13.05.2024
21:00

Osób online 1105

Do przerwy 1:0 z United

Liverpool prowadzi 1:0 z Manchesterem United w ramach trzeciej kolejki Premier League. Już w 4. minucie do siatki Czerwonych Diabłów trafił Daniel Sturridge. Spotkanie jest bardzo zacięte i pełne kontrowersji.

Angielski napastnik odnalazł się znakomicie w polu karnym, zdobywając gola głową. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki najwyżej wyskoczył Daniel Agger, który skierował futbolówkę w stronę bramki, ale na drodze lotu znalazł się Sturridge, który umieścił ją w siatce.

Komentarze (25)

PiotrasLFC 01.09.2013 15:21 #
Jeszcze nigdy w życiu po bramce Liverpoolu, nie wyskoczylem z okna i zacząłem biegać po podwórku w szaliku Liverpoolu krzycząc FUCK UNITED :O, az do dzisiaj.
ADamsson 01.09.2013 15:21 #
Jest OK. W drugiej połowie za Aspasa powinien wejść Sterling a Cou trzeba będzie wtedy przesunąć na pozycję "10".
Lewus 01.09.2013 15:21 #
Van Persie to taki straszny little prick. Jak ja typka nie dzierżę -_-
Vepson 01.09.2013 15:22 #
Tutaj jeszcze coś wpadnie i raczej obejrzymy jakaś czerwień :)
borekLFC 01.09.2013 15:22 #
ferguson lepiej dogadywal sie z arbitrami niz mose :D (sry jak zle napisalem)
past7th 01.09.2013 15:22 #
Iago, zajmij się graniem a nie narzekaniem.
DebicaLFC9 01.09.2013 15:23 #
Van Piersi xD lol... żal go..
reddsPL 01.09.2013 15:24 #
Jedziemy z nimi po przerwie !
MarcinLFC77 01.09.2013 15:24 #
Jesteśmy tak blisko a jednak tak daleko. Póki co nie ma się co podpalac, wyjsc na 2 połowę i NAPIERDALAC. Walczyc Liverpool, walczyc a będziemy mieli powody do świętowania.
AgentTomek 01.09.2013 15:25 #
Sędzia chyba nie lubi Aspasa. Za każdym razem, gdzy chłopak dotknie piłkę to jest gwizdek i piłka dla ManUTD :D

Jak narazie cudownie. Nawet błąd 503 mi nie przeszkadza :)
Czarodziej 01.09.2013 15:25 #
Znów 1-0, znów Sturridge, więc jest już po zawodach. Pytanie tylko ilu zawodników MU skończy ten mecz. Trzeba uważać na Van Persiego, bo chłop w każdej chwili może wyskoczyć niczym fotoradar z krzaków, ale można też poszukać dla niego czerwieni i będzie po problemie. Sterling w 60. minucie za Aspasa i kończymy temat :)
ekieki 01.09.2013 15:25 #
jakim cudem jakiś v persie śmie pyskować do Stevena Gerrarda?! nie to boisko man
AdasLFC7 01.09.2013 15:27 #
zróbcie coś z tym serwerem bo zawału idzie dostać !
Mikus9 01.09.2013 15:28 #
Mecz cud miód i orzeszki !:) ale zeby wejść na serwer , porażka ...
krzych144 01.09.2013 15:29 #
Skrtel dopiero co wrócił i już musi się wyżyć :D
Anion87 01.09.2013 15:31 #
Jest dobrze tylko ten prick z 20 w United podnosi cisnienie...
Versers 01.09.2013 15:32 #
Jeszcze 45 min... Sterling wg mnie in ! ;)
John 01.09.2013 15:32 #
Skrtel bezbłędny! Do tego jego pasja w grze! Nie da się tego gościa nie kochać. Plus dla niego za opanowanie po uderzeniu RvP, bo ja bym mu wy*ebał.
RK23 01.09.2013 15:32 #
Trzeba atakować prawą stroną bo lewa United wygląda blado szczególnie Young, a Glen nieźle dwóch zjechał i trzeciego Evre wykosił.
kol 01.09.2013 15:34 #
Początek świetny uwieńczony bramką Daniela.podobała mi się tez postawa Martina
1010Arx 01.09.2013 15:35 #
Jak Gerrard pociągnął z bara van Persiemu po akcji ze Skrtelem :) Szanuje United, ale oni nigdy nie będą mieć tak wielkiej postaci jak Gerrard. Niby jest Giggs, ale to nie to samo. Jeśli idzie United to Giggs wtedy jest/był liderem, ale jak nie idzie to siedzi cicho jak myszka. Gerrard natomiast czy jest dobrze czy źle jest taki sam... Wielki! :)

PS. Ten serwer chyba dostałby zawału, gdyby kiedyś przyszła okazja do powtórki finału LM z 2005 :D

No i PS 2: Przepraszam jeśli cos napisałem źle względem słownika j. polskiego, ale trzeźwy to ja nie jestem... i jeśli takim wynikiem zakończy się mecz, to długo nie będę :D
Suarez94 01.09.2013 15:35 #