05.05.2024
17:30

Osób online 1057

Trener o kontuzji Lucasa

Brendan Rodgers potwierdził, że stan zdrowia Lucasa zostanie zbadany w ciągu najbliższych 48 godzin. Brazylijczyk otrzymał cios w kolano podczas zremisowanego 2:2 meczu z Aston Villą.

Lucas został wprowadzony na boisko w przerwie. Środkowy pomocnik przyczynił się do poprawy gry zespołu. Gdy Liverpool walczył o zdobycie trzeciej bramki, Brazylijczyk wziął udział w nieszczęśliwej kolizji, która sprawiła, że już w 66. minucie musiał opuścić boisko.

– Zderzył się kolanami z rywalem. Zobaczymy jaki jest stan jego zdrowia – powiedział na konferencji Brendan Rodgers.

– Poczuł drobne kliknięcie w kolanie. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego. Musimy czekać na wieści przez następne 24 do 48 godzin.