13.05.2024
21:00

Osób online 1027

Wieści z wypożyczeń

Piłkarze Liverpoolu, którzy przebywają obecnie na wypożyczeniach, przeżyli frustrującą sobotę, podczas której mogliśmy zobaczyć 3 porażki i czerwoną kartkę dla Jacka Robinsona.

Fabio Borini zaliczył debiut dla Sunderlandu i wszedł na boisko na ostatnie 20 minut. Czarne Koty przegrały jednak u siebie 3:1 z Arsenalem.

Obrońca Jack Robinson musiał zejść z boiska po godzinie gry, po otrzymaniu drugiej żółtej kartki. Jego grające w Championship Blackpool wygrało jednak z Bournemouth 2:1.

Michel Ngoo w innym meczu Championship, przesiedział na ławce cały zremisowany 1:1 mecz Yeovil Town z Sheffield Wednesday.

Poziom niżej, pomocnik Akademii, Conor Coady także oglądał mecz zza linii, a jego Sheffield United przegrało na wyjeździe 1:0 z Carlise.

João Carlos Teixeira, który dołączył do Brentford w tym tygodniu, pojawił się na boisku w ostatnich minutach dramatycznego meczu z Tranmere, wygranego przez drużynę Portugalczyka 4:3.

Suso zaliczył cały mecz Almerii z Atletico Madryt. Hiszpan otrzymał żółtą kartkę pod koniec spotkania, które jego drużyna ostatecznie przegrała 4:2.

Pepe Reina strzegł bramki Napoli, które wygrało z Atalantą 2:0.