05.05.2024
17:30

Osób online 921

Remisujemy do przerwy

Po emocjonujących 45 minutach Liverpool remisuje z Cardiff City 2:2. The Reds zaliczyli słaby początek meczu i już w 9. minucie gospodarze zasłużenie objęli prowadzenie. Po zespołowej akcji wyrównał Luis Suárez, jednak kilka minut później Czerwoni ponowne musieli gonić wynik. Pod koniec goście podkręcili tempo, doprowadzili do remisu, a znakomitą okazję tuż przed przerwą zmarnował jeszcze Suárez.

Komentarze (17)

szpadyzor1892 22.03.2014 16:50 #
wszystko przez te pieprzone baloniki
paranormalnY 22.03.2014 16:50 #
Walijczyki wystawiły mieczyki, kto by się spodziewał, ale spokojnie ciśniemy ich, w drugiej połowie 3 punkty zgarniemy.
MikiLFC 22.03.2014 16:51 #
Przed meczem wyjazdowym Liverpool'u skonsultuj się z lekarzem, gdyż jego oglądanie może zagrażać twojemu życiu lub zdrowiu.
omnia 22.03.2014 16:51 #
Słabo Gerrard i Coutinho. Sterling milewidziany. Mocno chaotyczne gra w obronie.
Jezior94 22.03.2014 16:51 #
Gra w obronie tragiczna dobrze ze nadrabiamy skutecznością obyś my tą szale przechylili na naszą stronę i może ktoś mi powiedzieć dlaczego nie ma meczu na Canal plus family 2 ?
dannydt 22.03.2014 16:52 #
Strasznie senny ten mecz ale damy radę!

Brendan OUT!
Slony92 22.03.2014 16:52 #
Martin Skrtel ma na chwilę obecną więcej bramek w sezonie niż m.in.: Berbatov, Cazorla, Torres, Navas, Nasri, Ozil, Paulinho, Snodgrass. Nieźle jak na obrońcę :)
omnia 22.03.2014 16:52 #
Jest
borekLFC 22.03.2014 16:52 #
Danielowi ktos musi wswiadomic ze pilka nozna to gra zespolowa.
ircek 22.03.2014 16:53 #
Chyba chłopaki trochę zlekceważyli Cardiff. Oby się ogarnęli w drugiej połowie, bo z takim zaangażowaniem to nie najlepiej to wygląda.
Liczę na poprawę i kolejne bramki dla nas, aby ni było nerwowej końcówki.
Raga 22.03.2014 16:54 #
Cou do zmiany? Coś chyba inny mecz oglądamy
AgentTomek 22.03.2014 16:54 #
No to koniec dłuuuuuuuuuuugiej serii czystych kont :D

Mecz do wygrania, Gerrard, Allen, Flannagan i Coutinho mieli trochę błedów na koncie, ale chyba już się ogarnęli.
Jedzieeeemy, chcę zobaczyć kamienną twarz Vincenta Tana po meczu ;)
Marcel 22.03.2014 16:58 #
Co za bzdury z Coutinho, po pierwsze zainicjował pierwszą akcję bramkową i asystował przy drugiej bramce. Dobry mecz brazola z kolei Allen nie mrawo, za łatwo daje się przejść no i druga bramka Agger+Gerro a więc kapitan i vice-kapitan. Wejdzie Sterling, doda wiatru na boku i będzie dob, pytanie kto do zmiany?
helmoot 22.03.2014 16:59 #
@Jezior94 nie wiem jaki C+FAMYLY2 oglądasz, ale u mnie jest, a co do meczu to najbardziej mnie dobijają niedokładne podania w sytuacjach zupełnie bez nacisku ze strony Cardiff.

Klopp: Nie ma już żadnej presji  (0)
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (18)