05.05.2024
17:30

Osób online 1147

Remis po pierwszych 45 minutach

Po pierwszej odsłonie meczu, The Reds remisują z ostatnim w tabeli Fulham 1:1. W grze Liverpoolu, pomimo dużego posiadania piłki jest dużo niedokładności.

Pierwszy gol tego spotkania padł w 8. minucie po pechowym kiksie Kolo Touré, kiedy piłka po słabym dośrodkowaniu Kierana Richardsona niefortunnie wpadła do bramki po nieudanej interwencji Iworyjczyka.

W 41. minucie po kapitalnym podaniu Stevena Gerrarda piłkę w długim rogu bramki Stekelenburga umieścił Daniel Sturridge, wyrównując tym samym wynik spotkania.

Komentarze (32)

past7th 12.02.2014 21:52 #
W tym sezonie jak tracimy bramkę pierwsi to nie wygrywamy :/
Eskimos 12.02.2014 21:52 #
Takich meczów bardziej się obawiam niż meczu z Arsenalem czy Evertonem ...
ManiacK 12.02.2014 21:53 #
PRO ASSIST PRO PLAYER GERRARD!
guzio112 12.02.2014 21:53 #
Wygrają, spokojnie
PiotrasLFC 12.02.2014 21:53 #
Kolo Toure przeprasza, sezon 2 już dostępny !
burmanek8 12.02.2014 21:53 #
Kiedyś się dziwiłem komentatorom nc+ , o co im chodzi z tym Kolo? Teraz już się nie dziwię.
Chaki 12.02.2014 21:53 #
TOURE OUT! To już przegięcie! Agger IN.
Jezior94 12.02.2014 21:53 #
Kolo uwielbia pomagać spadkowiczom (Miłosierny Samarytanin)
dany182 12.02.2014 21:54 #
No to czas tę statystykę zmienic! W drugiej połowie może byc tylko lepiej... albo gorzej?
fryz 12.02.2014 21:54 #
Hahahaa Wracamy do formy ;)
dannydt 12.02.2014 21:54 #
Jedno z tych spotkań, w których nie gramy za ładnej piłki i przeważnie takie kończą się stratą punktów. Obym się mylił.
Miensol 12.02.2014 21:54 #
Kolo wreszcie odnalazł drogę do siatki
Vepson 12.02.2014 21:55 #
Dominacja w 2 połowie i 3 pkt.
Dziękuje, dobranoc.
AgentTomek 12.02.2014 21:55 #
Kolo co to kurde było?!! I sorry, ale tłumaczenie tego kozłowaniem piłki to za mało...

Gerrard i Sturridge ratują honor w pierwszej połowie. Po naszej bramce gra zaczęła sie lepiej kleić, wiec licze na zwycięstwo!!

Miensol 12.02.2014 21:55 #
@fryz - wracasz do psychiatryka niedługo, prawda?
HKz 12.02.2014 21:55 #
Pierwszy raz od dwóch lat słupek nam pomaga. Jestem dziwnie spokojny, że nasze SSS coś ustrzeli w drugiej połowie ;)
pk230681 12.02.2014 21:56 #
Oj Kolo strzel bramke I wszyscy zapomna ci ten fatalny kiks,cos ta pierwsza polowa slabiutka do roboty bo potrzeba nam punktow
Lucqifq 12.02.2014 21:56 #
Dziwnie to zabrzmi, ale nie poznaję Gerrarda. Mega formę złapał nasz kapitan. Podania, odbiory, pewność siebie. Nawet strzał był :)

STEVEN GERRARRRRD GEERRRARRD!
Rusedski 12.02.2014 21:57 #
Toure i my módlmy się, żebyśmy ten mecz wygrali

jak mówiłem, że to głupi murzyn to wszyscy go bronili ... na razie załatwił nam 2 punkty, oby dzisiaj nam nie załatwił kolejnych

Suarez mógłby coś strzelić, bo coś licznik mu stanął
ircek 12.02.2014 21:57 #
Obawiałem się,że ten mecz będzie podobny do tego z WBA. Albo maja mało sił, albo odpuszczają sobie mecze ze słabszymi mentalnie. Pomimo tego, że Kolo nam załatwia kolejny mecz, to gra jest poniżej przeciętnej. Zauważyłem również, że Mignolet w niektórych momentach stoi na linii zamiast wychodzić do niektórych dośrodkowań , czyżby miał jakieś obawy!. Oby w szatni dostali trochę po uszach i wzięli się w drugiej połowie za robotę, bo inaczej cienko to widzę.
paranormalnY 12.02.2014 21:58 #
Uroki darmowych stoperów brak mózgu w zestawie.

p.s. Pięknie skasował Dowda
PhillieO 12.02.2014 21:58 #
Jak tak kończyliśmy rok temu, to Sturridge dołożył 2 bramki i wygraliśmy. Także spokój.
ivers 12.02.2014 21:58 #
Mówiąc szczerze cienko widzę nasze szanse w drugiej połowie.Gra nam nie idzie a drugie połowy mamy słabsze ale może jakiś błysk geniuszu Daniela albo Luisa da nam 3 punkty.Najgorsze jest to,że Kolo zaczyna walić kiksy seryjnie i każde jego dojście do piłki przyprawia mnie o palpitacje serca.
fryz 12.02.2014 21:58 #
Miensol

Z taką grą to zabieram całą drużynę :)
Lfciorek 12.02.2014 21:58 #
Gramy totalny piach. Uratował nas przebłysk geniuszu Gerrarda i zmina krew Daniela. Gdybyśmy nie złapali tego kontaktu to nie mielibyśmy o czym myśleć...

Mam nadzieję, że się ogarną. Ogień w drugiej połowie. Ludzie nie pieprzcie o mistrzostwie Tottenham prędzej spłonie niż odda nam Ligę Mistrzów bez walki.

GUNS 12.02.2014 22:00 #
mam takie wrażenie że nasi oszczędzają siły na niedzielę bo to jest aż nie możliwe że gramy tak słabo :)
mrocznystefan 12.02.2014 22:00 #
ircek Jakbyś miał Kolo przed sobą to byś miał same obawy.
Miensol 12.02.2014 22:00 #
@fryz - Doooooobre XD
nowaczek98 12.02.2014 22:00 #
Panie Kolo Toure już dziękujemy za dużo tych kiksów na tym poziomie
mibaloo 12.02.2014 22:01 #
jak słyszę komentarz typu

przebłysk geniuszu Daniela albo Luisa to śmiać mi się chce:)

Przeczytajcie coś dwa razy zanim napiszecie...

Lfc gra słabo, zastanawia mnie czemu są takie wahania formy, miejmy nadzieję że wygrają 2-1 i będzie ok:)
Rusedski 12.02.2014 22:01 #
najśmieszniejsze jest to, że Toure już mógł chyba z 5 goli dla Liverpoolu strzelić, ale zawsze zaprzepaścił, głównie po rożnych

z Arsenalem też miał patelnie i posłał obok słupka, po woleju Suareza

pierwszą bramkę oczywiście wpakował swojaka

na prawdę będzie dziś ciężko przez niego, a w następnym meczu Agger IN !
oweniasty 12.02.2014 22:02 #
Piłka to gra błędów. Fajnie mieć w składzie zawodników, którzy tych błędów popełniają najmniej. Szkoda Kolo bo wydaje się sympatycznym człowiekiem. Dobrze że Agger i Sakho wracają bo chcąc nie chcąc Kolo jest tam tylko z powodu braków kadrowych. Wierzę że Rogers zareaguje w szatni i wyjdą nastawieni jak na Arsenal. Wierzę w zwycięstwo! YNWA! Ps. Ależ nasi tam pięknie i głośno śpiewają :)