05.05.2024
17:30

Osób online 951

3 punkty w doliczonym czasie gry!

Liverpool wygrał dramatyczne spotkanie na Craven Cottage 3:2 po tym, jak rzut karny w 91. minucie spotkania wykorzystał Steven Gerrard. The Reds zdołali wywalczyć trzy punkty po wspaniałym „comebacku”, bowiem od 64. minuty podopieczni Rodgersa ponownie gonili wynik.

Po pierwszej połowie był remis 1:1 po golu samobójczym Kolo Touré oraz wyrównującemu trafieniu Daniela Sturridge’a. W 64. minucie spotkania piłkę z bliskiej odległości po feralnej interwencji Škrtela do bramki Liverpoolu wpakował Richardson, wyprowadzając gospodarzy na wtórne prowadzenie. Po utracie gola Liverpool zdołał zamknąć Fulham na własnej połowie, dzięki czemu na 18 minut przed końcem meczu gola na 2:2 podkręconym strzałem z 20 metrów strzelił Brazylijczyk Coutinho.

Po wymianie ciosów na przestrzeni całego meczu ostateczne uderzenie należało do The Reds, a trzy punkty przypieczętował Steven Gerrard pewnym strzałem z rzutu karnego w 91. minucie spotkania po tym, jak faulowany przez Saschę Riethera był Daniel Sturridge. W ostatnich minutach meczu na murawę powrócił Daniel Agger, a swój debiut zaliczył Teixeira.

Komentarze (99)

ManiacomLFC 12.02.2014 22:58 #
Zwycięstwo ważne, wymęczone, ale myślę że zasłużone
Grafito 12.02.2014 22:58 #
Przed oglądaniem meczu LFC skonsultuj się z lekarzem gdyż każdy ich mecz może zagrażać twojemu zdrowiu lub życiu.
Mand 12.02.2014 22:59 #
Być może to był karny na wagę Ligi Mistrzów. Brawo Steve!
Grzesiek3 12.02.2014 22:59 #
Grafito 12.02.2014 22:59 #
Edebede 12.02.2014 22:59 #
Na pewno Kolo to przewidział, zrobił to specjalnie, żeby fani mieli trochę emocji przed falą bezkompromisowych zwycięstw, które chłopaki planują w drodze po TOP4.
ManiacK 12.02.2014 22:59 #
Nie ważne błędy, nie ważny styl - WAŻNE 3 PUNKTY!
RedFulBad 12.02.2014 23:00 #
Toure jak jakiś menel dzisiaj zachowywał się!
fryz 12.02.2014 23:01 #
Heh Ktoś pokazując Yossiego dziś wykrakał nam gola w ostatnich minutach meczu.
guzio112 12.02.2014 23:01 #
Brendan Time!
RedFulBad 12.02.2014 23:02 #
scouser1892 12.02.2014 23:02 #
Pozdrawiam z karetki :)
Vepson 12.02.2014 23:03 #
Pozdrawiam tych, którzy sadzali Stevena na ławie jak mu nieszło 2 mecze...
cwirek90 12.02.2014 23:03 #
Wygrana - to jest najważniejsze.

Brawo The Reds, brawo Stevie !
Grafito 12.02.2014 23:04 #
cwirek90 12.02.2014 23:04 #

roxcod 12.02.2014 23:04 #
Bardzo ważna wygrana w starym dobrym stylu YNWA!
MiloszLFC 12.02.2014 23:04 #
Tak jest tak jest , wreszcie wygrywamy mecz w którym nic nie idzie !!! Brawo !!!
Korsarz96 12.02.2014 23:05 #
Przed oglądaniem meczu LFC skonsultuj się z lekarzem kardiologiem, gdyż każdy ich mecz może zagrażać twojemu zdrowiu lub życiu.
Swiader92 12.02.2014 23:05 #
He's big and He's fucking hard !!!
Djlukasss 12.02.2014 23:05 #
ufffffff. Udało sie :-)
Bleffy 12.02.2014 23:05 #
Jak dobrze ze wrócił Agger, jak to dobrze....
Swiader92 12.02.2014 23:06 #
777daw 12.02.2014 23:06 #
Kolo gra jak typowa "10" ostatnio asysta teraz bramka Brandan powinien pomyslec o przesunieciu go do przodu
Jack92 12.02.2014 23:06 #
Uffff jak dobrze że wszystko się dobrze skończyło.. Ważne zwycięstwo !

8 letni bratanek się modlił przy karnym Gerrarda hehe :P
guzio112 12.02.2014 23:06 #
Steven Geerard Geerard!! Mam to w dupie, powiem głośno i wyraźnie: Po mistrzostwo dla Stevena! Nie może być tak, że największy w historii skończy bez wygrania ligii!
pk230681 12.02.2014 23:06 #
Wygrana cieszy tym bardziej ze Arsenal zremisowal z Mulami BRAWO TheReds!!!
broniarz 12.02.2014 23:06 #
10 goli w dwóch meczach jest dobrze hehehe

nie no niby horror ale najważniejsze 3 punkty ;)
jaszyn 12.02.2014 23:07 #
Captain Fantastic!!!
AdasLFC7 12.02.2014 23:07 #
nigdy więcej już takich meczów !
silver7 12.02.2014 23:08 #
Po tym poznaje się mistrza, grać piach i wygrać, mało tego 3 bramki strzelić. Stevie G - my hero :))). Suarez znów słupek, czyli kontynuacja trendu obijania aluminium rywala. Cieszą 3 punkty. YNWA! W sumie znowu udało nam się strzelić szybko gola, szkoda tylko, że Toure pomylił strony heh.
guzio112 12.02.2014 23:08 #
Mówiłem! Mamy pierwszy(?) come back w sezonie ;)
reddsPL 12.02.2014 23:08 #
Ciężki, naprawdę ciężki mecz i jestem niesamowicie szczęśliwy, że udało nam się zgarnąć 3 punkty ! YNWA !
paranormalnY 12.02.2014 23:08 #
Steve dzisiaj nie kasował biletów, dzisiaj skasował cały londyński autobus
marchhare 12.02.2014 23:09 #
Kibicowanie LFC mnie wykończy. 4 piwa wypite, pół paczki fajek spalone. Do roboty pobudka przed 5 rano, a przy tej adrenalinie bliżej mi do teraz do wyskoczenia na ring przeciw obu Kliczkom niż do walnięcia się na łóżko i spokojnego spania. No, ważne że 3 punkty mamy. Mam nadzieję, że będzie Top4 zanim zjadę na serce.
mikes92 12.02.2014 23:09 #
Proponuję jakiś zbiorowy list do zarządu LFC z prośbą o refundacje leków na serce. Albo chociaż fajek i piwa...
Marcel 12.02.2014 23:09 #
Na następny wyjazd Kolo Toure zostaje w Liverpoolu, Gerrard klasa sama w sobie, tyra z tyłu, walczy, podaje, asystuje i brameczka na koniec, po radości z gola widać było jak bardzo jesteśmy zdeterminowani by wygrać i bardzo dobrze bo wyraźnie przejelismy inicjatywę w drugiej połowie, zasłużone zwycięstwo
klosiek 12.02.2014 23:10 #
Widzę że admin poszalał i w tabeli na stronie mamy już drugie miejsce i 56pkt ;D .
lokiec 12.02.2014 23:11 #
nigdy więcej takich meczów..... :D
kubak156 12.02.2014 23:12 #
Teixeira calkiem odwaznie zagral biorac pod uwage ze to debiut i nie wchodzil w komfortowej sytuacji. podobalo mi sie co pokazal. Duzo utrzymywal sie przy pilce i byl aktywny .
Bleffy 12.02.2014 23:12 #
Co wy tam wiecie, z tydzień na pewno wygramy wiec można już 3 punkty wklepać :P
Antares86 12.02.2014 23:12 #
Caly LFC. Zdemoluje lidera ligi w jednej kolejce, zeby meczyc sie z czerwona latarnia ligi w kolejnej. Za to ich kochamy ;) YNWA!
guzio112 12.02.2014 23:12 #
Błąd w tabeli jest :D znaczy się za wcześnie wpisane punkty, za kolejny mecz ;)
Lfciorek 12.02.2014 23:12 #
Za to kocham ten klub.

Te comebaki umarły za czasów Roya i Króla, kiedy rżnęły nas na Anfield Wolves, Blackburn i nic nie mogliśmy zrobić.

Teraz wraca ta ekipa, którą kocham całym sercem. Brendan jeszcze tylko dociągnij ten sezon tą komicznie słabą kadrą. Przywróć nam Ligę Mistrzów. Błagam.

Genialny mecz.
tartak26 12.02.2014 23:13 #
Totki na plus z bramkami (zadziwiające)
FreddieMercury 12.02.2014 23:13 #
Ferdżi Time :)
Maciek21095 12.02.2014 23:13 #
Po raz kolejny Steven Gerrard pokazuję jak ważny jest dla zespołu. Dziękujmy niebiosom za niego! YNWA!
Wojtoos 12.02.2014 23:13 #
Tak się hartuje stal!!!
liverpool93 12.02.2014 23:14 #
Zróbcie coś z tą stroną bo nie dosyć że przez mecz bym dostał zawału to zaraz dostanę przez stronę LFC.pl
patrykol 12.02.2014 23:14 #
SEZONOWCY CZEKAMY NA WAS WIELKIE ZERA TAK NAPRAWDE , niedlugo tu bedzie po meczu 4000 online wiec proponuje cos zrobic z strona zeby tak nie szfankowala :D kolejny mecz ktory odbil sie na psychice ale w sumie takie sa najlepsze , dziekujemy !
PhillieO 12.02.2014 23:16 #
Lfciorek, to Ciebie jednak można zadowolić? Brendan to faktycznie cudotwórca.
Afoxx 12.02.2014 23:16 #
Teixeira zagrał pzre zajebiscie biorac pod uwage to ze wchodziol w niekonfortowej sytuacji , , staral sie celnie podawal i oddal strzal na bramke i chyba tak mi sie wyfdawalo to on podawal bardzo dobra pilke do sturridga kiedy ten wywalaczal karnego .... ;)
MlodyFan 12.02.2014 23:17 #
Szkoda tylko, że Totki się nie potknęli. ;p

P.S. Sorry, że tutaj to piszę... Ale prosiłbym o aktywację konta tutaj, na stronie. Nick: JohnyPetarda
PyrkaLFC 12.02.2014 23:18 #
To jest mega dziwne... na C+ normalnie po meczu pojawiały się "Highlights"... a dzisiaj napisy końcowe, jakieś "Directed By Alfred Hitchcock..." co to ma być :P?
KondziuLFC 12.02.2014 23:18 #
Mam nadzieję że Kolo nie jest żadnym podrzuconym arsenalskim szpiclem bo to elementarne błędy ostatnio. Cieszę się że z tej nerwówki wyszliśmy zwycięsko. Już tylko 3 pkt straty :)
Martin37Skrtel 12.02.2014 23:18 #
Brawo THE REDS!!!
Nie pamiętam kiedy ostatnio Gerrard po strzeleniu gola ściągnął koszulke.
Batigol 12.02.2014 23:18 #
Ta wygrana bardziej cieszy niż ta z Arsenalem...dobrze że wraca Agger
Bakens 12.02.2014 23:21 #
Toure to w języku Afrykańskim znaczy chyba problemy. Już nie mam do niego sił. Chyba jest już za stary na grę bo coraz to gorsze błędy popełnia.

Wygrana cieszy. Dreszczowiec dobry, ale takie mecze lubię. Kiedy pikawa wali 120 na sekunde. :D

Cieszą remisy Cwelsi i Arsenalu. Jest dobrze!
tartak26 12.02.2014 23:23 #
Aly bardzo fajnie zagrał ;p
redsik 12.02.2014 23:25 #
Aż miło czyta się takie komentarze w końcu nikt nie stęka, nie narzeka, nie pluję na naszych grajków. Każdy uchahany mimo słabego meczu ( po za Borisem ) Brendan wlał radość w serca czerwonych fanów. Liverpool po majstra YNWA.
donjuan 12.02.2014 23:26 #
ŁO prze KOLO ! :D
klosiek 12.02.2014 23:27 #
@tartak26
Aly ma ten sam problem co kiedyś Downing. Kiedy był w bocznym sektorze boiska ,na wysokości pola karnego rywala ,to nie patrzył jak i komu ,tylko aby poszło.
Zagrał przyzwoicie w obronie w ofensywie niestety krucho ,a przy taktyce Rodgersa potrzebni są tacy obrońcy w ofensywie jak np. Glen. Nawet Flano ,którego nigdy nie podejrzewałbym o jakieś ofensywne zagrania ,grał zdecydowanie lepiej na połowie rywala.
Najważniejsze jednak że Cisso nie popełniał większych błędów na naszej połowie.
tartak26 12.02.2014 23:28 #
Dzisiaj śpie z szalikiem (jesli zasne);p
michuuuu 12.02.2014 23:28 #
Ehh tykajaca bomba Kolo Toure znowu odpalila... ale za to pkty ciesza! YNWA
Exol 12.02.2014 23:29 #
STOP! Teraz Gerrard! Patrzcie świnie, liga rozjebana!
Wygrywam sam mecz dzisiaj, na na na na na na na!
oweniasty 12.02.2014 23:30 #
wg mnie graliśmy piach w porównaniu do meczu z Arsenalem. Raziła niedokładność i brak zrozumienia na poziomie telepatycznym jakie nieraz pokazujemy. Przy straconej drugiej bramce chyba było coś na rzeczy jeśli chodzi o pretensje Skrtela do Mignoleta. Rzadko ogląda się go na przedpolu łapiącego górne piłki. To spotkanie mogło skończyć się rozczarowaniem ale szczęście było po naszej stronie. W ubiegłym sezonie przegrywaliśmy takie spotkania. YNWA! trzymajcie się czerwoni bracia!
Lucaas 12.02.2014 23:31 #
Z planowanych przed starciem z Arsenalem 14 meczy wygraliśmy już 2 i zdobyliśmy 6pkt. na 42 :D Idziemy w dobrą stronę i nawet przeciwieństwa losu (KOLO) Nie przeszkadzają nam dotychczas liczą od momentu meczu z Arsenalem. YNWA!
Czarodziej 12.02.2014 23:32 #
Gerrard powrócił. I nie chodzi nawet o to, że gra znakomicie. Chodzi o całą mentalną otoczkę. Ten facet znów ma dwadzieścia kilka lat i motywację, jakby dopiero co przebił się do seniorskiej ekipy. Mistrz!
AgentTomek 12.02.2014 23:39 #
Oooooo kurde :D a ja musiałem wyłączyć komputer w 70 minucie ( z przyczyn "rodzinnych") TAKIE zwycięstwo buduje charakter!! Szacunek dla prawie całego zespołu ;)
OskarSG8 12.02.2014 23:39 #
Jak tu nie kochac Steviego... Walczyl dziś jak lew, łączył ofensywe z defensywa, asysta - nie mam pytan. Tezyzna przy karnym, jak zawsze. Po tytuł, dla Stevena !!!
Davvid8 12.02.2014 23:41 #
Najpierw przeklinałem remis, potem marzyłem o remisie aby na końcu odpłynąć w jeszcze większej radości:) Brawo! To było dobre:)
eco 12.02.2014 23:47 #
Moyes równie żywiołowo się cieszył, gdy manchestery strzeliły na 2-1 (wtedy wszyscy śmialiśmy się z tego:))
tartak26 12.02.2014 23:52 #
@Klosiek na szczęście Downing to przeszłość ;p
silver7 12.02.2014 23:56 #
Takiego dreszczowca nie powstydziłby się sam Hitchcock. Ściągnięcie koszulki przez Gerro oznacza jedno, drżyjcie rywale, jedziemy po majstra :)
Bleffy 12.02.2014 23:59 #
btw. co Gerrard miał na koszulce, w euforii nie myślałem o tym, teraz mnie zastanawia co chciał pokazać
Hasan 13.02.2014 00:00 #
juz się bałem że gerry odda karnego sturridgowi...stevie mam pytanie.czy ty posiadasz układ nerwowy?
slobo 13.02.2014 00:13 #
Nerwy godne Kapitana...ja w tym momencie nie trafił bym chusteczką do kubła na śmieci ;-)
Jak w refleksjach na gorąco,po takim meczu można,narzekać na transfery?
Gepard 13.02.2014 00:21 #
Pięknie panowie,pokazaliście charakter na maxa,po takim meczu jak z Arsenalem obawiałem się tego spotkania,zwłaszcza że Fulham było podjarane remisem z MUłami na old traford,szkoda że Sroki się nie popisały i nie urwali punktów Kogutom,ale najważniejsze że 3 pkt jadą na Anfield.YNWA
Bleffy 13.02.2014 00:22 #
Hasan
Gerrard nie ma układu nerwowego, Gerrard ma jaja ze stali
CieniaS 13.02.2014 00:49 #
Aż przykro mi niszczyć taką liczbę komentarzy (96)...
Kolo zdecydowanie wisi komuś z Fulham czekoladę :P
Nie chcę nawet myśleć, co działoby się na stronie w przypadku innego rezultatu końcowego.
Ogólnie spotkanie pełne emocji! Przez większość czasu przeważały te negatywne. Najpierw złość po błędzie Toure, potem czyste zdenerwowanie z powodu niemocy odrobienia straty/wyjścia na prowadzenie(x2). Dawno nie cieszyłem się tak bardzo jak w momencie, gdy Phil Dowd wskazał na jedenastkę, którą potem Gerrard wykorzystał.
Bezcenna radość, ale najbliższe podobne przeżycia poproszę dopiero w LM ;)
PrzemekLFC7 13.02.2014 06:53 #
wreszcie pokazaliśmy że mamy jaja i potrafimy odrobić stratę brawo STEVEN
18LBoY92 13.02.2014 08:08 #
Ja sie tak nie ciesze jak wy......

Nasza taktyka wyglądała tak że robiliśmy 15 podań w obronie i potem wyjazd piłka na chaos przy drużynie która postawiła autobus w bramce od 1 minuty, przez to narażaliśmy się na niesamowicie groźne kontry i do tego nasza obrona w tym meczu to jakis dramat.