05.05.2024
17:30

Osób online 1123

Škrtel wzywa do walki

Przed sobotnim spotkaniem z Arsenalem na Anfield Martin Škrtel wierzy, że Liverpool może mocno dać się Kanonierom we znaki. Środkowy obrońca przyznaje, że the Reds byli rozczarowani remisem z WBA, jednak zachęca kolegów, by odegrali się już w najbliższym spotkaniu.

– Szczerze mówiąc jestem rozczarowany remisem, szybko strzeliliśmy gola i kontrolowaliśmy grę, a zdobyliśmy tylko jeden punkt.

– Popełniliśmy błąd, jednak taki jest futbol, to może przytrafić się każdemu z nas.

– Jestem jednak przekonany, że możemy pokonać Arsenal, ponieważ jesteśmy wystarczająco silni.

– Obecnie są liderami, jednak możemy mocno dać im się we znaki.

– To nie będzie łatwy mecz, jednak jestem pewien, że możemy pokazać się naszym kibicom z dobrej strony.

Komentarze (3)

Marcel 05.02.2014 16:59 #
Nie chodzi o to, ze jest 8 punktów straty do Arsenalu czy 6 do miejsca na podium. Mamy tylko 2 punkty przewagi na Evertonem i 3 nad Tottkami i to właśnie ta sytuacja zmusza do wygrania co najmniej 2 najblizszych spotkań z Arsenal-em i będącym na dnie bez kompletnej formy Fulham-em.
Bozno1892 05.02.2014 17:18 #
Fulham-em..? xd

Prawda jest taka że to zwycięstwo z WBA dużo by nam dało,ale jak wiadomo tylko zremisowaliśmy.Ok,może i byśmy jakimś cudem dowieźli to zwycięstwo 1:0.Ale zasłużyliśmy na remis przez to jak zaczęliśmy 2 połowe.Oni mieli większe posiadanie piłki,a my tylko za nią lataliśmy.Zaczęli nas ciśnąć,a my za żadne skarby nie potrafiliśmy uspokoić gry.Nasza wina i remis zasłużony,teraz myśli są skierowane na mecz z Arsenalem,z którym nie sądze byśmy wygrali.. Pewnie strzelimy bramkę w 1 połowie,a w 2 nas przycisną.Bo po prostu NIE UMIEMY bronić.. Albo zmiażdżymy Arsenal,albo przegramy 2:1-2:0.Innej opcji po prostu nie widze.Może sie zepną na ten mecz ;]
galthar 05.02.2014 17:34 #
Bozno, umiemy się bronić, ale nie obecnym składem. Przypomnę Ci pierwsze mecze sezonu, w których graliśmy na 1-0. Chociażby z United, gdzie w drugiej odsłonie nie wychodziliśmy z naszej połowy.
Jeżeli chodzi o skład na Arsenal, może być ciężko, ale wszystko jest do zrobiebia. Musimy zagrać tak jak z Evertonem, nie modlić się o jakieś potknięcia kanonierów, tylko grać swoje.

Gramy na Anfield z 12 zawodnikiem na The Kop. To oni mają się nas bać!