05.05.2024
17:30

Osób online 922

Gerrard zapewnia prowadzenie

Liverpool prowadzi do przerwy z Manchesterem United 1:0. Jedyną bramkę zdobył w 34. minucie Steven Gerrard celnym strzałem z rzutu karnego podyktowanego po zagraniu ręką przez Rafaela.

Komentarze (34)

fryz 16.03.2014 15:20 #
We are Liverpool :)
konriqe 16.03.2014 15:20 #
no nie wiem czy tak Rafaelowi przypadkowo reka poleciała w strone piłki...
Itachi94 16.03.2014 15:21 #
BRAWO BRAWO BRAWO JAZDA Z FRAJERAMI TRZEBA ICH TROSZECZKE UKRÓCIĆ PODOBNIE JAK ARSENAL:)
Vepson 16.03.2014 15:21 #
To uczucie, gdy Gerrard podchodzi do karnego i wiesz, że będzie gol...
dvvdr4 16.03.2014 15:22 #
We are Liverpool siala la la!
misza 16.03.2014 15:22 #
emocje są wielkie mimo że mecz nie porywa. dlaczego Sterling jest tak ustawiony? nie ma z niego pożytku
GUNS 16.03.2014 15:23 #
Nie podoba mi się Sterling w środku pola... on powinien niszczyć słabego Evre na skrzydle
impiii 16.03.2014 15:23 #
Jesteście za bardzo rozpieszczeni. Spory fart? Kolego, moglibyśmy stanąć 11 w bramce, a jeśli zdobędziemy trzy punkty będę się cieszył jak dziecko!
paranormalnY 16.03.2014 15:24 #
Gerro rozwalił FAILainiemu podstawkę pod afro
ManiacomLFC 16.03.2014 15:25 #
Nie wiem czy ta ręka nie zasługiwała sama z siebie na czerwień (wykonał ruch w stronę piłki, chyba można go sklasyfikować nawet jako celowy ruch) - ale nawet niechby żółtą dostał... obawiam się, że będzie jak z Mirallasem - też powinien wylecieć, nie wyleciał, a potem jeden z najlepszych na boisku... no i Rafael już parę razy po tym karnym popisał się ładnymi podaniami.
Licznerek 16.03.2014 15:25 #
Szkoda, że Clattenburgowi zabrakło jaj, by pokazać ewidentną kartkę dla Rafaela.
omnia 16.03.2014 15:25 #
Sterling to taki talent, że nawet jako 10 gra bardzooo dobrze.
jeremy9 16.03.2014 15:26 #
Gramy dobrze, kontrolujemy mecz. W drugiej połowie gra z kontry ale bez cofania się pod własne pole karne i będzie dobrze.
kulsky 16.03.2014 15:27 #
Sturridge straszny samolub..Henderson z Flanaganem najgorsi na boisku. Juz sie nie moge doczekac LM , az sciagniemy pilkarzy na poziomie tych rozgrywek. Najwazniejsze 3 punkty teraz :)
pinki 16.03.2014 15:27 #
Bardzo ciężki mecz.Musimy zagrać jeszcze lepszą drugą połowę aby wygrać.Oby nasi szybko strzelili drugą bramkę.
Bartecky 16.03.2014 15:29 #
Reka nie na zolta kartke, celowosci mozna sie dopatrywac albo i nie, trzeba wczuc sie w pozycje sedziego. A dwa teraz odchodzi sie od karania zolcia pilkarzy za przewinienia w polu karnym- uznaje sie karny za wystarczyajaca kare...no chyba, ze ktos reka powstrzymuje pilke przed wpadnieciem do bramki -> wtedy czerwien.
Lyzwa7 16.03.2014 15:29 #
Kulsky- czyli Twoim zdaniem najlepszy środkowy pomocnik Liverpoolu nie jest graczem na poziomie LM? OK
masterkik 16.03.2014 15:30 #
Nie chce się denerwować przez 45min. Dowalmy im jeszcze 2 na początku drugiej i spokój.
Rewo92 16.03.2014 15:30 #
Fellaini powinien wiedzieć że w czasie okresu nie powinno się wychodzić na boisko.
Licznerek 16.03.2014 15:31 #
Bartecky, nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo piszesz bzdury, które nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości. Rafael zasłużył na żółtą kartkę za przerwanie korzystnej akcji. Gdyby Suarez był bliżej bramki, mogłaby być nawet czerwona.
kacciq 16.03.2014 15:31 #
@kulsky
Flanagan najgorszy na boisku? To my chyba inny mecz oglądamy...
ManiacomLFC 16.03.2014 15:32 #
Bartecky - ruch w kierunku piłki = żółty kartonik
ivers 16.03.2014 15:33 #
Musimy grać dalej to samo z tyłu tyle,że potrzeba jest większek kreatywności z przodu i będzie dobrze.Sturridge jest momentami irytujacy no ale jak strzeli to kto będzie o tym pamiętał.
kulsky 16.03.2014 15:33 #
@Lyzwa7
Od kiedy Henderson jest naszym najlepszym pomocnikiem :o. Gerro starszy duzo, ale wole jego.
W waznych meczach Hendo gra piach, ZAWSZE. Poza tym brak techniki i ta jego bojazliwosc razi po oczach. Nadrabia to znakomitym pressingiem, ale to tyle.
Lyzwa7 16.03.2014 15:35 #
Kulsky- :D Brak techniki:D o bogowie...
2 sytuacje stworzone mniej od Gerrarda(3 wynik w drużynie) i to wszystkie z gry w odróżnieniu od Stevena.
Trzeba być ślepym, żeby nie widzieć wkładu Hendo w grę Liverpoolu.
Z Tottenhamem, Arsenalem, City, Chelsea i Evertonem rozumiem grał słabo?
masterkik 16.03.2014 15:35 #
Kulsky najgorszy w komentarzach. Nie mogę się doczekać jak dostanie bana.

Chyba troche inny mecz oglądamy, ale nawet jeśli są najgorszymi zawodnikami w drużynie wygrywającej z MU na ich terenie to i tak są zwycięzcami.
Bartecky 16.03.2014 15:39 #
Trzeba wziac pod uwage czy zawodnik ''rozmyslnie zagrywa pilke reka'', tu cytat z 12 artykulu przepisow gry. Bierze sie tez pod uwage odleglosc, wg mnie rafael mogl byc zaskoczony, w polu karnym byli obroncy man utd, wiec zostaje przy wersji karnego bez kartki
Norton 16.03.2014 16:29 #
"To uczucie, gdy Gerrard podchodzi do karnego i wiesz, że będzie"...słupek. Nie gniewajcie się. Po prostu nie mogłem się powstrzymać.
Licznerek 16.03.2014 16:31 #
Bartecky, przeczytaj te przepisy ze zrozumieniem i wróć.
Norton 16.03.2014 16:31 #
"david moyes is a football genius" PIĘKNE!