05.05.2024
17:30

Osób online 975

Skromne prowadzenie do przerwy

Liverpool przez dłuższą część pierwszej połowy nie zachwycał, ale ostatecznie zdołał uzyskać prowadzenie 1:0. Po strzale Luisa Suáreza i interwencji Jääskeläinena, piłkę do własnej siatki wpakował Demel. Chwilę później Urugwajczyk mógł jeszcze podwyższyć wynik, ale tragicznie przestrzelił.

Komentarze (50)

Beol 07.12.2013 16:48 #
Pokonaliśmy autobus ! Teraz jeszcze jedna bramka i spokojnie do 90 minuty.
YNWA
MarcinLFC77 07.12.2013 16:48 #
Takiego konkretnego busa postawili, że aż sobie weszli sami z piłką do bramki.

Na początku drugiej połowy dokończyc dzieła zniszczenia i mamy +8 nad United.
borekLFC 07.12.2013 16:48 #
sterling <3
Lucqifq 07.12.2013 16:48 #
Bawi mnie trochę to granie na czas od początku spotkania...
Anion87 07.12.2013 16:48 #
Na miejscu Demela też bym tak zrobił. :)
Lfciorek 07.12.2013 16:48 #
Słabo. Suarez i Sterling schrzanili setki. Luis widać wystrzelał się w środę, mam nadzieję, że się mylę.
Trzeba szybko strzelić drugą bramkę i skończyć marzenia WHU o czymkolwiek.
Skrtel znowu pokazuje klase...
Itachi94 07.12.2013 16:48 #
w 2 poł.wystarczy uważac na kontry i stałe fragmenty gry i bd dobrze:)
krzych144 07.12.2013 16:48 #
Niech teraz pokażą się ci hejterzy Allena. Gościu rozgrywa dobry mecz, na pewno jest w lepszej formie od Lucasa. Spisaliście go na straty po zwalonej secie z Evertonem. Suarez też dzisiaj zjebał setę. To znaczy, że jest słaby i mamy go sprzedać? Żenada.
guzio112 07.12.2013 16:49 #
Urusowi już znudziło się strzelanie, ma od tego ludzi
mayro78 07.12.2013 16:49 #
Weźcie zmienicie tego Sterlinga i Hendersona bo szlak mnie zaraz trafi.
sijdn 07.12.2013 16:49 #
Powiem tak. Według mnie ten mecz gdyby nie szczęście na naszą korzyść w postaci samobója Demela to mecz jest na 0:0. To ten mecz z gatunku kiedy LFC nie może zadać tego ostatecznego ciosu ale samobój Demela dał nadzieje. Wydaję mi się, że jak w 2 połowie nie trafimy bramki to się nadziejemy i mecz zakończy się remisem.
Piotrek7LFC 07.12.2013 16:49 #
Nie myślałem, że powiem to jeszcze kiedyś... ale Joe Allen gra zajebiście.
karol16 07.12.2013 16:49 #
Suarez normalnie jak nie Suarez. Ale prowadzimy za sprawą Suareza :D
twardy 07.12.2013 16:49 #
sterling troche lami :>
Sterling to powinien mieć 2 bramki i dwie asysty :D
Izzy 07.12.2013 16:49 #
Jest wszystko oprócz Sturridge. Brakuje go.
Allen kapitalny dziś.
borekLFC 07.12.2013 16:49 #
coutinho troche slabiej po kontuzji oby wrocil szybko do formy z pierwszych spotkac , tak wgle troche szkoda downinga wiem ze duzo zarabialale przydal by sie nawet na rezerwie.
OskarSG8 07.12.2013 16:49 #
Z tym busem, co racja, to racja :) Licze na jakiegos koncertowego crossa`a w wykonaniu Gerrarda.
AgentTomek 07.12.2013 16:50 #
Bramka szczęśliwie zdobyta, ale prowadzenie zasłużone
Podoba mi się para Gerrard-Allen, praktycznie zawsze odzyskują piłkę, dużo ruchu i magia zagrań Gerrarda :) Jeszcze podoba mi się, jak Steven główkuje do bramkarza przez 30 metrów :D

Sterling hahahaha :D. Dobrze gra, no ale nad strzałami musi WIEEELE poprazować
dany182 07.12.2013 16:50 #
Chelsea i Man City remisują, Man U przegrywa. Musimy to wygrac, innaczej nie zasługujemy po prostu na TOP4.
paranormalnY 07.12.2013 16:51 #
Nie ma w całej PL drugiej takiej drużyny co potrafi wykreować sobie tyle okazji, nie ma w całej PL drugiej takiej drużyny z tak mierną skutecznością - mając piłkę na lini bramkowej można by obstawiać 50% szans na bramkę.

RK23 07.12.2013 16:51 #
nasza gra jest zbyt czytelna kiedy gramy jednym napastnikiem. 1-0 to za skromne prowadzenie by myśleć już, że 3pkt sa nasze. Diame chętnie widzę w LFC fajnie było by mieć dwóch takich czarnych jak 21 WHU i Wanyama z So'ton. Damela Sam nam dorzuci gratis jeśli wygramy dzieki niemu.
Lyzwa7 07.12.2013 16:52 #
Jak cioty? Toż tu na spokoju 3,4-0 powinno być, trzy akcje Suareza, dwie Sterlinga, Henderson też coś tam miał...
Bez jaj.
liverpoolczyk1001 07.12.2013 16:52 #
Myślałem, że już nie upchniemy tego gola. Masakryczny mecz, ale ważne, że prowadzimy :D
Itachi94 07.12.2013 16:53 #
CO CHCIAŁBYS ZROBIC Z HENDO?? PIOTREK2FAN
marioLFC 07.12.2013 16:53 #
My chyba oglądamy inny mecz skoro twierdzicie żeby zmienić Sterlinga i Hendersona. Jak na razie to we 2ch stworzyli najwięcej sytuacji bramkowych do tej pory. Allen gra w końcu na miarę oczekiwań, tak jak powinien :) Jak zwykle mamy dziury w obronie, mam nadzieje że w styczniu Brendan to naprawi :)
klosiek 07.12.2013 16:53 #
@Lyzwa7
Dlatego powiedziałem co powiedziałem.
TyBuBuTy 07.12.2013 16:54 #
fakt Sterling strzelił jak trampkarz ale gra dobrze Suarez zapierdziela Allen fajnie gra GERRARD mistrz rodziela piłki więcej z dystansu troche bo potrafi a nie próbuje ;p Coutinho też ruchliwy dobrze próbuje strzelać szuka Suareza , Hendo o dziwo też bardzo widoczny , tylko Sakho i Skrtel tak jakoś grająjak by się nie rozumieli ;/ no i ten genialny Mignolet ^^
tachi 07.12.2013 16:54 #
Suarez nie trafił, widać, że sie poirytował i jego ego zostało podrażnione więc teraz jeszcze abrdziej będzie chciał trafić do bramki :) A z naszą grą jest tak : gramy niezbyt przyjemnie dla oka to wygrywamy, gramy tak ładnie jak dzisiaj to nic nie chce prawie wpaść. No cóż nie można mieć wyszstkigo :)

btw. Ciekawe czy ktoś stawiał na samobója w konkursie xd
YNWA !
Lyzwa7 07.12.2013 16:55 #
Klosiek- a ja to potwierdziłem :p choć trochę pokrętnie :P
dany182 07.12.2013 16:55 #
Pamiętajmy, że w tym sezonie w drugich połowach gramy znacznie gorzej niż w pierwszych. także nie możemy byc pewni 3 punktów
MarcinLFC77 07.12.2013 16:55 #
W 42 minucie Southampton strzelił z City, Stoke z Chelsea i Liverpool w z West Hamem :D
Eric5 07.12.2013 16:55 #
Pamiętajcie to jeszcze nie jest zwycięstwo. Nie gramy rewelacyjnie a takie persony w obronie jak Skrtel czy Flano mimo że ich lubię nie dają żadnej pewności w defensywie. Szybka 2 bramka wręcz obowiązkowa.
Itachi94 07.12.2013 16:56 #
chyba zartujesz moze tg nie widac bo HENDO nie jest wirtuozem techniki ale tyle co on zap... to nie znajdziesz takiego drogiego w PL .Gdyby nie on na pewno nie mielibysmy tyle punktow co mamy
Hansav 07.12.2013 16:56 #
@dany182
Czyżby Rafał Nahorny zarejestrował się na LFC.pl? :))
TyBuBuTy 07.12.2013 16:57 #
Tachi- obawiam się , że nie ;p
lfc2205 07.12.2013 16:58 #
Jordan H jak zwykle w formie! :D
SmerF 07.12.2013 16:59 #
@Itachi94 Tylko, że jak ma już piłke, to robi proste błędy.
dany182 07.12.2013 17:00 #
Hansav, możesz się śmiac, ale ta statystyka nie kłamie.
nawet z norwich w pierwszej połowie było 3:0 dla nas, ale w drugiej już tylko 2:1. oby w tym meczu nasi piłkarze zaprzeczyli tej statystyce, ale jestem jednak pełen obaw. szczególnie, że potrzebujemy tych punktów jak tlenu.
Miki92 07.12.2013 17:00 #
Allen świetne zawody, mnóstwo dobrej roboty w jego wykonaniu.
Sterling też bardzo fajnie gra tylko wykończenia brakuje ale to akurat można wytłumaczyc młodym wiekiem. Cou ładnie rozgrywa ze Stevenem, Suarez bardzo zespołowo dzisiaj, ogólnie bardzo dobrze sie to ogląda.
rodzio5555 07.12.2013 17:01 #