17:30

Osób online 1129

Wieści z wypożyczeń

W miniony weekend oprócz spotkania Liverpoolu, na różnych frontach walczyli piłkarze, którzy są wypożyczeni przez Brendana Rodgersa głównie w celu regularnych występów i zbierania doświadczenia.

Skrzydłowy Oussama Assaidi grał w prawdziwym dreszczowcu na Britannia Stadium, gdzie Stoke rywalizowało z Chelsea. Marokańczyk pojawił się na placu gry w końcówce spotkania i strzelił pięknego gola na wagę zwycięstwa 3:2 z the Blues.

Fabio Borini wszedł na boisko na ostatni kwadrans, ale jego Sunderland nie zdołał zdobyć choćby punktu i przegrał 1:2 z Tottenhamem na Stadium of Light.

Powody do zadowolenia ma Andre Wisdom. Jego Derby County wygrało 5:1 z Blackpool, a młodzieżowy reprezentant Anglii zaliczył znów pełne 90 minut.

Lewy obrońca Jack Robinson także wystąpił w tym meczu od pierwszej do ostatniej minuty.

Adam Morgan był wyróżniającą się postacią Yeovil Town w zremisowanej 2:2 konfrontacji z Charlton Athletic.

Kristoffer Peterson grał przez cały mecz, ale z bezradnością patrzył na tracone gole swojego zespołu. Tranmere Rovers przegrało 0:5 z Peterborough United w Pucharze Anglii.

Craig Roddan przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych przy okazji rywalizacji Carlisle United z Brentford (3:2).

Pepe Reina oglądał z ławki poczynania Napoli w starciu z Udinese. Rywalizacja zakończyła się remisem 3:3.

Conor Coady grał w niedzielnym spotkaniu FA Cup, zaś jego Sheffield United wyeliminowało Cambridge United, zwyciężając 2:0.

Krisztián Adorján pojawił się na placu gry w 60. minucie, a jego Groningen przegrało na własnych śmieciach 1:2 z ADO Den Haag.

Suso w weekend odpoczywał na ławce rezerwowych, a jego Almería wygrała w Pucharze Króla 3:1 z Las Palmas.