyszli na prowadzenie, jednak chwilę później Frank Lampard wyrównał wynik meczu po podaniu od Sturridge’a.

Sturridge doznał kontuzji zaledwie po 30 minutach gry w wyniku starcia z piłkarzem Stoke Glennem Whelanem i musiał opuścić boisko.

Jego klubowy kolega Glen Johnson rozegrał pierwsze 45 minut, po czym w przerwie meczu został zmieniony.