05.05.2024
17:30

Osób online 1318

Suárez pogrążył Anglię

Anglia przegrała 1:2 z Urugwajem w ramach drugiej kolejki grupy D mistrzostw świata w Brazylii. Jedynego gola dla Anglików zdobył Rooney, a dwa trafienia dla Urugwajczyków zanotował napastnik Liverpoolu – Luis Suárez – który zdążył wykurować się na to spotkanie. Synowie Albionu są już jedną nogą na pokładzie samolotu powrotnego z Brazylii, a Las Celestes walczą dalej o awans.

Wynik meczu w 39. minucie ładnym strzałem głową otworzył Suárez. Po przerwie w 75. minucie wyrównał Rooney. Ostateczne słowo należało jednak do Urugwajczyków w 85. minucie i znowu w tej sytuacji swoją klasę pokazał Suárez.

W pierwszym składzie Anglii wybiegło pięciu zawodników Liverpoolu: Johnson, Gerrard, Henderson, Sterling i Sturridge. W 87. minucie Lambert zmienił Hendersona.

W 68. minucie Gerrard został ukarany żółtą kartką.

W drużynie Urugwaju w 88. minucie Suáreza zastąpił Coates.

No i po co panie Hodgson, opłacało sie prowokować Luisa? :D
Odmładzanie Angli powinno sie zacząć od usunięcia pewnego siwego mędrca z ławki rezerwowych
RoyalMail 19.06.2014 23:17 #
Matko, zabierzcie naszych chłopaków od Hodgsona jak najszybciej... Myślę, że po powrocie do Melwood docenią pracę Brendana jeszcze bardziej.
Antares86 19.06.2014 23:20 #
@RedWarrior Wygrana nie wystarczy, jeszcze bramki muszą się zgadzać.
@Carrafan Tak, a Gerro wymieńmy na Rooneya ;/ MU pewnie tak się za niego wstydzą, że darmo go oddadzą.
Maciek21095 19.06.2014 23:21 #
DE DE DE DE DE DE LUIS SUAREZ!

PS. Anglicy powinni być mu teraz wdzięczni. W angielskiej drużynie trzeba zrobić rewolucję, nie tylko poprzez zmianę selekcjonera ;)
AndyLFC 19.06.2014 23:25 #
Sprzedać go
wojtekwjp 19.06.2014 23:26 #
Widać, że FA to dziwna instytucja - Anglicy słabo grali już w eliminacjach do MŚ - takie dziwne szufladkowanie - mielismy Szewda i Włocha na fotelu selekcjonera to teraz na siłe nieudolny Hodgson - ta drużyna to przede wszystkim nie drużyna - Hodgson chciał zaszczepić swój nieudolny styl i przenieśc polot z liverpoolu za pomoca jego piłkarzy. Nie wierzyłem w Anglie - chcoiać żywiłem mega nadzieje że jednak odpala i z naszymi bęąbrylowac na tych mistrzostwach - ale zarówno w meczu z Italia i Urusami - źle dobrana taktyka i skład i nie trafione zmiany. Przynajmniej nasi wróca szybciej do klubu ;]
Miensol 19.06.2014 23:31 #
@Carrafan - jak możesz być dumny z wszystkich prócz Gerrarda? On chyba najbardziej angażował się w naszą grę obronną, więc wiadomo, że kiedyś musiał w końcu popełnić błąd.
Maciek21095 19.06.2014 23:36 #
Co by nie mówić ale obecnej drużyny angielskiej nie można określić mianem najlepszej od lat bo blok defensywny mają na poziomie West Hamu i to też jest problem obok selekcjonera. No i piłkarze pokroju Sterlinga czy Sturridge'a aby grać jeszcze lepiej potrzebują kogoś pokroju właśnie Suareza, kogoś kto sam jest w stanie udźwignąć ciężar gry na swoje barki, wywalczyć z niczego corner itp.. Anglicy nikogo takiego nie mają i właśnie dlatego są minimalnie gorsi od Włochów i Urugwajczyków ;)
reddsPL 19.06.2014 23:37 #
Co Luis wyprawia to jakiś kosmos ! Klasa światowa to mało powiedziane !
PiTeRo 19.06.2014 23:37 #
Hodgson niech sobie trenuje West Ham i tam preferuje swój futbol, a nie bardzo dobrą reprezentację Anglii, która kadrowo śmiało może walczyć o Top 4 Mundialu. Nie wiem jak można tak zniszczyć zespół, który jako szkielet ma najładniej grających graczy klubowej piłki + do tego zbieranina nie gorszych Barleyów, Lallanów, Oxów czy od biedy Wilsherów (można mówić co się chce, ale jednak takie kombinacje jak ta z Norwich potwierdzają, że jednak umie od biedy zagrać dobry meczy). No ale stawiajmy na Welbecka, Rooneya, który marnuje 2 setki i niszczmy koncepcję z Raheemem na "10"
ivers 19.06.2014 23:42 #
Nawojował Woy.
karsonik 20.06.2014 01:34 #
Czy Luis Suarez jest graczem światowej klasy?W opini Hodgsona taktycznego geniusza nie.Lecz teraz wszyscy znamy odpowiedź na to pytanie.Zamknął usta wszystkim krytykom po strzeleniu 5 gola w 8 meczu na mundialu.O takiej średniej na mecz Krystyna i Messi mogą co najwyżej pomarzyć nie wspominając o Roo LOL
Xabiz 20.06.2014 05:43 #
Wszyscy tu piszą o ofertach jakiś PSG i innych za Suareza a nikt nie martwi się o to że Anglia może podkupić biednemu Urugwajowi Luisa??
Norton 20.06.2014 07:22 #
Dziwne uczucie. Suarez strzela gole a mnie to doprowadza do furii...
Szpieg 20.06.2014 07:42 #
Brawo Urugwaj. Wiedziałem, że z Royem za dużo nie ugrają - przynajmniej naszych 5 Anglików szybciej wróci do domu :)
mrocznystefan 20.06.2014 08:24 #
I co Panie Woy? Suarez dalej nie jest dla ciebie światową klasą? Czy musi ci wpakować jeszcze 5 hattricków w twój napuszony tyłek żebyś to zrozumiał.
Vepson 20.06.2014 08:42 #
W sumie na początku meczu nie byłem za nikim, ale z upływem czasu cieszyłem się z prowadzenia Urugwaju. Wygrał lepszy, brawo Luis :)
mateuke 20.06.2014 09:40 #
Dziwnie się oglądało ten mecz, sam do końca nie wiedziałem za kim jestem. Z jednej strony Gerrard, Henderson, Sterling, Johnson, Sturridge vs Suarez (no i Coates :P). Gdyby obie drużyny wygrały swoje pierwsze mecze, to liczyłbym na remis, ale no coż... Ostatecznie cieszyłem się z golów Suareza (jego wzruszenie na ławce jak zszedł, łooo co ten chłopak przeżywał!) i chociaż troszkę żal mi chłopaków z LFC bo liczyłem, że wyjdą z grupy, to jednocześnie się cieszę z tego, co pokazał Suarez. Jak Anglia odpadnie nie pozostaje nam nic innego jak kibicować Urugwajowi!
P.S. Swoją drogą, zastanawiam się, czy Mignolet otrzyma szansę chociaż w ostatnim meczu grupowym...
ksylen 20.06.2014 11:03 #
Gerrard jedno wielkie dno, dwa gole zawinił. Sterling bezmózg, nic nie wniósł do gry.
liverbird1892 20.06.2014 20:36 #
nie ma to jak przewidywać przyszłość....
niektórzy uważają, że Urugwaj już awansował dalej a tu jeszcze trzeba wygrać z Włochami

Shearer: Mo może czuć się pokrzywdzony  (0)
28.04.2024 19:22, B9K, Liverpool Echo