05.05.2024
17:30

Osób online 1123

Pewne prowadzenie do przerwy

Liverpool zasłużenie wygrywa do przerwy z Tottenhamem 2:0, wykorzystując słabszą dyspozycję rywali. Prowadzenie the Reds zawdzięczają bramkom Luisa Suáreza i Jordana Hendersona, choć przy lepszej skuteczności rezultat mógł był bardziej okazały.

Komentarze (45)

dany182 15.12.2013 17:48 #
No i taki Liverpool chcę oglądac!
Zabijcie mnie, ale wygląda na to, że nieobecnośc naszego Kochanego kapitana jednak wpływa pozytywnie na zespół.
MikiLFC 15.12.2013 17:48 #
Taki Liverpool chciałbym oglądać zawsze !
Itachi94 15.12.2013 17:48 #
to jest pogrom tg sie nie spodziewałem:)
Lfciorek 15.12.2013 17:48 #
Sterling - mistrz.
Gramy K A P I T A L N I E.
Mogliśmy ich skończyć w pierwszej połowie.
pinki 15.12.2013 17:48 #
Najlepsze 45 minut w sezonie
1010Arx 15.12.2013 17:48 #
"Nie chcemy Hendersona w podstawowym składzie, nie chcemy on poza bieganiem nic wiecej nie robi!"

mhm
Beol 15.12.2013 17:49 #
Co grają Sterling i Hendo to głowa mała !
Byle powtórzyć to w 2 połowie i bedzie pięknie
YNWA!
Anion87 15.12.2013 17:49 #
"Remis biore w ciemno" Jak tam pyśki? :)
owsiej 15.12.2013 17:49 #
W końcu 4-3-3, dwóch ruchliwych środkowych pomocników i biedny Tottenham nie wie co zrobić. Co do sytuacji Mignoleta z Soldado, to był bark w plecy a nie bark w bark więc faul.
errorinio79 15.12.2013 17:49 #
OBY W DRUGIEJ POLOWIE TAK ZAGRALI,A BEDZIE GIT :-)
Czerwony56 15.12.2013 17:49 #
Wspaniały mecz. Pięknie się ogląda Sterlinga i Coutinho. Johnson do zmiany
guzio112 15.12.2013 17:49 #
Jest dobrze, powtórzmy to. Bez huraoptymizmu, mamy jeszcze 45 minut. C'mo The Reds!!
Steven84 15.12.2013 17:50 #
Brawo niespodziewalem sie takiej gry Liverpoolu. Henderson dzisiaj bardzo dobrze w ofensywie odziwo.

Do boju w drugiej polowie THE REDS!!!
reszi18o0 15.12.2013 17:50 #
Kurde jest dobrze ;)
GrzeliSuarez7 15.12.2013 17:51 #
Luis Suarez - Tottenham 16;15
metka10 15.12.2013 17:51 #
świetna pierwsza połowa oby tak dalej LUCAS and GLEN najsłabiej !!
Shinoda 15.12.2013 17:51 #
Wygląda to znakomicie. Teraz, byle dobrze w obronie zagrać. Jak na razie defensywa wygląda świetnie poza Johnsonem. Notuje same straty. Nasz środek - ogarnia znakomicie. Allen to nasz lek na niemoc w tej linii, a Henderson to po prostu ze Strelingiem dziś poezja. Jak na razie młody Sterling to dla mnie MOTM. :):):):):):)
FreddieMercury 15.12.2013 17:51 #
Masz frajerka to go duś !
TyBuBuTy 15.12.2013 17:51 #
tak gra zespół walczący o top 4 a takiego Liverpoolu nie oglądałem troche czasu .. Sterling to jakis wariat Hendersona zawsze krytykowałem ale od dłuższego czasu gra jak jeden najlepszych pomocników w lidze , Luis robi swoje co nie oznacza , że powinno tu być 5-0 a nie 2-0 ale jest dobrze , zobaczymy jak bedzie wyglądała druga połowa bo o nią się boje , a to boisko jest jakieś 2 razy wieksze niż normalne bo gdzie nasi obrońcy nie wybiją piłki to jest taka dziura , że idziemy non stop z kontrą 3-3 , Tak trzymać !
kulsky 15.12.2013 17:51 #
No tego sie nie spodziewałem :D. Pieknie Sterling i Cou, Hendo gra lepiej niz zwykle, chyba wypil sete przed meczem na odwage. Johnson tylko z Lucasem do zmiany.
AgentTomek 15.12.2013 17:52 #
-Suarez jak zawsze
-Allen genialnie
-Dzieki Sakho nawet Skrtel nam jeszcze nie strzelił :)
-Henderson pojawił się w dwóch kluczowych momentach i gra wyjątkowo odważnie
-Coutinho magiczne podania
-Sterling genialne podanie w wyniku którego mamy 2 bramke

A gramy bez 3 bardzo ważnych zawodników dla drużyny !
Adi21a 15.12.2013 17:52 #
Oby tak dalej panowie :)
Versers 15.12.2013 17:53 #
Boże Lucas... Sterling mega, ten Naughton ciężkie ma życie..
mat19 15.12.2013 17:53 #
Najniższy wymiar kary ;d
Nic dodać nic ując
asster2 15.12.2013 17:53 #
Luis jestes najlepszy! bez gerrarda troche nawet lepiej to wyglada ;p
darthur9090 15.12.2013 17:53 #
Normalnie nie wiem już kogo chwailć :D masakra !! Hendo i Sterling bardzo dobrze od początku... Lucas udowadnia dlaczego ostatnio ławę grzał...
Itachi94 15.12.2013 17:53 #
a po ostatnim meczu tyle osób pisało ze hendo ławe powinien grzać...mam tylko nadzieje ze jak w next meczu zagr slabiej to zas wszyscy nie bd go hejtowac
past7th 15.12.2013 17:53 #
Czy tylko mi się wydaje, że bez Gerrarda na boisku Henderson, Allen i Lucas grają o poziom wyżej nie czekając co zrobi kapitan a biorąc sprawy we własne ręce?
pankracy 15.12.2013 17:55 #
Z jednej strony chce zeby mecz juz sie skonczyl, z drugiej, mam nadzieje na wiecej bramek z kontry! Jest pieknie!
paranormalnY 15.12.2013 17:55 #
Szczęście po naszej stronie, przez to mignolenie mogło być 2:1.
pankracy 15.12.2013 17:56 #
Sterling robi z Naughtonem to co Lennon mial zrobic z Flanno!
TheGod 15.12.2013 17:56 #
100 lat 100 lat niech żyją żyją Nam!!!!!!!
AgentTomek 15.12.2013 17:56 #
past7th, to samo wiele osób mówilo odnośnie gry pod nieobecność Suareza :) Gerrard wróci za Lucasa i będzie moc jak ja pierd*le :)
esto 15.12.2013 17:57 #
Teraz na 0 z tyłu, z przodu coś wpadnie.
jaqb92 15.12.2013 17:58 #
nasi graja swietnie, spursi sa prze slabi, LFC musi dzis wygrac i wygra, BR znakomicie ustawil druzyne 4-1-4-1, koguty nie istnieja, utrzymac na 0 i kazdy niech sie wreszcie boi Liverpoolu !
Liverpoolfan96 15.12.2013 18:00 #
Liverpool dziś gra na miarę mistrzostwa Premier League.Tylko te nie wykorzystane sytuację pfff Jest Dobrze :P
reddsPL 15.12.2013 18:00 #