05.05.2024
17:30

Osób online 872

Czerwony walec rozjeżdża Arsenal!

The Reds pokonali 5:1 The Gunners w ramach 25. kolejki Premier League. Do przerwy było 4:0. Po dwa gole dla LFC strzelili Škrtel i Sterling, a jedną bramkę dołożył Sturridge. Honorowe trafienie dla Kanonierów z rzutu karnego zaliczył Arteta.

Liverpool strzelił w pierwszych 20. minutach cztery bramki. Najpierw po stałych fragmentach gole kolanem i głową zdobył Martin Škrtel w 1. i 10. minucie. Później w 16. minucie gola strzelił Sterling, a w 20. Sturridge. Po przerwie w 52. minucie znowu do siatki trafił Sterling, a jedenastkę dla Arsenalu w 69. minucie wykorzystał Arteta.

Komentarze (99)

FankaLFC 08.02.2014 15:42 #
Czwarta bramka praktycznie ustawiła mecz.
Edebede 08.02.2014 15:42 #
Ale mam chorą przyjemność z tego upokorzenia rywali i wodku Wengera, bezradnie kiwającego głową.
TheGod 08.02.2014 15:42 #
Sissoko za ten "kiss head" do Wilshere-a toś mega.Wku.... non stop nie tylko Naszą 10 bo mnie też...:)
Itachi94 08.02.2014 15:43 #
Ciężko coś napisać po takim meczu tyle lat czekania na zwycięstwo z Arsenalem i nareście to sie stało i to w jakim rozmiarze MASAKRA:d
borekLFC 08.02.2014 15:43 #
jakby skrtel ustal na karnego to 0 z tylu gwarantowane
RedFulBad 08.02.2014 15:44 #
Sterlin, Skrtel, Suarez, Starridge i sensacja!
Slony92 08.02.2014 15:44 #
Dziękujemy :)
tragikomix 08.02.2014 15:44 #
AR5ENA1 ;)
ploters 08.02.2014 15:44 #
potrzeba nam więcej piłkarzy na literę S!

MakaJ 08.02.2014 15:44 #
Wracałem z swojego meczu i nie mogłem oglądać live... ale ten jęk zawodu, gdy fani Arsenalu przybijają mi piątki w busie jest bezcenny ;)
dawidxb 08.02.2014 15:44 #
YNWA ! <3
YNWA ! <3
YNWA ! <3
Anion87 08.02.2014 15:44 #
Oj, Arsenal dzisiaj wydymany bez mydła :)
kosciak 08.02.2014 15:45 #
Dobra robota :) Suarez pewnie się wkurzył i w następnych meczach będzie strzelał seriami :) Cała drużyna bardzo dobrze zagrała :) !!! You'll Never Walk Alone !
Trut 08.02.2014 15:45 #
Za to właśnie kocham ten klub
Lfciorek 08.02.2014 15:45 #
Piękny mecz. Jestem dumny z chłopaków. Bezbłędnie. Jedyny błąd to faul kapitana. Perfekcyjyny mecz. Świętujemy!

Boję się tylko remisu z Fulham. Musimy tam zgarnąć 3 oczka!
Yackoob 08.02.2014 15:45 #
Zapamiętajcie moje słowa: Za kilka lat Sterling będzie najlepszym skrzydłowym świata...
2. Mozliwość zdjęcia SaS i SG bez obawy o wyniki.... bezcenne
3. Niech ktoś zamontuje coś na tych barierkach, bo komuś coś się stanie!!!

P.S. Podoba mi się to oddawanie LM :D
TomOLFC1993 08.02.2014 15:46 #
Szczęsny: Uwielbiam grać na Anfield
Hasan 08.02.2014 15:46 #
skrtel zasłuzył sobie na nowy kontrakt a sterling to chyba juz nie chłopiec.gerrard w 3 mecze skumał jak sie gra na DMie co murawskiemu zajeło całe zycie.aly chciał narypać wilszerowi ale wystarczyło jego spojrzenie.nie wiem co rodgers powiedział im przed meczem ale z taką wkrętką sprzedał by snieg w lipcu.brawo brawo brawo
Steve97 08.02.2014 15:46 #
Arsenal przybił piątke z Tottenhamem :D
matys87 08.02.2014 15:46 #
co za meczyk :) ciężko będzie dziś wybrać MOTM, ale chyba jednak Skrtel. Oby tak dalej
kol 08.02.2014 15:47 #
ale jestem uhahany:D
ircek 08.02.2014 15:47 #
Miód, cud i orzeszki :). Zdominowaliśmy armatki, nawet im proch nie zdążył odpalić :D
Krzychu10 08.02.2014 15:47 #
Brendan Out ! :)
GUNS 08.02.2014 15:47 #
Idę się najebać!
Miensol 08.02.2014 15:49 #
Ileż bym oddał za to żeby strzał Suareza z pierwszej połowy wpadł do siatki... ;P
Afoxx 08.02.2014 15:49 #
szkoda ze Aspas wchodzi przy takim wyniku tylko na 5 min , bardzo dobrze sie wystawial i przy akcji sterlina i cisokho a ci jednak mu nie podali mimo ze byl w lepszej pozycji , prawdopodobnie przy obu podaniach byl by gol iago ...
borekLFC 08.02.2014 15:49 #
Aly i jego dryblingi <3 Enrique pewnie boi sie na treningi wrocic.
endriuuuuu 08.02.2014 15:49 #
Jaki klub chciał kupić Suareza? Bo nie pamiętam...
RK23 08.02.2014 15:49 #
Suarez niepocieszony od kilku kolejek nam się zablokował, a szkoda... Sterling mógł dać Aspasowi gola oczywiście wybacza mu się ciąg na hattricka szkoda że Skrtel zrezygnował. Ostatnia akcja Aly Cissokho szkoda że nie strzelił gola. Brawo The Reds! MOTM najlepszy stoper LFC - Martin Skrtel
michal8567 08.02.2014 15:51 #
Ciekawe czy Szczęsny nadal lubi grac na Anfield :D
LewerLFC 08.02.2014 15:51 #
BRUTALNY GWAŁT NA 11 MEZCZYZNACH W SREDNIM WIEKU W LIVERPOOLU .. BIAŁY DZIEN .. SPRAWCAMI 2 CZARNOSKORYCH NAPASTNIKOW I ICH ŁYSY KUMPEL
paranormalnY 08.02.2014 15:53 #
Wenger na konferencji pomeczowej: "Do momentu straty pierwszej bramki mój zespół radził sobie bardzo dobrze"
Pipita 08.02.2014 15:53 #
Tak jak pisałem, rozjechaliśmy ich !
silver7 08.02.2014 15:53 #
Gdyby nie Szczęsny i egoistyczni Sterling z Alym, wynik byłby jeszcze bardziej pokaźny. Ale i tak brawa wielkie,wow. Pierwsze 20 minut, to istny huragan. Szkoda,że Luisowi nie udało się wpisać na listę strzelców.
michuuuu 08.02.2014 15:53 #
Brawo the Reds!!!
ivers 08.02.2014 15:54 #
Liverpoolska masakra piłą mechaniczną na Anfield.
michuuuu 08.02.2014 15:54 #
Demolejszyn na Anfield!
misza 08.02.2014 15:54 #
BRAWO! chyba nikt już się nie martwi występem z WBA skoro mamy tutaj komplet punktów w takim stylu :) oby tylko Suarez coś strzelił w końcu bo widać że był niezadowolony
Krdk88 08.02.2014 15:58 #
Na takie momenty się czeka latami, czekanie opłaciło się!! :))
Maciek21095 08.02.2014 15:59 #
Co by tu powiedzieć.... Wynik mówi wszystko :D
guzio112 08.02.2014 15:59 #
Dobra, robimy tak; szostie nie ogląda meczów z Totkami, ja nie oglądam z Arsenalem :D
HKz 08.02.2014 16:00 #
Skrtel nowy łysy z Brazzers, dwa razy włożył.
josif 08.02.2014 16:08 #
oby ozil nie wszedł na kanonierzy.com :)
Robertos 08.02.2014 16:14 #
Do mibaloo
Szacunku trochę więcej dla przeciwnika nie zniżaj poziomu do devilpage'a.
RK23 08.02.2014 16:17 #
szkoda, że Gerrard załatwił Miniole brak czystego konta :(
mibaloo 08.02.2014 16:22 #
Do robertos

uraziłem przeciwnika?
wejdź na ich portale i zobacz jak oni piszą:)

Martin37Skrtel 08.02.2014 16:23 #
Przełamali złą passę ze Stoke,Tott,więc miałem nadzieje że z Arsenalem też...no i udało się BRAWO THE REDS!!!
Meczu niestety nie oglądałem ale mam prośbe aby ktoś wrzucił jakiegos linka do obszernego skrótu.
Bartek97sz 08.02.2014 16:29 #
Szkoda, że Czort na miotle nie trafił :)
kacciq 08.02.2014 16:31 #
@mibaloo

więc NIE ZNIŻAJ SIĘ DO ICH POZIOMU. Ludzie czy wy musicie dostosowywać się do poziomu idiotów, zamiast sami tutaj trzymać odpowiedni?
lineker 08.02.2014 16:32 #
Dedykuje to zwycięstwo to my little friend Ross. Who lost his life last weekend. Ross był wielkim fanem Brendana Rodgersa. Wherever You are now. I think You are happy now. R.I.P Ross.
Jaquar 08.02.2014 16:41 #
Może Wojtuś Szczęsny w następnych postach na fb napisze Liverpool z wielkiej litery. Cudowny występ, wszyscy byli fantastyczni.
i w ramach radości muszę dodać jeszcze kilka wykrzykników, cholera, 5:1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
twardy 08.02.2014 16:47 #
moja reakcja na wynik meczu :D
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Damian 08.02.2014 17:00 #
Utrzymajcie poziom w swoich komentarzach.

Dziękuję w imieniu redakcji.
Robertos 08.02.2014 17:01 #
Do mibaloo

Wiem co piszą dlatego nie zniżaj się do ich poziomu właśnie, poniżając przeciwnika umniejszasz swoje zwycięstwo na nim. Z pewnością po dzisiejszym meczu kilku kanonierów zastanowi się następnym razem nad użyciem looserpoolu :D chociaż ich strona pod tym względem nie wygląda najgorzej. Boisko wszystko zweryfikuje.
Korsarz96 08.02.2014 17:04 #
Dzwoni Marina do Wojtka:
-Wojtek,wracaj do domu. JUŻ PÓŹNO!!!!
-No co ty?! Dopiero piąta! :)
olobolo 08.02.2014 17:06 #
Brawo,dziś piękne widowisko,ale szkoda że tak nie było (a nie jestem w stanie pojąć czemu) z Aston Villą i West Bromwich,bo bylibyśmy na pierwszym miejscu.
Davvid8 08.02.2014 17:38 #
Bezradność i miny zawodników Arsenalu bezcenne. Tak odradza się jaskinia smoka:) niech drętwieją już nogi następnym rywalom!
-
IPHONE 5S (SKRTEL, SKRTEL, STERLING, STURRIDGE, STERLING)
guzio112 08.02.2014 18:21 #
@olobolo
Mielibyśmy 4 pkt więcej, więc nadal bylibyśmy na 4 miejscu, bo City ma lepszy bilans bramkowy ;) Co nie zmienia faktu, że lepiej mieć 4 pkt niż nie mieć ;)
Bakens 08.02.2014 18:33 #
Masakra! Moje urodziny 21 są dobre w uj. :D

11 stopni w Opolu. Liverpool po 20 miazdzy Arsenal. Moim kumplom brakowało słów jak ogladali, a ja darlem ryja z radośći. :D

Kokretne urodziny, naprawde! Dzieki wszystkim czerwonym za wiare bo dzieki temu nasz ukochany klub zniszczyl Kanonierów! Teraz niszczymy Fulham - kolejny klub z Londynu,.

Elo z fartę. Urodiny przekozackie! Strzala ide pić dalej.
Aklerua 08.02.2014 18:41 #
A ja musialem byc w pracy:(
Marcel 08.02.2014 18:57 #
Super mecz super wynik, teraz tylko, żeby nie zmarnowac dzisiejszego wysiłku musimy wygrać na Craven Cottage, Fulham jest na dnie bez formy, przegrywa nawet z 3 ligowym Sheffield, no po prostu musimy skasować 3 pkt tak samo jak dziś a boję się, że tak łatwo nie będzie. Inna sprawa nasz wychowanek Thomas Ince podbija PL, dziś strzelił bramke i zaliczył asyste, rozgrywając naprawdę dobry mecz. Jest wypożyczony na pół roku do CP i z pewnością regularnie grajac nabierze doświadczenia, to reprezentant U-23 a LFC ma klauzulę z następnej sprzedaży 35%, czyli aż tyle byłby tańszy przy ponowynym transferze na Anfield od wynegocjowanej kwoty. Zamiast szukać Aspasów, Assaidich czy Borinich do których absolutnie nic nie mam, zarzad powinien ściagną swojego wychowanka w lecie, taki koleś to skarb szczególnie w zgłaszaniu do europejskich pucharów, po za tym ma talent i umiejetności a Crystal mogło by nam zrobić przysługe ogrywajac go teraz w najwyższej klasie rozgrywkowej. Carragher skończył karierę, przyjdzie czas i na Gerrarda, Ince obok Sterlinga, Flannagana czy mniej dostrzeganych Wisdoma, Ibe czy Robinsona to nasza szkoła i przyszłość, nie wolno się odwracać od takich zawodników i trzeba w nich inwestować.
woytas1995 08.02.2014 21:12 #
Ten Dzisiejszy Liverpool Był Niesamowity :D Nie ma słów aby opisać co dzisiaj czują kibice The Reds
Aklerua 08.02.2014 22:23 #
Powiedzcie mi co ten Szczęsny ma z cofaniem się do bramki?, bylem bramkarzem w młodości i pierwsza zasada idziesz do końca, skracasz kąt, a sterling strzał z prawej poprawka z lewej genialne, chłop ma mega technikę, to były ułamki sekund
kacciq 08.02.2014 23:17 #
Może liczył że jeszcze obrońcy zdążą...
Lucaas 09.02.2014 00:13 #
Nie jest pewny bo mi też to umknęło, ale chyba Henderson.
errorinio79 09.02.2014 00:24 #
Jak to Pan Twarowski powiedzial na wstepie meczu Chelsea,byla to LIVERPOOLSKA MASAKRA PILA NOZNA :-)
lucyfuge 09.02.2014 01:02 #
Szczepan 45-Skertel dostał opaske.Suarez po zejściu dał opaske Hendersonowi a ten przekazał ją Skertelowi.
Bakens 09.02.2014 05:16 #
Właśnie wróciłem z imprezy urodzinowej. Zaczynałem ją od meczu LFC - Arsenal i juz po 20 minutach te urodziny byly udane. Naprawdę lepszego prezentu nie moglem dostać. :]

Czekam, aż na Anfield przyjedzie Chelsea czy City bo powiem Wam szczerze, że nie boję się tych meczy. :D

Tak więc urodziny udane głównie przez to, że na start dostalem juz taki prezent. :)

YNWA!
Norton 09.02.2014 06:40 #
Pięknie. Z taką grą nie ma chyba zespołu na świecie który coś zdziała na Anfield. Tylko teraz błagam, trzeba w każdym meczu grac z takim zaangażowaniem. Zwłaszcza na wyjazdach. Za dużo tam tracimy pkt. remisując.
Liver1705 09.02.2014 08:15 #
Anfield zawsze było Twierdzą i tak pozostanie :).
Ps. Od dawna śledzę te wszystkie komenty i szacun dla Ciebie RedWarrior :). Naprawdę gościu zawsze co napisze ma sens :).
Crark19 09.02.2014 10:23 #