05.05.2024
17:30

Osób online 1338

Anglicy żegnają się z turniejem

Reprezentanci Anglii U-20, Conor Coady i Jon Flanagan przeżyli dziś rozczarowujący wieczór. Młodzi Anglicy w meczu Mistrzostw Świata przegrali z Egiptem 0:2 i tym samym odpadli z turnieju.

Remisy w spotkaniach z Irakiem i Chile oznaczały, że aby zachować szanse na awans, podopieczni Petera Taylora potrzebowali w kolejnym meczu zwycięstwa.

Jednak Egipcjanie pozbawili rywali złudzeń. Trafienia Trezegeta z 79. minuty i Ahmeda Hassana, który wpisał się na listę strzelców w doliczonym czasie, pozwoliły im odnieść pierwsze zwycięstwo. Anglicy bez ani jednej wygranej zajęli ostatnie miejsce w grupie E.

Boczny obrońca the Reds, Flanagan spędził spotkanie na ławce rezerwowych. Cały mecz rozegrał za to Coady, który na początku pierwszej połowy oddał groźny strzał, jednak nie zdołał zaskoczyć Awada Mossada.