05.05.2024
17:30

Osób online 1252

Ekipa rezerw pokonuje Kanonierów

Michael Ngoo zdobył dwie bramki podczas fantastycznego meczu w wykonaniu zespołu U-21 Liverpoolu, który dzisiejszego popołudnia pokonał Arsenal 4:2 na obiekcie London Colney leżącym na północ od Londynu.

Kanonierzy, grając u siebie przed oglądającym ich Arsenem Wengerem, mieli w swoich szeregach takich piłkarzy, jak gwiazda reprezentacji Anglii Alex Oxlade-Chamberlain, Carl Jenkinson, czy Emmanuel Frimpong.

Jednakże podopieczni Aleksa Inglethorpe’a zaprezentowali się wyśmienicie w swoim pierwszym meczu wyjazdowym w 2014 roku i w pełni zasłużyli na zwycięstwo.

Ngoo wyprowadził The Reds na prowadzenie zaledwie po czterech minutach, ale Arsenal wyrównał po golu Benika Afobe, któremu asystował Carl Jenkinson.

W szeregach Liverpool znalazł się Kristoffer Peterson, który powróciwszy z wypożyczenia do Tranmere Rovers, asystował Ngoo, który po podaniu zdobył swoją drugą bramkę w tym dniu i dał własnej drużynie prowadzenie 2:1.

Tuż przed samą przerwą wspaniałego gola strzelił Brad Smith i wynik na tablicy głosił 3 - 1, natomiast po wznowieniu spotkania, w 64. minucie, trafienie numer cztery dla Liverpoolu zaliczył wspomniany wcześniej Peterson.

W końcówce meczu gola na pocieszenie dla Londyńczyków strzelił jeszcze Hayden Isaac.

Skład Liverpoolu: Danny Ward, Stephen Sama, Brad Smith (Joe Maguire), Rafael Páez, Lloyd Jones, Jordan Rossiter, Kristoffer Peterson, Jordan Lussey, Michael Ngoo, Jack Dunn, João Carlos Teixeira (Villyan Bijev)