05.05.2024
17:30

Osób online 1143

Skromne prowadzenie do przerwy

Po pierwszej odsłonie spotkania Liverpool prowadzi w wyjazdowym meczu z West Bromem 1:0. Po dobrym rozpoczęciu meczu przez gospodarzy, ekipa the Baggies przygasła, a goście odzyskali pewność siebie po znakomitej akcji the Reds, wykończonej przez Daniela Sturridge'a w 24. minucie. Rewelacyjną asystę przy trafieniu Anglika zaliczył Luis Suárez.

Komentarze (29)

Jablko 02.02.2014 15:19 #
zaangażowanie i atmosfera jak na niedzielnej sieście na Sycylii...
WinneRPL 02.02.2014 15:19 #
Aly jaki rajdowiec :PP
Eric5 02.02.2014 15:20 #
Dziwna sytuacja ale Cissokho i Skrtel na +.
Oby tak dalej.
Eskimos 02.02.2014 15:20 #
Gdyby Aly jeszcze lepiej podawał to powiedziałbym że to Enrique zrobił się na czarno
ManiacomLFC 02.02.2014 15:20 #
Nieźle w obronie, ale WBA kontroluje środek pola i ciężko nam konstruować akcje...
Yackoob 02.02.2014 15:21 #
Gdy widzę jak biegnie Aly to zawsze w myślach mam tą muzyczkę z Benny Hilla ;)
burmanek8 02.02.2014 15:21 #
Aly jakiś taki odmieniony :O Mecz jak na razie bez większych historii, szkoda, że sędzia odgwizdał jednego spalonego na Danielu. Liczę na pewne zwycięstwo!
klosiek 02.02.2014 15:21 #
1. Słońce 5 obrońca WBA
2. Nauczyć jeszcze Cisso podawać i całkiem nieźle dzisiaj dawałby sobie rade
3. Mówicie co chcecie ale Gerro na DM dzisiaj kasuje każdy bilet.
borekLFC 02.02.2014 15:21 #
AH TA TECHNIKA ALYEGO NISZCZY RYWALI DZIS :D
radoLFC 02.02.2014 15:21 #
Dobrze że prowadzimy, ale na drugą połowę biorę Red Bulla
KubiaszLFC 02.02.2014 15:21 #
Aly na rajd DAKAR !

Dzisiaj rozgrywa przyzwoite spotkanie, dobrze w obronie, no i kręci każdego na lewej stronie :P

Chociaż lekko obawiam się o 2 połowę, bo jak wiadomo, zawsze nam się nie chce.
Alexandre 02.02.2014 15:21 #
Świetny mecz Skrtela i Gerrarda.Dobrze też gra SaS.Oby tak dalej panowie.Po zwycięstwo!
Lewy77 02.02.2014 15:22 #
Dobrze by było wygrać takim nakładem siły.Potrzebujemy mocy w sobote :)
TyBuBuTy 02.02.2014 15:22 #
nie wygląda to źle , lecz gramy troche jak byśmy nie mieli siły , chyba że to taka taktyka to ok . Sterling fajnie popierdziela po całym boisku podoba mi się . szkoda troche , że Coutinho był dzisiaj trzy razy wymieniony przez komentatora , bo dzisiaj nie istnieje ;/ a wytłumaczy mi ktoś jakim ustawieniem gramy , bo z tego co widzę to Sturrisge na lewej pomocy a Coutinho i Sterling razem na prawym skrzydle xd i nie zapominajmy o rajdzie Cissokho zrył mi banie tym gość xd
jusup 02.02.2014 15:23 #
Średni mecz z bardzo słabym rywalem jak na razie i na razie Liverpool robi to co potrzeba w takich meczach.
Delikatnie (delikatnie!) niepokoi brak zdolności do spokojnego wyprowadzenia piłki z własnej połowy i sytuacja Gery, która było podobna do paru takich z I połowy z Evertonem, gdy rywal znajdował sie z piłką na 16-20 metrze bez specjalnej obstawy po wcześniejszych błedach własnych Liverpoolu. I tam, i tu do czegoś złego sytuacja nawet w końcu się nie zbliżyła, ale trochę to za bardzo powtarzalne.
Geniusz Suareza, nawet jak 44 pozostałe minuty wszystko idzie mu ciężko, jednak porażający :)
pinki 02.02.2014 15:23 #
Bardzo dobre 45 minut kapitana.
AgentTomek 02.02.2014 15:24 #
Jakoś bym się wypowiedział na temat meczu....ale gówno widziałem, wszystkie streamy się tną.... błagam dajcie link do dobrej transmisji...
Hasan 02.02.2014 15:24 #
gramy dzis wyrachowanie i to pokazuje dojrzałość zespołu.boje sie troche ,że brakuje nam tej kropki na i .jaja tez sa,kolo gra jak srodkowy pomocnik a aly c. jak skrzydłowy:) mam nadzieje na 2 bramke i zakonczenie meczu!powodzenia i pełna koncentracja!tottki i muły potraciły punkty musimy to wykorzystać
jeremy9 02.02.2014 15:24 #
Siła spokoju całej drużyny. Oby tak dalej w drugiej połowie.
kravelin 02.02.2014 15:25 #
gerrard jakie bloki, za niedługo będzie naprawdę dobrym dmem
Tevins 02.02.2014 15:25 #
widac juz ze chyba oszczędzamy sily na Arsenal i nie za bardzo nam sie spieszy do atakow, lepiej niech strzela jeszcze 1 bramke i dociagna to spokojnie do konca.
Hasan 02.02.2014 15:25 #
agent tomek

szału nie ma ale nie ścina
GUNS 02.02.2014 15:26 #
Sterling poza kosmicznym przyspieszeniem to gra WIELKĄ kupę...
AgentTomek 02.02.2014 15:27 #
Wielkie dzięki Hasan, chodzi całkiem dobrze :)
Izzy 02.02.2014 15:30 #
Przysłowiowo dupy nie urywa, ale nie o to dziś chodzi.
Escelios 02.02.2014 15:31 #
Bardzo mi się podoba fakt, że gramy w takim stylu. Mamy za sobą cięzki mecz derbowy, za tydzień przyjmujemy Arsenal.
Takim truchtaniem udało nam się wyjść na prowadzenie i teraz dobrze by było strzelić jeszcze jedną brameczke:)
Obrona spisuje się dobrze, Skrtel i Gerrard graja bardzo dobrze.
2:0 i do domu wracamy Panowie, nic wiecej.

Liczę na Alberto/Allena w okolicach 70 minuty za Coutinho.
sza3000 02.02.2014 15:32 #
Ciekawe czy w drugiej połowie konoplianka wejdzie
He he
paranormalnY 02.02.2014 15:34 #
Gerrard kasował niemal każdą piłkę w defensywie, z nim w takiej formie nie potrzebna jest w ogóle linia obrony. Suarez magiczne podanie, spalonego nie było, wystawała tylko ręka Daniela, czyli cześć ciała, która piłki zagrać nie można. Musimy koniecznie poprawić na 2:0 bo inaczej będzie rosyjska ruletka do 90 minuty.
Aminer 02.02.2014 16:06 #