05.05.2024
17:30

Osób online 1243

Suso błyszczy w meczu otwarcia

Suso pokazał swoją klasę w pierwszym meczu reprezentacji Hiszpanii na Mistrzostwach Świata do lat 20. Jego drużyna pokonała 4:1 ekipę Stanów Zjednoczonych w Stambule w piątkowy wieczór.

Grając na pozycji ofensywnego pomocnika, młoda gwiazda Liverpoolu wykorzystała wolną przestrzeń na boisku, a jego zagrania były niekiedy czarujące.

Hiszpania otworzyła wynik spotkania po zaledwie pięciu minutach, gdy Jesé wbił piłkę do bramki rywali z bliskiej odległości.

Suso był w pierwszej połowie dwa razy bardzo blisko zdobycia bramki. Raz jego strzał okazał się minimalnie niecelny, natomiast przy innej próbie znakomicie spisał się bramkarz, Cody Cropper.

Zawodnik występujący w barwach Liverpoolu z numerem 30 na plecach miał swój udział przy trzeciej bramce dla Hiszpanii. Jego świetne podanie wzdłuż linii zapoczątkowało akcję, po której Jesé po raz drugi wpisał się na listę strzelców.

Dwa trafienia dla Hiszpanów uzyskał również Gerard Deulofeu, a Luis Gil zdobył jedyną bramkę dla ekipy Stanów Zjednoczonych.

W następnym meczu Hiszpania zmierzy się z reprezentacją Ghany. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek w Stambule.