05.05.2024
17:30

Osób online 1068

Liverpool zwycięża z Crystal Palace

Liverpool wygrał z Crystal Palace 3:1. Wszystkie bramki dla the Reds padły w pierwszej połowie, a zdobywali je Luis Suárez, Daniel Sturridge oraz Steven Gerrard. Honorowe trafienie dla gości zaliczył Dwight Gayle.

Dzięki temu zwycięstwu Liverpool awansował na pierwsze miejsce w tabeli, wyprzedzając Arsenal, który swój mecz zagra jutro. Daniel Sturridge zdobył swoją 6 bramkę w lidze w tym sezonie i umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji strzelców.

Komentarze (30)

Lewy77 05.10.2013 17:53 #
ZERO PROGRESU
BRENDAN OUT !

to są wasze słowa :)
Korsarz96 05.10.2013 17:54 #
Słabiutko LFC zagrał w drugiej połowie w porównaniu z pierwszą,no ale są punkty i przy najmniej do jutra posiedzimy na fotelu lidera :)
liverpoolczyk1001 05.10.2013 17:54 #
ehhh... te drugie połowy.
galthar 05.10.2013 17:57 #
@Lewy77 Kto tak mówi ?

Co do meczu to ja się ciesze. Oddaliśmy pałeczkę w drugiej połowie, ale mogliśmy sobie na to pozwolić. Szkoda straconej bramki :C ale NAJWAŻNIEJSZE i tak 3 pkt ! :D YNWA
Alexandre 05.10.2013 17:57 #
Czemu w drugiej połowie dajemy dupy ?
klosiek 05.10.2013 17:57 #
Pff.. żadna nowość że wygraliśmy z ogórami. Cieszy że po wygranej nie muszę 20 razy odświeżać strony .
MarcinLFC77 05.10.2013 17:57 #
- Liverpool jest liderem.
- Sturridge liderem klasyfikacji strzelców z 6 trafieniami.
- Suarez gra w lidze od tygodnia - tyle samo bramek co Van Persie.
Maciek21095 05.10.2013 18:00 #
Liverpool w pierwszej połowie by prowadził 5-0 gdyby Moses był bardziej ogarnięty, ale w drugiej widoczny był brak koncentracji w wyniku którego Gayle zdobył bramkę na 3-1. Ale i tak trzeba się cieszyć z dzisiejszego spotkania, bo w ostatecznym rozrachunku The Reds pokazali że są mocni i sezon powinni zakończyć w Top4, choć kto wie, może będzie jeszcze lepiej ;)
Noodles 05.10.2013 18:01 #
Ludzie, opanujcie się i nawet nie próbujcie narzekać po tym meczu, bo to przestaje być śmieszne. Po co mieli spinać tyłki przy tak pewnym prowadzeniu? Nie ma co tracić sił, CP nie było zagrożeniem. Dali co najwyżej do zrozumienia, że musimy w końcu poprawić stałe fragmenty gry.
RK23 05.10.2013 18:02 #
szkoda że Aspas wszedł dopiero w 87 minucie liczyłem że dostanie minimum 7 minut więcej. Jakby nie było pokazal się ze swojej głupiej strony tj dostał żółtą kartkę i goni Lucasa by pauzować mimo że jest tylko rezerwowym.
galthar 05.10.2013 18:04 #
Słucham? Gerrard zagrał dzisiaj super zawody. Biegał, odbierał, podawał. Nawet ma bramkę :P Czego chcecie więcej ? Chyba ładowania bramek z 40 metrów. (Też mi tego brakuje) Swoją drogą nie oddajemy zbut dużo strzałów zza pola karnego... a szkoda.
greg18 05.10.2013 18:05 #
i wracamy na swoje miejsce w tabeli :))
Jaquar 05.10.2013 18:12 #
Czyli znów ktoś narzeka? Hm. Pewnie wygrywając 300 tys. u buka narzekalibyście, że nie wybraliście jednak lepszego typu, który dałby wygrać miliona.

PS. Ian Holloway śpiewający YNWA przed meczem to najbardziej sympatyczny widok 'rywala' w całym świecie : )

16 pkt!
Hulus 05.10.2013 18:14 #
Zwycięstwo, lider, więc nie ma na co narzekać. Trzeba tylko uważać, bo na tym minimalizmie możemy się łatwo przejechać.
pk230681 05.10.2013 18:17 #
obrona na 5 atak na 5 a srodek pola pozostawia wiele do zyczenia!!!
FankaLFC 05.10.2013 18:19 #
Może i serwujemy tylko pół dania, ale za to jakiego zajebistego.
donjuan 05.10.2013 18:28 #
i nie smucil po straconej bramce..on nas chyba nienawidzi :( :( ;)
ManiacK 05.10.2013 18:39 #
Poprawić Tabelę - 1sze miejsce :)
Lfc-FreaK 05.10.2013 18:41 #
Są trzy punkty, nie rozumiem pretensji.
Fakt, że gra w drugiej połowie była tragiczna, zwłaszcza ostatnie 20 min, ale co z tego? Nie było powodu się szarpać.
Aminer 05.10.2013 19:52 #
Januzaj 2 razy i już prowadzą. Ten chłopak to niezły talent. U nas coś Sterling osiadł a Ibe nie dostaje szans więc pewnie też zmarnieje
czarus142 05.10.2013 20:21 #
@Aminer, komar155- a co nas obchodzi jakies słabe united, które przed kolejką było poza top 10? zajmijmy się lepiej sobą
SG8 05.10.2013 20:37 #
Wiecie kiedy i ew. gdzie w necie można obejrzeć powtórkę meczu ?
ManiacK 05.10.2013 21:37 #
Czyżby Sakho był kolejnym transferem za pół darmo ? :)
Versers 05.10.2013 22:00 #
pankracy 05.10.2013 22:30 #
Swietna pierwsza polowa.

Ustawienie 3-4-1-2 jest niezle, z Glenem bedzie jeszcze lepsze, ale czy na Arsenal starczy???

Niech ten Cissokho sie wyleczy bo z Enrique juz nie moge.

Sterling jest mlody wiec trzeba go przyzwyczjac do wielu pozycji i odpowiedzialnosci. Brendan dobrze robi, ze mu daje szanse rozwijac sie w wielu wymiarach. Dzisiaj wygladal slabo, ale to nic nie znaczy.

Tych naszych dwoch napadziorow fajnie sie oglada.

Jutro remis Totkow i remis Arsenalu ;)
hubsonlfc 05.10.2013 23:59 #
Zwycięstwo bezapelacyjnie a tu tak mało komentarzy. Po porażce masa krytyków i trenerów.