13.05.2024
21:00

Osób online 1401

Młodzi przegrywają z Arsenalem

Drużyna Liverpoolu do lat 18 przeżyła spore rozczarowanie w piątkowe przedpołudnie w Londynie, kiedy musiała uznać wyższość Arsenalu w meczu otwierającym sezon. Kanonierzy wygrali to spotkanie 2:1.

The Gunners objęli prowadzenie w 21 minucie za sprawą strzału Toma Dallisona z rzutu wolnego.

Na 2 minuty przed przerwą Liverpool doprowadził do remisu. Nathan Burke zapisał na swoje konto wspaniałego gola z 25 metrów.

Po wznowieniu gry w drugiej połowie, arbiter powinien podyktować jedenastkę dla the Reds, gdy w polu karnym faulowany był Connor Randall, jednak sędzia nie użył gwizdka.

Arsenal przesądził losy rywalizacji w 69. minucie, kiedy bramkę na wagę 3 punktów zdobył Ainsley Maitland-Niles.

Skład LFC: Ryan Crump, Connor Randall, David Roberts, Dan Cleary, Tom Brewitt, Nathan Burke, Ryan Kent, Adam Phillips (Louis Robles), Daniel Trickett-Smith (Darius Whaldron), Sheyi Ojo, Sam Hart