05.05.2024
17:30

Osób online 1076

Coutinho zapewnia prowadzenie

Liverpool kontroluje przebieg spotkania w Dżakarcie i prowadzi do przerwy 1:0 po bramce Philippe Coutinho. Brazylijczyk z małą pomocą przeciwnika przedarł się w pole karne i spokojnie umieścił piłkę w siatce. Wynik mógł być wyższy, jednak strzał Luisa Alberto zatrzymał się tylko na poprzeczce.

Komentarze (23)

MarcinLFC77 20.07.2013 16:18 #
Postaram się przedstawic najciekawsze wydarzenia pierwszej połowy:

1min - początek spotkania
10min - gol Coutinho
45min- koniec pierwszej połowy.

Swoją drogą, mocno wątpliwe jest czy realizator transmisji jest trzeźwy.
Jozin 20.07.2013 16:18 #
Aspas sie nie odnajduje :D
RickRoss 20.07.2013 16:18 #
Strasznie ciężkie nogi maja chłopaki..
sijdn 20.07.2013 16:18 #
Zdecydowanie nie grają na 100% i gra wygląda trochę słabo.
AdasLFC7 20.07.2013 16:18 #
szału nie ma, dupy nie urywa :D
Pipi 20.07.2013 16:19 #
jak tam Alberto i Aspas? nie oglądałam...
Lucaas 20.07.2013 16:19 #
Nasza gra nie cieszy, a jakby nie patrzeć gramy bardzo silną 11...
Embrion 20.07.2013 16:20 #
Na stadionie jest chyba więcej kibiców Liv niż Reprezentacji Indonezji :)
Dawid131092 20.07.2013 16:20 #
Oni mają za sobą ciezkie treningi na dodatek tam jest taka wilgotność że wszystko rośnie 3x szybciej i tyle też organizm sie szybciej męczy, wrzuczcie na luz, swoją drogą Indonezja nie gra tak słąbo :)
suarez777 20.07.2013 16:21 #
Narazie słabo
Rusedski 20.07.2013 16:21 #
Może i z pomysłem, ale bardzo wolno, brakuje przyspieszenia, co może być spowodowane cięższymi treningami ...

Dobre wrażenie zrobił Coutinho i Luis Alberto, solidnie Aspas

Agger z Toure kontrolują środek pola, gorzej wyglądają boki obrony, ale nie od dziś wiadomo, że Johonson i Enrique są lepsi w ataku niż w destrukcji

Bezsensowna decyzja, żeby rożne wykonywał Downing

To w sumie tyle, oby 2 połowa była lepsza, bo póki co na prawdę mało było ciekawego do oglądania
Piotrek7LFC 20.07.2013 16:21 #
JAKI KUTINIO JEST ZAJEBISTY NIE WIERZĘĘĘĘĘĘ
gozdzik 20.07.2013 16:21 #
boisko robi swoje, powietrze też, po 5 minutach Glen juz był cały mokry.
TomOLFC1993 20.07.2013 16:23 #
Co ja pacze.
Rusedski 20.07.2013 16:23 #
Nie można też zapomnieć o świetnej interwencji Mignolet !
guzio112 20.07.2013 16:24 #
Nie rozumiem czemu Cou nie wykonuje rożnych...
kwasddz 20.07.2013 16:24 #
Jak sięgam pamięcią wstecz, nasze pierwsze mecze w Azji nigdy nie wyglądały zbyt ciekawie, jeśli chodzi o wizualny ich aspekt. Spokojnie. Taka długa podróż i warunki tam panujące MUSZĄ dać się we znaki. Kilka dni aklimatyzacji nie zrobi tu żadnej różnicy.
fanatykLFC 20.07.2013 16:27 #
Jest w sumie też plus w tym że robimy sobie mało okazji. Przypomnijcie sobie zeszły sezon kiedy ładowaliśmy w tą bramkę całe 90 min. i czasami nawet żadnej bramki nie zdobywaliśmy, Teraz to co mamy strzelamy i kontrolujemy grę nie oddając głupich strzałów : )
MarcinLFC77 20.07.2013 16:29 #
Stwierdzac, że nowo zakupiony zawodnik to pieniądze w błoto, po 45minutach piknikowego meczu z INDONEZJĄ(!).

no, no, no. ładnie. Zatem jak już tak się bawimy to ja uważam, że Gerrard powinien iśc na emeryturę bo jego jedno długie podanie nie doszło do Enrique. Po co oni przedłużali z nim kontrakt, kasa w błoto...
pituch26 20.07.2013 16:32 #