05.05.2024
17:30

Osób online 1139

Prowadzimy do przerwy

The Reds prowadzą 3:2 z the Swans. Wynik spotkania już w 3. minucie otworzył Daniel Sturridge. W dalszej części pierwszej połowy padły jeszcze cztery bramki.

W 20. minucie na 2:0 podwyższył Henderson. Następne minuty należały do Swansea, która wyrównała stan meczu. Najpierw gola strzelił były zawodnik Liverpoolu – Jonjo Shelvey – a następnie na 2:2 Wilfried Bony. Piłka przy drugiej bramce dla Swansea odbiła się od Škrtela i wpadła do bramki, ale nie zaliczono Słowakowi samobója. Na 3:2 w 36. minucie głową trafił Sturridge, a kapitalną asystę zaliczył Suárez.

Komentarze (34)

pinki 23.02.2014 15:22 #
Nasza obrona dzisiaj to parodia...
guzio112 23.02.2014 15:22 #
Niech Luis coś strzeli w końcu, bo widać, że go nosi już.
Anion87 23.02.2014 15:23 #
Dzisiaj zamiast Anfield Road powinno być Strzelnica Road. No a Skrtela to City może brać.
guzio112 23.02.2014 15:23 #
Mocna obrona... Tia... Normalnie Linia Maginota...
Adi21a 23.02.2014 15:23 #
szykuje sie dramat jak z Fulham, ale wygramy
na szczescie nie gra Cissokho
Lewy77 23.02.2014 15:23 #
Widać remis Swensea z Napoli nie był przypadkiem.
Martin37Skrtel 23.02.2014 15:24 #
Tak samo jak ze Stoke też 2 gole stracili w kilka minut.Musimy to wygrać,Suarez coś strzeli.
Po 3 punkty panowie
borekLFC 23.02.2014 15:24 #
Niech lysy wraca
Lfciorek 23.02.2014 15:24 #
Ale mnie wkurza ten Shelvey. Znów nam strzela.
Nigdy go nie lubiłem.
guzio112 23.02.2014 15:24 #
Swoją drogą Daniel już tuż tuż za Urusem w klasyfikacji strzelców
kol 23.02.2014 15:24 #
Coś czuję że Suarez odpali w 2 połówce
dany182 23.02.2014 15:25 #
Jak nie wyeliminujemy błędów w obronie, to nawet 3 bramki nam nie pomogą. Naprawdę tak ciężko jest się skupic i ogarnac w meczu u siebie z drużyna Swansea?
Vepson 23.02.2014 15:25 #
Redaktor Czarodziej dzisiaj w formie :D
Lucqifq 23.02.2014 15:25 #
Mogło być spokojne popołudnie, a tak mamy kolejne 45 nerwów. Wpaść na drugą połowę, strzelić 2 bramki i mieć spokój.
Antares86 23.02.2014 15:25 #
Czy my musimy zawsze trudniejszym sposobem? Przed koncem meczu zejde na zawal ;/ Naprzod Daniel, po hat-tricka ;)
silver7 23.02.2014 15:26 #
Obronę mamy tak skuteczną , jak pęknięty kondom.
Itachi94 23.02.2014 15:28 #
oby sie nie skończyło remisem tak jak w 1 meczu:P Moze wpusci MOSESA w 1 meczu z nimi grał zajebiscie i nawet gola strzelił
Lyzwa7 23.02.2014 15:28 #
Środek pola wręcz fantastyczny. Allena jak najszybciej.
damiand 23.02.2014 15:29 #
Lepiej było zostawić Jonjo niż kupować Aspas' a. Przynajniej nie wpakował by nam dwóch bramek i nie miał udziału w dwóch kolejnych.
mayro78 23.02.2014 15:29 #
Łabędzie nie istienją dostali dwa prezenty, a tu panika na forum.
hrust 23.02.2014 15:29 #
Anomalia w PL dwie drużyny grają w siódemkę. Obrona została w szatni :)
masterkik 23.02.2014 15:31 #
@lucqifq
2 bramki jak widac moga nie wystarczyc
Antares86 23.02.2014 15:31 #
Allena dali ostatnio i efekt nie byl powalajacy.
AgentTomek 23.02.2014 15:31 #
Heh drewniak Shelvey więcej nam goli strzelił w 2 meczach niż Torres od chwili odejścia. W sumie to już w 1szym więcej strzelił...:)
Chłopak umie strzelać i nic poza tym, ale życzę mu powodzenia.

Liczę na gola Suareza w 2 poł. Troche mi się go robi szkoda, że rzadziej trafia ;)
klosinho 23.02.2014 15:32 #
Mecz był wygrany w 20 minucie...iii oczywiście wtopa. Nie komentuję tego co działo się od 45 do 47 bo to po prostu patologia obrony !!! Całe szczęście 3:2 jest
Lyzwa7 23.02.2014 15:33 #
Antaresie- rozumiem, że Arsenal zdominował nas w środku pola i środek grał gorzej niż dzisiaj :)
Antares86 23.02.2014 15:37 #
Mowie o naszym srodku, Allen nie odmienil jego oblicza, ani w obrone sie jakos specjalnie nie angazuje, ani w kreowaniu akcji nie jest jakis wybitny. Jakby sam wciaz nie wiedzial czy on jest DM czy OM i w konsekwencji nie gra ani tak ani tak.
Lyzwa7 23.02.2014 16:25 #
Antares- słabo Allen grał co? Nic nie wniósł co?
Antares86 23.02.2014 16:31 #
Ok, byl dzisiaj dobra zmiana. Jezeli kilka kolejnych meczy tak zagra, a nie 1 na 5 to uwierze we wszystkie Twoje argumenty na jego temat ;)
Lyzwa7 23.02.2014 16:33 #
No to zacznij oglądać uważniej, bo w tym sezonie nie zagrał słabego meczu.
Antares86 23.02.2014 16:41 #
Czy ja mowie, ze on jest slaby? Nie, tylko, ze nie widze go jako zawodnika zmieniajacego obraz gry calej druzyny. Dzis pokazal, ze moze byc kims takim, oby tak dalej. Im lepiej kazdy z nich gra indywidualnie tym lepiej dla druzyny.

Wieść, na którą John W. Henry czeka od lat  (3)