17:30

Osób online 1026

Wieści z wypożyczeń

W miniony weekend oprócz spotkania Liverpoolu, na różnych frontach walczyli piłkarze, którzy są wypożyczeni przez Brendana Rodgersa głównie w celu regularnych występów i zbierania doświadczenia.

Oussama Assaidi był wyróżniającą się postacią Stoke przez całe 90 minut, zaś jego the Poters zremisowali na wyjeździe bezbramkowo z Hull.

Fabio Borini grał do 72. minuty, a Sunderland na Upton Park zakończył mecz z West Hamem rezultatem 0:0.

W Championship, Andre Wisdom zaliczył kolejny pełny występ w barwach Derby. Barany wygrały na wyjeździe 2:0 z ekipą Charlton Athletic, awansując na 4. pozycję w tabeli.

Jack Robinson z kolei poniósł porażkę 0:2 w barwach Blackpool przy okazji rywalizacji na własnym stadionie z QPR.

Adam Morgan wszedł na boisku w końcówce spotkania, a Yeovil Town zremisowało 1:1 z Barnsley.

W League One, Conor Coady pomógł Sheffield United w zwycięstwie 1:0 ze Swindon na własnym stadionie.

Kristoffer Peterson wystąpił od początku meczu Tranmere Rovers z Carlisle United. Goście wygrali 4:1, a 18 minut w ich składzie zaliczył Craig Roddan.

Suso przebywał na placu gry 64 minuty przy okazji niedzielnego spotkania Almeríi z Espanyolem. Konfrontacja zakończyła się remisem 0:0.

Krisztián Adorján zagrał przez 13 minut, ale nie uchronił swojej drużyny od porażki 0:1 z Feyenoordem.

Pepe Reina był na ławce rezerwowych, kiedy Napoli dowodzone przez Rafaela Beníteza ograło 4:2 Inter Mediolan.