PNE
Preston North End
Towarzyski
13.07.2025
16:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 2064

Riise z pamiątką dotyczącą Stambułu


Prawdopodobnie nigdy by nie zapomniał zwycięstwa w Lidze Mistrzów z Liverpoolem, ale teraz były obrońca the Reds będzie miał pamiątkę na całe życie w postaci tatuażu.

Norweg odegrał znaczącą rolę 25 maja 2005 roku, kiedy posłał dokładne dośrodkowanie na głowę Stevena Gerrarda, a kapitan głową zdobył pierwszą bramkę Liverpoolu w Stambule.

Co było później wszyscy wiedzą. Riise nie wykorzystał co prawda rzutu karnego w konkursie jedenastek, ale the Reds i tak zgarnęli puchar.

By wspomnienie o wielkim wieczorze na stadionie Atatürka pozostało żywe, piłkarz Fulham postanowił wytatuować sobie na ramieniu trofeum oraz datę rozegrania zwycięskiego spotkania z AC Milan. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie z tego procesu.

Riise na Anfield spędził 7 lat, a do klubu dołączył latem 2001. Uniwersalny piłkarz zwyciężał w rozgrywkach FA Cup i Pucharu Ligi. Zaliczył 348 występów, a na listę strzelców wpisywał się 31 razy.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności