13.05.2024
21:00

Osób online 1128

Przegrywamy po 45 minutach

Liverpool przegrywa do przerwy 0:1 w spotkaniu z Preston North End. Bramkę dla gospodarzy w doliczonym czasie pierwszej połowy strzelił Josh Brownhill.

Boisko w 20. minucie z powodu drobnej kontuzji opuścić musiał Emre Can, zastąpił go Jordon Ibe. To właśnie Ibe miał najlepszą sytuację dla The Reds w pierwszej połowie, jednak piłka po jego strzale powędrowała w trybuny.

Skład Liverpoolu w 1. połowie: Brad Jones – Kelly, Wisdom, Škrtel, Flanagan – Lucas, Can (Ibe), Allen, Coutinho – Borini, Lambert

Skład Liverpoolu w 2. połowie: Brad Jones - Flanagan (Stewart), Wisdom (Coates), Škrtel (Lloyd Jones), Robinson (Enrique) - Lucas (Coady), Allen (Rossiter), Coutinho (Adorjan (Phillips)) - Ibe, Borini (Peterson), Suso