05.05.2024
17:30

Osób online 1209

Wieści z wypożyczeń

Przedstawiamy najnowsze informacje o zawodnikach Liverpoolu przebywających aktualnie na wypożyczeniu, którzy w miniony weekend zaprezentowali się w barwach swoich tymczasowych drużyn.

Fabio Borini zagrał cały mecz w barwach Sunderlandu przeciwko Southampton. Sobotnie spotkanie rozgrywane w ramach Barcalys Premier League zakończyło się remisem 2:2. Włoch zdobył pierwszego gola dla Czarnych Kotów, co było pierwszym krokiem do odrobienia dwubramkowej straty.

Był to czwarty gol 22-latka w bieżącym sezonie.

Dzień później, skrzydłowy Oussama Assaidi rozegrał 72 minuty w koszulce Stoke City. Jego zespół przegrał 0:1 z Crystal Palace.

W Championship, obrońca Ryan McLaughlin zanotował świetny występ pomagając Barnsley odnieść zwycięstwo 2:0 nad drużyną Blackpool. W drużynie gości, Jack Robinson zagrał 90 minut i został upomniany żółtą kartką.

W tej samej klasie rozgrywek, defensor Andre Wisdom zagrał 73 minuty dla Derby County, które wywalczyło skromne 1:0 nad Brighton and Hove Albion.

W League One, pomocnik Conor Coady zagrał ostatnie dwie minuty w zremisowanym 2:2 spotkaniu Sheffield United z Bradford City.

W niedzielę, hiszpański pomocnik Suso, został wprowadzony na drugą połowę meczu Almerii z Villarrealem, który ostatecznie wygrali zawodnicy „żółtej łodzi podwodnej” 2:0.

Ofensywny pomocnik, Krisztián Adorján zaliczył 72 minuty w barwach Groningen przeciwko RKC Waalwijk. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.