05.05.2024
17:30

Osób online 1266

Dominacja do przerwy

Liverpool absolutnie dominuje w dzisiejszym meczu na Anfield i prowadzi 3:0 do przerwy z Cardiff. Dwie bramki były autorstwa Luisa Suáreza, a Urugwajczyk dołożył także asystę przy trafieniu Raheema Sterlinga. Jordan Henderson również rozgrywa kapitalne zawody, notując dwie asysty.

Lewy77 21.12.2013 14:35 #
Z Suarezem w składzie spokojnie możemy mysleć o TOP4 :)
reddsPL 21.12.2013 14:36 #
Lisek chytrusek, człowiek orkiestra ! :)
MarcinLFC77 21.12.2013 14:36 #
To jest poezja... Pressing, gra z pierwszej piłki, Suarez, konsekwencja w grze. Miazga.
Itachi94 21.12.2013 14:36 #
super mecz Hendo niszczy .Jestem ciekaw gdzie sa teraz ci ktorzy go non stop hejtowali
raffal 21.12.2013 14:37 #
Henderson gra wyśmienicie, te podania. Rośnie nam światowej klasy pomocnik ;)
Ziggy 21.12.2013 14:37 #
Asysta Hendo przy trzeciej bramce - cud, miód, orzeszki.
klosiek 21.12.2013 14:38 #
Suarez strzelaj jeszcze jedną i miej już przed City statuetkę :).
Co ten Sterling ostatnio gra to ja nie mam pytań.
TwilightSparkle 21.12.2013 14:38 #
Super gra i super wynik!
Czo ten Skrtel odpierdala - prawie karnego nam by sprezentował... Na szczęście sędziowie nam sprzyjają.
style007 21.12.2013 14:38 #
Na taki Liverpool czekam od 13 lat...13 zasranych lat!!!
Dziekuje Brendan ze wreszcie sie doczekałem...

A Moim dzieciom bede opowiadał ze miałem przyjemność ogladac Suareza w akcji...MEssi i Ronaldo..hahah dobre sobie!!!:D

Kurw..łzy mi sie na oczy cisną no!:D
Toto8Sagres 21.12.2013 14:38 #
Wkońcu doczekałem się, po 4 latach, takiego Liverpool'u jaki chcę oglądać. Gramy na Anfield, rywal (a już na pewno beniaminek) nie ma czego szukać, a Suarez? Gość jest genialny, kosmiczny i niesamowity:) Liczę, że w II połowie trochę więcej niz 10/15 min dostanie któryś z dwójki Alberto-Aspas.
Adi21a 21.12.2013 14:38 #
I znowu Hendo dorzuca asysty a Luis ladne bramki oby tak dalej YNWA
Mand 21.12.2013 14:38 #
Proponuję zasiąść ponownie do rozmów ze Suarezem w sprawie nowego kontraktu. Co za gość.
kamu852 21.12.2013 14:39 #
Będzie problem z wyborem, który gol Suareza będzie golem grudnia coś przeczuwam..
FankaLFC 21.12.2013 14:39 #
Suarez - forma życia, a że przy okazji jest najlepszym na świecie piłkarzem śmieszą mnie City czy Chelsea. Czekam na nie tym więcej, że to żadna przyjemność wygrywać z Cardiff City. Wzruszające powitanie obu menedżerów... Co się dzieje w klubie z Walii - nieporozumienie.
Boniek 21.12.2013 14:40 #
A ja bym przede wszystkim docenił Hendersona - 2 asysty + w zasadzie trzecia przy bramce na 2:0, do tego jest w zasadzie wszędzie. Kapitalny mecz Jordana i całej ekipy
Itachi94 21.12.2013 14:40 #
style007
czemu tak długo zaa czasów RAFY tez gralismy swietny futbool tylko zawsze czegos brakowalo aby zdobyc mistrza
AgentTomek 21.12.2013 14:40 #
Dlaczego Suarez jeszcze nie ma hat-tricka ? Bo po prostu mue się nie chciało go zdobyć. W drugiej połowie dorzuci jeszcze bramkę i Ronaldo ma nowego arcywroga po Messim :D

Niech mi ktoś teraz powie, że Henderson jest gorszy od cleverleya ( O.O) Obecne w Liverpoolu grają dwaj najlepsi angielscy pomocnicy. Ciekawe czy dziadyga Hodgson to zauważy

Jak Flannagan strzeli dzis gola to chyba się ze szczęścia popłaczę :D
tomi9 21.12.2013 14:40 #
Co Suarez wyprawia to bania mała :)
Nowy kontrakt jak najbardziej zasłużony ;p
Marcel 21.12.2013 14:42 #
Co Henderson z Coutinho dają za piłki, głowa mała. No i Lisek Chyrusek jak zwykle motm
TyBuBuTy 21.12.2013 14:42 #
taka prawda , że gdyby wybory do 3 złotej piłki trwały by miesiąc dłużej to na lajcie by się w niej znalazł , co do meczu , to miazga Henderson z meczu na mecz coraz lepszy jak i Sterling , Allen rządzi w środku jak nigdy , a raczej jak zawsze , mam nadzieje , że Luis cośjeszcze stzreli dziś :))
jon 21.12.2013 14:43 #
Suarez is stealing the show... AGAIN!!
Top of the league..?! Yes, please :)
SmerF 21.12.2013 14:43 #
Wszystko pięknie, nawet Lucas dobrze jak na jego dotychczasowe występy, tylko Johnson i Skrtel słabo. Mam nadzieje, że ta dwójka w drugiej połowie zagra lepiej.
masterkik 21.12.2013 14:43 #
I znowu trzeba sobie przypomniec szczegolowe przepisy dot. spalonych..., ale to ze Suarez oddal pilke tylko pokazuje jego klase.
TyBuBuTy 21.12.2013 14:43 #
no i oczywiście jeszcze zapomniałem o genialnym COU !
Kielbol 21.12.2013 14:44 #
Za Beniteza graliśy fajny futbol? No, może z 10 razy :) Błagam.
Crark19 21.12.2013 14:44 #
Genialny mecz...
Dobrze że znowu mielismy szczęscie bo Skrtel usilnie chce sprowokować karnego dla rywali ZNOWU dobrze że chociaż w ofensywie cos pokazuje
style007 21.12.2013 14:46 #
Itachi94 :)

Oczywiscie..Za czasów Rafy mieliśmy controling, byliśmy druzyna strikte pucharowa:)
Jestem fanem Beniteza ale z całym szacunkiem nie gralismy z takim polotem i z taka łatwoscia jak teraz:) który to juz mecz z rzedu po 3, 4, 5 strzelonych bramek??