05.05.2024
17:30

Osób online 1066

Pewne prowadzenie do przerwy

Liverpool po bardzo dobrej pierwszej połowie prowadzi z Crystal Palace 3:0. Bramki dla the Reds zdobyli Luis Suárez, Daniel Sturridge oraz Steven Gerrard, który pewnie pokonał Speroniego z rzutu karnego, który został podyktowany za faul na Raheemie Sterlingu.

Komentarze (34)

ADamsson 05.10.2013 16:47 #
"Emocje Gerrarda po strzeleniu tego karnego jak przy kasowaniu biletu w autobusie" heh :)
Yackoob 05.10.2013 16:48 #
Jest tylko jedna rzecz lepsza od oglądania gry Sturridge'a.

Oglądanie jak gra Suarez :)
O jak na razie serwis nie tnie ;)
twardy 05.10.2013 16:49 #
jak tak dalej pójdzie to sturidge nie bedzie mogl przestac tanczyc :P
AgentTomek 05.10.2013 16:49 #
W życiu nie widziałem, żeby jakaś drużyna grała tak piękny football :)

A do tego komentator ESPN : " Leaving Suarez or Sturridge with 2 defenders is like a suicide " :)
Noodles 05.10.2013 16:50 #
Nie ma ryzyka, dawać Aspasa za Sterlinga.
Eric5 05.10.2013 16:50 #
Wszystko działa nawet lfc.pl wchodzi bez problemów :]
Korsarz96 05.10.2013 16:50 #
3:0 i wszystko jasne tak powinno się grać z beniaminkiem,od razu pokazujemy gdzie ich miejsce.Bardzo fajnie się ogląda współpracę Suareza ze Sturridgem.
Kapitalna gra w ataku, po prostu kapitalna
Obrona za to mniej pewnie, ale póki co szczęśliwie :)

Bardzo liczę na ujrzenie w 2 połowie Aspasa za Sturridge`a, niech sobie Daniel odpocznie, a może i Aspas na szpicy coś pokaże, Ibe za Sterlinga oraz Luisa Alberto za Mosesa, którego mi szkoda, bo powinien też być na liście strzelców, ale niechlujnie to strzelił
Hulus 05.10.2013 16:51 #
Jakoś nie mogę polubić tego jak fatalnie gra się defensywnie w tej lidze. Dziś obie strony zero odpowiedzialności i dyscypliny z tyłu. Różnica polega na tym, że Liverpool ma świetną ofensywę a Palace Chamakha.

Tak jak miało być: szybka bramka i już po meczu. Teraz oby utrzymać tempo, bo przydałoby się wykorzystać okazję i nastrzelać bramek.
RK23 05.10.2013 16:52 #
Sturridge sam sobie asystował pozazdrościł gola Suarezowi i kilka sytuacji kończył samolubnie by powiekszyć swój dorobek bramkowy gdzie Luis był lepiej ustawiony i dobre podanie kończyło by bramką.
Lucqifq 05.10.2013 16:52 #
Zigg 05.10.2013 16:52 #
Nie podniecajcie się, że można wreszcie wejść na stronę, bo przecież liczba osób nie przekracza 300.
Od 300 zawsze są problemy :)
RK23 05.10.2013 16:54 #
moim zdaniem Sterling był faulowany przed polem karnym i to nie ciągnięty za ramię, tylko obrońca przydeptał mu stope.
Nole 05.10.2013 16:55 #
Suarez to nawet na czworaka sobie poradzi ;) Co do meczu to za Sterlinga musi wejść Alberto, coś nam Raheem cienko przędzie, a dla Alberto to może być bardzo dobra okazja, zero presji, luźniutki meczyk to i nasz Hiszpan może się pokaże ;)
AgentTomek 05.10.2013 16:56 #
karnego nie było, to pewne. Jeśli w ogóle był faulowany to z 2 metry przed linia, dalej to już tylko taniec-padaka Sterlinga :)
Maciek21095 05.10.2013 16:57 #
Aż serce rośnie oglądając taką rewelacyjną grę Liverpoolu :)
Swiader92 05.10.2013 16:58 #
Jak fajnie, że tak spokojnie można obejrzeć nasz mecz. Świetna gra, choć obronę trzeba poprawić bo łatwe błędy się zdarzają.
DreadLfc 05.10.2013 16:59 #
Obrona powinna grać trochę wyżej, Palace miało za dużo sytuacji. Sterling do zmiany mimo, że karnego wywalczył. Dałbym pograć Luisowi Alberto. Poza tymi niuansami, oglądanie LFC to czysta przyjemność. Wydaje się, że ta przerwa jest dziś chłopakom zbędna. Ukłony Panie Brendanie. Oby tak dalej. Obstawiam 6:0 :)
r0drigo 05.10.2013 17:00 #
Nareszcie można spokojnie czekać na drugą połowę ;)
JareckiYNWA 05.10.2013 17:01 #
Usmiech z twarzy nie schodzi i chyba juz dzis ze zejdzie:)
Aminer 05.10.2013 17:35 #
Na Crystal Palace póki co taka gra starcza. Zaś głupi gol stracony ze stałego fragmentu. Nie do końca zachwyca mnie gra naszych w bocznych sektorach przeciwnika
mibaloo 05.10.2013 17:47 #
druga połowa zmęczyła mnie bardziej niż dzisiejszy wyjazd na ryby...
Lewy77 05.10.2013 17:49 #