05.05.2024
17:30

Osób online 1148

Wieści z wypożyczeń

To był pracowity weekend dla zawodników Liverpoolu przebywających na wypożyczeniach, a szczególnie dla Andre Wisdoma, który w debiucie w nowej drużynie, zgarnął nagrodę dla najlepszego piłkarza meczu.

Andre Wisdom zadebiutował pod wodzą Steve’a McClarena. Derby County zremisowało w sobotę z Birmingham 1:1. Anglik zagrał 90 minut na pozycji prawego obrońcy i został zawodnikiem meczu.

McClaren powiedział: – To był kapitalny debiut. Wiedzieliśmy, że Birmingham będzie mieć przewagę w ataku poprzez Nikoli Žigicia. Wisdom nie dopuszczał przeciwników do pola karnego. Będzie dla nas ważnym zawodnikiem.

– Andre potrafi grać na kilku pozycjach, dlatego na pewno doda dużo jakości do naszej drużyny.

– Jest także dobrym przywódcą. Rozmawiałem wcześniej z kilkoma osobami na ten temat i potwierdzili te słowa. Gra w naszym zespole będzie dla niego dużym testem, ale jak na razie radzi sobie bardzo dobrze.

Tymczasem Fabio Borini wszedł z ławki rezerwowych w spotkaniu Sunderland z Newcastle United i strzelił zwycięskiego gola.

Pepe Reina rozegrał całe spotkanie w Napoli. Jego drużyna wygrała z Torino 2:0, zapominając tym samym o zeszłotygodniowej porażce z Romą.

Oussama Assaidi spędził cały mecz na ławce, kiedy Stoke City przegrało z Manchesterem United 3:2 na Old Trafford.

Conor Coady pojawił się na boisku w 82. minucie meczu. Sheffield United pokonało Crewe Alexandra 3:1 na Bramall Lane.

Jack Robinson nie będzie mógł zaliczyć tego weekendu do udanych – spowodował rzut karny i został odesłany z boiska w zremisowanym 2:2 spotkaniu z Blackburn Rovers.

Krisztián Adorján zagrał 54 minuty, a Groningen zremisowało 2:2 z Vitesse Arnhem. Suso opuścił mecz z powodu choroby. Almería przegrała z Realem Sociedad 3:0.