05.05.2024
17:30

Osób online 1160

Raport z wypożyczeń

Wielu wypożyczonych piłkarzy Liverpoolu walczyło w ten weekend w FA Cup. Oussama Assaidi zaliczył 80 minut, a jego Stoke City pokonało 2:1 Leicester City w sobotę.

Conor Coady wszedł na ostatnie 10 minut, by doświadczyć zaskakującego zwycięstwa Sheffield United nad Aston Villą. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1.

Takiego szczęścia nie miał Jack Robinson – jego Blackpool przegrało 1:2 z Boltonem.

W Hiszpanii Suso wszedł na ostatnie minuty zwycięskiego 3:0 spotkania Almeríi z Granadą w ramach La Liga.

W niedzielę Andre Wisdom rozegrał cały mecz, jednak nie zdołał uchronić Derby County od porażki z Chelsea.

Fabio Borini przesiedział cały mecz na ławce, a jego Sunderland pokonał u siebie 3:1 Carlisle United.