05.05.2024
17:30

Osób online 1178

Urugwaj przegrywa z Brazylią

Urugwajczycy przegrali dziś 1:2 z Brazylią i zakończyli swój udział w Pucharze Konfederacji w fazie półfinałów. Prowadzenie Canarinhos w 41. minucie dał Fred. Na początku drugiej połowy mistrzowie Ameryki Południowej doprowadzili do remisu za sprawą Cavaniego.

Gdy wydawało się, że dojdzie do dogrywki, w 86 minucie po dośrodkowaniu Neymara z rzutu rożnego, decydującego gola strzałem głową z bliskiej odległości strzelił Paulinho.

Luis Suárez grał pełne 90 minut. Z kolei Sebastián Coates przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

Urugwaj zagra w sobotę o 3. miejsce w turnieju z przegranym pojedynku Hiszpanii z Italią.

Komentarze (6)

pawel741 26.06.2013 23:10 #
No to teraz się zacznie na całego saga "transfer LS" mam nadzieje że jedna nigdzie nie odejdzie a jak już to za bardzo dużo$ YNWA
kulsky 26.06.2013 23:11 #
Urugwaj był w tym meczu lepszym zespolem, lecz nie mial szczescia. Strasznie mnie draznil Neymar, dzis sie upewnilem ze pasuje do Barcelony w 100 %, bardzo sie usmialem z jego gry aktorskiej. Szkoda Urugwaju.
Perchal 26.06.2013 23:24 #
RedWarrior Suarezowi zostało 6 meczów kary : 5 ligowych i jeden pucharowy.Też bym chciał żeby było ich mniej.
bobbie 26.06.2013 23:51 #
Forlan...jak ja tego gościa nie cierpie, grał jakby nie obchodziła go drużyna tylko rywalizacja z Suarezem. Po dzisiejszym meczu wniosek jeden: Suarez długo długo nic Forlan i Cavani. Luis był wszędzie, po stałych fragmentach dla Brazyli wybił z własnego pola karnego chyba więcej piłek niż wszyscy obrońcy razem wzięci, rozgrywał i stawarzał zagrożenie pod bramką rywali. Cavani wykorzystał co musiał i troche dobrej gry w obronie, jak mu się nie poda piłki przed bramkarza w polu karnym jak to zrobił obrońca canarinhos to jest groźny jak wilk w czerwonym kapturku...

Mamy wielki skarb, możliwe że jest wstanie więcej dać drużynie w ważnych meczach niż CR czy Messi, którzy strzelają jak do kaczek...ale głównie ze śmiesznymi rywalami...o ile nie gryzie.
bobbie 27.06.2013 00:05 #
Z Luisem możemy powalczyć o CL, ba nawet o majstra. Bez niego nie powalczymy nawet o LE.

sry za komentarz pod komentarzem, ale nie moja wina, że nikt się nie wpisał w miedzy czasie :D
Asfodel 27.06.2013 01:11 #
@kulsky i Sniegu94
Tak, Urugwaj był w tym meczu lepszym zespołem. Przez dziesięć minut po zdobyciu wyrównującej bramki. Szczęścia faktycznie nie mieli, bo przy karnym bramkarz - co za bezczelność! - nie rzucił się w przeciwną stronę.

Według mnie wynik nie jest krzywdą dla Urugwaju. Owszem, obecna Brazylia jest cieniem zespołów z lat 70-tych, 80-tych czy nawet 90-tych, ale dzisiaj była jednak nieco lepsza niz Urugwaj.

A Neymar? Po trzech dobrych meczach, zaliczył słaby. Każdy ma prawo. Ale i tak miał czynny udział przy obu bramkach, które dzisiaj zdobyli Brasileiros :-)

Salah odmawia wywiadu i zaskakuje w mediach  (40)
27.04.2024 20:44, BarryAllen, Liverpool Echo