05.05.2024
17:30

Osób online 1105

Pogrom do przerwy!

Liverpool do przerwy deklasuje 4:0 Arsenal. The Reds strzelili wszystkie cztery gole w pierwszych 20 minutach. Pierwsze dwie bramki po stałych fragmentach zdobył Martin Škrtel w 1. i 10. minucie. Na 3:0 podwyższył Sterling w 16. minucie, a ostatniego gola pierwszej odsłony strzelił Sturridge w 20. minucie. Pierwsza połowa mogła zakończyć się wyższym wynikiem, ale zabrakło skuteczności. Blisko strzelenia gola był Luis Suárez, który trafił w słupek.

Komentarze (51)

Itachi94 08.02.2014 14:37 #
ludzie kocham was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mc72 08.02.2014 14:37 #
Przepraszam, czy tu biją ? - zapytał A. Wenger po 20 minutach i klapnął na dupie ..MA-SA-KRA !!!
Kemot 08.02.2014 14:37 #
Co oni tam palą na tym Emirates ? :)
PyrkaLFC 08.02.2014 14:37 #
Arsene Wenger: "O Ku*wa, co ONI palą na tym Anfield?!" :)
RedFulBad 08.02.2014 14:37 #
najładniejsza bramka to bramka Suareza!!!
dodvarg 08.02.2014 14:38 #
wspaniała seria Arsenalu - już 25 min bez straty gola!
MarcinLFC77 08.02.2014 14:38 #
COŚ PIĘKNEGO

Wilshere gwiazdorku, chusteczkę?
Remady 08.02.2014 14:38 #
Kto chce powtórkę w połowie łapka w górę :)
tome91 08.02.2014 14:38 #
po 20 minutach siadł mi mózg
Toto8Sagres 08.02.2014 14:38 #
Po tym meczu mamy kolejny duet SAS- Steve and Skrtel:) Armatki niech się tak nie cieszą (że to juz koniec), bo przecież jeszcze Suarez musi coś ustrzelić:)
Toto8Sagres 08.02.2014 14:39 #
paranormalnY 08.02.2014 14:39 #
Gołota 53 sekundy - Szczęsny 52
tomek94s 08.02.2014 14:39 #
Z otwieraniem szampanów wstrzymajmy się do końcowego gwizdka.
misza 08.02.2014 14:39 #
aj szkoda ze ten strzał Suareza nie wszedł bo był wspaniały. Jak narazie mecz sezonu
Adi21a 08.02.2014 14:39 #
Panowie S deklasują Arsenal, do ,kompletu brakuje tylko Suareza ;)
pk230681 08.02.2014 14:39 #
Wojtek lubisz grac na Anfield?hm do przerwy 4-0 po przerwie 1-0 jest ha 5
Krzychu10 08.02.2014 14:39 #
Szczęsny nadal lubisz przyjeżdzać na Anfield ?
tragikomix 08.02.2014 14:39 #
mają rozmach sku****ny.
liverpool93 08.02.2014 14:40 #
"Strach mi głęboko zagląda patrząc na obronę, ale co z tego skoro piłka i tak będzie cały czas w ataku" Nie myślałem, że przewidzę mecz i przepraszam naszych obrońców a tym bardziej Skrtela
alkoholik_lfc 08.02.2014 14:40 #
alee urwaaal!!!
trustme 08.02.2014 14:40 #
Chyba jednak zacznę słuchać na nowo serduszka,które podpowiadało,że chłopacy dadzą radę! :D Oby wejść w drugą połowę z tak samym bojowym nastawieniem i pokazać siłę The Reds :)
Hasan 08.02.2014 14:40 #
mam fuck minda czy jak to sie tam mówi...
silver7 08.02.2014 14:40 #
Właśnie obejrzeliśmy sequel Demolation Man, z oscarową rolą Liverpoolu :)
manitou 08.02.2014 14:40 #
Nie ma to jak spóźnić się 15 minut na mecz i zobaczyć prowadzenie 2-0 xD
woytas1995 08.02.2014 14:41 #
Widać że bez tej Czarnej Opaski na głowie Skrtelowi gra się o niebo lepiej :D YNWA
kamillfcfans 08.02.2014 14:41 #
20 minut GWAŁTU!
borekLFC 08.02.2014 14:41 #
Kto teraz napisze ze Rodgers przegrywa z czolowka? ;) Swietny mecz wszystkich 11 czerwonych.
repcak18 08.02.2014 14:41 #
obiad z rodzicami mojej dziewczyny sprawił, że ominęła mnie pierwsza połowa... chciałem się poświęcić, ale jak widać nie było warto. Sprawdzając wynik na livesports.pl 2 razy odświeżałem strone bo wierzyłem :)
robsonLFC 08.02.2014 14:41 #
S&S&S&S <3
dymos 08.02.2014 14:41 #
Po meczu z Evertonem padlo evertonpoland.com. Teraz nie mozna wejsc na kanonierzy.com :D. taka sprawa. btw. SKRTEL W FANTASY :D
mayro78 08.02.2014 14:42 #
Niepotrzebnie Wojtej nabijał się z chłopaków zza miedzy
PaLeTLFC 08.02.2014 14:42 #
Szczęsny, nie boli szyja ?

S&S&S&S w formie
RK23 08.02.2014 14:43 #
w ciągu 45minut wypiłem 4pak browara zjadłem paczke paluszków i orzeszków. Biegnę do sklepu po kolejny zestaw kibica nim dobiorę się do paznokci, ależ emocje!
RedFulBad 08.02.2014 14:44 #
S's Team w formie!
MikiLFC 08.02.2014 14:44 #
Ja boje sie jednego, ze to jest sen
wow1892 08.02.2014 14:45 #
Gdzie ten cwaniak OWeN co mówił, że Skrtel tak lubi strzelać?
liverpool93 08.02.2014 14:45 #
Patrykk 08.02.2014 14:45 #
coś niewiarygodnego . nie ogladam transmisji ale obserwuje wyniki w neceie i wiele tracie z tego co widac. chyba nikt nie przewidywal az tak dobrego scenariusza na pierwsza polowe. podejrzewam ze zabijamy ich zespolowoscia czyli tym co mamy na bardzo wysokim poziomie. ciesze sie ze pan Rodgers trafil do nas bo widac ze potrafi wyciskac maksa z pilkarzy ,co niekazdemu trenerowi sie udaje. teraz az nie zal okna transferowego choc interesy pewnie sa caly czas w toku zeby latem przywitac wmoznienia. oby tak dalej to szczesny odwola te slowa co wypowiedzal przed meczem ! YNWA !
walus93 08.02.2014 14:46 #
niekiepsko !;p
GinnyLFC 08.02.2014 14:46 #
Chyba umarłam i jestem w piłkarskim niebie! :D 20 minut totalnego pogromu :D Oby tak dalej xD
Lewy77 08.02.2014 14:46 #
Skrtel odpracował wszytsko w tym meczu :) i samobóje i kiksy :)
dzisiaj Arsenal może nam possać :)
smbdy3 08.02.2014 14:47 #
Historia się tworzy na naszych oczach *_*
magus 08.02.2014 14:47 #
Na miejscu piłkarzy Arsenalu realnie rozważałbym zostanie w szatni i pogranie w Fife.
jeremy9 08.02.2014 14:49 #
Jak ja kocham Ten Klub. Właśnie za takie momenty. Tego mi już nikt nie odbierze.
michuuuu 08.02.2014 14:50 #