05.05.2024
17:30

Osób online 1259

Czerwoni w reprezentacjach

Piłkarze Liverpoolu, którzy w piątkowy wieczór reprezentowali swoje kraje, doświadczyli najróżniejszych wrażeń. Słowacy i Duńczycy wygrali, a Anglicy i Francuzi opuścili boiska pokonani.

Daniel Agger rozegrał cały mecz w Herning. Drużyna Danii, dzięki bramce z ostatnich minut, zapewniła sobie zwycięstwo nad Norwegią 2:1.

We Wrocławiu Martin Škrtel również zagrał przez 90 minut i pomógł Słowacji zachować czyste konto, a w rezultacie wygrać 2:0 mecz towarzyski z Polską.

Glen Johnson wystąpił w pełnym wymiarze czasowym, a jego kolega, Jordan Henderson, zagościł na boisku na ostatnie 20 minut. Anglia przegrała na Wembley z Chile 0:2.

Mamadou Sakho przesiedział cały mecz Francji z Ukrainą na ławce rezerwowych. Jego zespół przegrał 0:2 w pierwszym meczu barażowym do mundialu w Kijowie.