05.05.2024
17:30

Osób online 1150

Prowadzimy do przerwy

Liverpool po bardzo dobrej grze prowadzi do przerwy z West Bromich Albion 2:0. Obie bramki dla the Reds zdobył niezawodny Luis Suarez, który najpierw minął 2 rywali i pewnym strzałem pokonał Myhilla, a następnie zdobył niesamowitą bramkę strzałem głową z okolic 16 metra.

Komentarze (35)

kulsky 26.10.2013 16:49 #
niby defensywnie, a proszę :D, Suarez wziąl wszystko na siebie.
AgentTomek 26.10.2013 16:49 #
Te dwie bramki.. coś pięknego...
ADamsson 26.10.2013 16:49 #
Brawo :)
Anion87 26.10.2013 16:49 #
Oglądając Suareza na boisku chyba staje sie homoseksualny, no bo po prostu kocham tego gościa!
PiotrasLFC 26.10.2013 16:50 #
Gdzie są Ci którzy płakali na defensywne ustatwienie ?
sijdn 26.10.2013 16:51 #
Bardzo ładnie. Jedynie co martwi to niepewność Skrtela w defensywie i jeszcze jego praktycznie setka po ładnym rozegraniu rzutu wolnego.
Oby teraz nie przespać drugiej połowy i strzelić jeszcze przynajmniej jedną bramkę.
Do roboty!
dvvdr4 26.10.2013 16:52 #
Suarez dzisiaj jak Trevor z GTA :D
Lyzwa7 26.10.2013 16:52 #
Skrytykowałem środek pola, a tu (W KOŃCU) dobrze grają, myślałem że Hendo będzie najbardziej wysunięty, ale na szczęście Steven operuje w tej strefie :) Oby tylko Johnson nie wypadł.

Tylko ten Sturridge coś cienko.
Vepson 26.10.2013 16:52 #
Gramy zajebiście i strona działa prawidłowo.
Dziękuje dobranoc.
Hulus 26.10.2013 16:52 #
9 - tyle kolejek Liverpool kazał czekać kibicom na porządny futbol. Jak powtórzymy to w drugiej połowie to mecz z Arsenalem będzie cholernie ekscytujący. Uwielbiam ten sposób gry, kiedy nie ma czasu na zastanawianie się nad niczym a ogląda się tylko szalone tempo. Najlepsze 45 minut futbolu Liverpoolu od czasu pogromu Newcastle. A tu przecież jeszcze brakuje Coutinho!
Mand 26.10.2013 16:52 #
Cieszmy się i weselmy albowiem Lucas wraca do gry.
pinki 26.10.2013 16:53 #
SUAREZ OUT!
eco 26.10.2013 16:53 #
ze tez mi dzisiaj internet ne chce ze mna wspolpracowac. tyl etylko co wynik sobie odswiezam na komorce. podejrzewam, ze niezly mecz, co nie?
aro8 26.10.2013 16:54 #
pinki out
Yackoob 26.10.2013 16:54 #
A za tydzień starcie na The Emirates. Z tak grającym L'poolem i Arsenalem to będzie orgia :D
Zigg 26.10.2013 16:54 #
Kto asystował przy 1 bramce?
Bo przy 2 Cissokho (poprawcie mnie, jak się mylę), a przy pierwszej?
reddsPL 26.10.2013 16:54 #
Ręce same składają się do oklasków, gramy pięknie i oby tak zawsze ! Brawo Luis ! YNWA !
Miki92 26.10.2013 16:54 #
Było narzekanie na ustawienie a wygląda to tak że gramy świetną piłke. Bardzo płynnie i szybko, dużo gry na jeden kontakt. Póki co gra całej trójki naszych środkowych pomocników jest imponująca. Szybko i kombinacyjnie w ataku a w defensywie dobry pressing i dużo pracy.
Taki Liverpool chce oglądac zawsze.
Zigg 26.10.2013 16:55 #
Ziaja 26.10.2013 16:55 #
Koncert Suareza
Kreatywny Lucas, Gerrard Świetny, Henderson nie zmordowany !

No tak Moses na "10" lepszy...
aro8 26.10.2013 16:56 #
Zigg no wlasnie przeczytaj to sobie...
bartulek 26.10.2013 16:56 #
Nie spodziewałem się że Sakho bedzie w stanie wygryźć Aggera , w chwili obecnej nasz najlepszy ŚO wg mnie. Henderson - chłopak dawno przeze mnie skreślony, od pewnego czasu odkupuje winy z nawiązką. Suarez standardowo najwyższa światowa półka.
silver7 26.10.2013 16:56 #
Czy mógłby ktoś podrzucić linka z dobrej transmisji?
FankaLFC 26.10.2013 16:58 #