17:30

Osób online 1071

Wieści z wypożyczeń

Jak zaprezentowali się piłkarze Liverpoolu na wypożyczeniach w miniony weekend? Oto całe podsumowanie ich poczynań podczas ostatniej kolejki.

Fabio Borini, który jest wypożyczony do Sunderlandu, pokazał się z dobrej strony w pierwszych 45 minutach spotkania Cardiff z Czarnymi Kotami. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Włoch został zmieniony w przerwie z powodu choroby. Całą sobotnią noc spędził w szpitalu, ale powrócił już do pełni sprawności.

Wczoraj marokański skrzydłowy – Oussama Assaidi – rozegrał pełne 90 minut na White Hart Lane z Tottenhamem. Niestety, Stoke City przegrało z Kogutami 3:0.

Andre Wisdom pomógł swojemu zespołowi odnieść wyjazdowe zwycięstwo nad Barnsley w Championship. Jego Derby County pokonało rywali 2:1 i dzięki temu wskoczyło na 2. miejsce w tabeli.

Jack Robinson wystąpił w barwach Blackpool, ale jego drużyna przegrała u siebie 1:0 z Brighton.

Adam Morgan przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych Yeovil Town. Jego zespół został pokonany wysoko – 5:1 – przez Huddersfield Town.

W League One Conor Coady zagrał ostatnie 20 minut w barwach Sheffield United. The Blades pokonały u siebie 3:1 Tranmere Rovers. Kristoffer Peterson zaliczył pełne 90 minut w składzie gości.

Craig Roddan zasiadł na ławce rezerwowych Carlisle United w meczu z Peterborough United. Jego drużyna pokonała 2:1 przyjezdnych.