LIV
Liverpool
Towarzyski
24.07.2024
05:30
BET
Real Betis
 
Osób online 3991

Wywiad z fanem Cardiff City


Przed zbliżającym się spotkaniem z Cardiff, wywiadu udzielił jeden z kibiców naszych przeciwników - Andrew Birch. Oto co miał do powiedzenia fan zespołu z Walii.

Andy opowiedz nam o sytuacji Cardiff w tym sezonie.

W meczach u siebie bardzo dobrze sobie radzimy. Wspaniale grało nam się z lepszymi zespołami u siebie, kiedy była naprawdę dobra atmosfera. To wszystko dzięki takim zawodnikom jak: Steven Caulker, który umie się znaleźć w dobrych sytuacjach, czy Peter Whittingham, który za to doskonale wykonuje rzuty wolne i rożne. Nie bądźcie zdziwieni, kiedy będzie próbował zdobyć gola z rogu.

Kto jeszcze u was odgrywa ważną rolę w zespole?

Bramkarz David Marshall i defensywny pomocnik Gary Medel także się wyróżniają.Marshall bardzo dobrze broni i także dokładnie wybija piłkę w pole do naszych zawodników. Przez ostatni rok naprawdę się rozwinął. Medel to naprawdę klasowy piłkarzy, który prezentuje coś więcej niż reszta drużyny. Umie rozegrać piłkę w sytuacjach bardzo niekorzystnych. Liverpool musi postarać się powstrzymać Medela, aby odciąć nas od gry podaniami. Nasz defensywny pomocnik nie da także za dużo pograć the Reds w defensywie, szczególnie Coutinho. Warto także wspomnieć o Jordanie Mutchu, który umie szybko przestawić się z defensywy do ofensywy, ponieważ posiada dobrą szybkość. To samo tyczy się Kevina Theophile'a-Catherine'a. Będzie próbował wykonywać rajdy prawym skrzydłem. Jedynym naszym, słabym punktem jest Andrew Taylor, który może mieć problemy z Glenem Johnsonem.

Którego zawodnika Liverpoolu chciałby zobaczyć w Cardiff?

Oczywiście, że Luisa Suareza, który strzela naprawdę wiele goli. Nie sądzę, żebyśmy go pozyskali, bo wczoraj podpisał nowy kontrakt...

W jaki sposób możemy wygrać z Cardiff?

Chcielibyśmy tego uniknąć. Mamy małe możliwości w ataku. Fraizer Campbell i Peter Odemwinge nie dają z siebie tyle, na ile ich stać. Obrońca Ben Turner nie posiada dobrej motoryki, dlatego Suarez będzie mógł spróbować odbierać mu piłki.

Masz jakieś wspomnienia związane ze spotkaniami z Liverpoolem?

Mamy dobre wspomnienia z meczów z the Reds. Graliśmy z wami w finale Carling Cup i przegraliśmy w rzutach karnych. Pamiętam gola Turnera, który wyrównał w dogrywce. To było coś wspaniałego.

Co będzie można usłyszeć na Anfield ze strony przyjezdnych?

Nasi fani będą głośni. Szczególnie będą wspierać naszego trenera - Malky'ego Mackay'a. Możemy się spodziewać także przyśpiewek dotyczących naszego właściciela.

Jaki wynik obstawiasz?

Myślę, że Liverpool wygra 3:0 u siebie. Chciałbym jednak, aby to mój zespół wygrał 2:1. Będzie to trudne spotkanie, w którym będziemy się martwić o końcowy rezultat.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

Kowal 21.12.2013 12:51 #
ja także obstawiam 3-0 dla nas ;)

Pozostałe aktualności

Gakpo strzela, ale Holandia przegrywa  (0)
25.06.2024 20:53, Margro1399, Liverpoolfc.com
LFC rozpoczyna współpracę z Japan Airlines  (0)
25.06.2024 20:03, Wiktoria18, liverpoolfc.com
Absencja Joty na treningu wyjaśniona  (0)
25.06.2024 17:16, Bartolino, thisisanfield.com
Bobby Clark może trafić do klubu Ljindersa  (0)
25.06.2024 17:14, Vladyslav_1906, thisisanfield.com
Jaka przyszłość czeka Carvalho?  (1)
25.06.2024 15:47, Redbeatle, thisisanfield.com
Endō ma zostać powołany na Igrzyska Olimpijskie  (4)
25.06.2024 13:52, RosolakLFC, thisisanfield.com
Copa America: Wygrana Kolumbii, remis Brazylii  (0)
25.06.2024 11:26, Bajer_LFC98, liverpoolfc.com