13.05.2024
21:00

Osób online 1480

Suárez zagrał w Melwood

Luis Suárez po raz kolejny miał okazję sprawdzić swoją dyspozycję przed powrotem na angielskie boiska. Urugwajczyk rozegrał dziś 90 minut w towarzyskim meczu Liverpoolu przeciwko Burnley w Melwood.

Suárez w przyszłym tygodniu powróci na pucharowy pojedynek z Manchesterem United po tym, jak przez 10 meczów odbywał karę zawieszenia za ugryzienie Branislava Ivanovicia. Napastnik Liverpoolu nie zdołał jednak pomóc swojej drużynie, która uległa Burnley 0:2.

Reprezentant Nowej Zelandii, Cameron Howeison, otworzył wynik meczu w 17. minucie, popisując się wspaniałym trafieniem pod poprzeczkę z 22 metrów. Wynik meczu ustalił Steven Hewitt, który wykorzystał podanie Luke’a O’Neilla i pokonał bramkarza the Reds z niewielkiej odległości.